Wpis z mikrobloga

Jakie są alternatywy dla Revoluta? Na stałe mieszkam za granicą i w miarę regularnie wyjeżdżam, nigdy nie miałem problemów z kartą, ale pojechałem na prawie 3 tygodnie do Rosji i nie działa mi karta. Wszystkie płatności czy próby wypłaty z bankomatu są odrzucane. Skontaktowałem się z supportem i jedyne co mi potrafią powiedzieć, to że bardzo chcieliby mi pomóc, rozumieją moją sytuację, ale nikt nie może nic z tym zrobić. Tłumaczą to systemami zabezpieczeń, których nikt nie potrafi opisać. I tak oto zostałem z rublami, z którymi nic nie mogę zrobić w Krasnodarze (na lotnisku w Moskwie działało bez zarzutów). Nawet nie mogę ich przelać na rosyjskie konto, bo przelewy w rublach przez Revoluta nie są możliwe.
#revolut
  • 13
@Busiasty: Dzięki, obczaję. Z Revoluta korzystam już ponad dwa lata i zawsze było mega spoko, a od jakiegoś czasu jest tylko coraz gorzej. Wszystkie limity w dół, kontakt z supportem zajmuje godziny i jeszcze nikt nie potrafi mi pomóc nazywając mnie "my friend" powtarzając w kółko "sorry for the hassle" i "thank you for your understanding"... Jeśli się zdecyduję to odezwę się na PW.
@PiersiowkaPelnaZiol: No nie wiem, tak jak napisałem w Moskwie nie miałem problemów, a w Krasnodarze już tak. Rozumiem zablokowanie transakcji z podejrzanych lokalizacji, ale jeśli potwierdzam, że to ja korzystam z tej karty w tej lokalizacji, to chciałbym żeby działała ostatecznie. Sprawdziłem przed wyjazdem czy Revolut działa w Rosji i wszędzie były twierdzące odpowiedzi. Zostałem z Rublami, z którymi nic nie mogę zrobić a jedyne co mi mogą polecić na czacie,