Wpis z mikrobloga

#revolut #kryptowaluty
Revolut co tu się odpierdziela?! Sprawdźcie swoje plany - u mnie w standardowym do niedawna widniało - 3 darmowe transakcje giełdowe (i rzeczywiście do 3ch transakcji nie płaciłem prowizji). Przed świętami zacząłem z nimi rozmawiać bo przy 2giej transakcji naliczyło prowizję (choć "rozmawiać" to za dużo powiedziane, ich niekompetentny support nie rozumie prostych pytań (w czasie rozmowy 3x zmieniał się konsultant, po czym dostawałem tą samą copy/paste regułkę), teraz patrzę, w planie standard już nie ma takiego zapisu...fajnie, zmiana bez informacji dla użytkownika. Teraz każda transakcja ma opłatę 2.5% (kupno 2.5% i sprzedaż kolejne 2.5% ).
  • 6
@Drathir: Jak wy możecie inwestować w tym shitowym revolucie tam przenigdy nie trzyma się żadnych pieniędzy oszczędności, zobaczysz jak ci pięknego dnia zbanują konto od tak i środków nigdy nie odzyskasz.
@perendev: nie trzymam tam dużej kasy, ponadto planuję wszystko przenieść (jak tylko sprzedam ripple - gdy i jeśli podskoczy). Zacząłem tam inwestować bo było prosto, bez opłat (do 3ch transakcji) i w miarę przejrzyście. Teraz dzieje się coraz gorzej i niebawem stamtąd uciekam. Tak, słyszałem o banowaniu kont z kasą (nawet tu, na wykopie był obszerny wątek).

Jaką giełdę polecicie i jaki portfel do krypto?