Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

lukaszilol
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jacqoo
via Android- 0
Ing też coś podwaja. To jakby ing najpierw podwoił i dopiero wysłał ruskowi do podwojenia a ten spowrotem itd to jezusmaria.

adammaster36
- 0
@Jacqoo: pomysł zacny, niestety jest limit 1,5M funtów
@emotet: będziesz miał zysk, ale w dłuższej perspektywie zje go inflacja ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@Itjow16 superbet
@NCindex-15procent: w csv brakuje informacji o SPLIT itp. więc dla części użytkowników to nie działa :(
- 1
@NCindex-15procent: nie idzie, nawet próbowałem. Ważne, że obliczyło.
Korzystał ktoś teraz z możliwości zaproszenia znajomego i zgarnięcia 150 zł? Zarejestrowałem się linku kolegi, ale on nie otrzymał po tym żadnego powiadomienia - czy tak ma być?
#revolut
#revolut
- 1
@nitrochaser: ją zaprosiłem,druga osoba wszystko spełniła, tylko ciągle wisi "weryfikacja tożsamości,l i procedura kyc.tak juz od kilku dni.
- 0
@nitrochaser: klikałem w lewym górnym rogu e swój profil i tam jest zaproś znajomych, wybierasz osobę zaproszoną i tam pokazuje ktore warunki zostały spełnione. U mnie wygląda to tak:
źródło: comment_164642189155KpyOPBrzNP7UriSX8EVk.jpg
PobierzJak to jest, że raz jest dostępna opcja dodania pieniądzy za pomocą Google Pay a raz nie?!
Druga sprawa: w styczniu '21 np. jak chciałem wysłać sobie ~500 zł na konto w polskim banku, to zapłaciłem prowizję( co prawda śmieszną) od razu za przelew międzynarodowy, teraz przy próbie przelania kwoty większej o 100 zł niż poprzednio pokazuje 0 zł prowizji.
#revolut
Druga sprawa: w styczniu '21 np. jak chciałem wysłać sobie ~500 zł na konto w polskim banku, to zapłaciłem prowizję( co prawda śmieszną) od razu za przelew międzynarodowy, teraz przy próbie przelania kwoty większej o 100 zł niż poprzednio pokazuje 0 zł prowizji.
#revolut
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@dthprf: topup?
@JohnShelby: klikasz w swoje konto, niebieski button wpłać i wybierasz gpay albo karta
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
czy sa jakies bankomaty ktore nie pobieraja prowizji dla #revolut #kiciochpyta
Gdzie można bezpiecznie trzymać #oszczednosci w różnych walutach? Założyłem #revolut ale tam podobno blokują czasem środki więc nie warto trzymać kasy, mam konto w #pkobp i chciałem konto walutowe ale tam patrzę tylko jedna walutę mogę sobie wybrać. Na #forex też strach trzymać. Ostatecznie bym wziął to PKO z USD ale może doradzicie gdzie trzymacie kase #ekonomia #programista15k #pieniadze
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@rosso_corsa: nie musisz, pobierze ci automatycznie z tego konta walutowego w jakiej walucie obcej płacisz. Ale tak, w apce sobie mozesz odpinać i przypinać rachunki walutowe ale najwygodniej podpiąć wszystkie a karta sama rozpozna walute w ktorej robisz zakup.
Cześć Mirki,
Jak wypada Wise w porównaniu do Revoluta? Są jakieś wady, funkcje, których brakuje? Które jest obecnie bezpieczniejszym rozwiązaniem? Czy kartę można podpiąć pod Apple Pay? Zastanawiam się czy nie założyć tam konta i przelać trochę obcej waluty w Revoluta.
Dzięki.
#wise #revolut #banki #finanse
Jak wypada Wise w porównaniu do Revoluta? Są jakieś wady, funkcje, których brakuje? Które jest obecnie bezpieczniejszym rozwiązaniem? Czy kartę można podpiąć pod Apple Pay? Zastanawiam się czy nie założyć tam konta i przelać trochę obcej waluty w Revoluta.
Dzięki.
#wise #revolut #banki #finanse
@FinestEDM:
A co z bezpieczeństwem środków? Revolut trzyma hajs na Litwie a Wise
Rozumiem ze Litwa ma jakiś fundusz gwarancyjny ale w obecnych warunkach geopolitycznych nie czuje się całkiem pewnie.
A co z bezpieczeństwem środków? Revolut trzyma hajs na Litwie a Wise
Rozumiem ze Litwa ma jakiś fundusz gwarancyjny ale w obecnych warunkach geopolitycznych nie czuje się całkiem pewnie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#revolut
Hej. Czy revolut jest rosyjski?
Hej. Czy revolut jest rosyjski?
Pamiętacie fikuśne pudełka z kartą od #revolut?
To już nie mają takich...
To już nie mają takich...
źródło: comment_1646231923hqmR3O6u67r54KlGtiivlw.jpg
PobierzA nie wiem, czytałem kiedyś, że te karty są poza jakimś systemem, którego komornik w pl nie wyłapie
- 0
@jan_dzban: Nie sa przypiete do polskiego systemu bankowego przez co komornik sam musi sie domyslic, ze tam masz kase. Wiekszosc to zaklda, bo chce placic w innych walutach, a nie ucieka przed komornikiem.
- 0
Witam,mam takie pytanie. Chcę wpłacić pieniądze na revoluta z konta w pko bp i z aplikacji revolut przekierowuje mnie na stronę banku pko przy czym wymaga podania loginu i hasła,da się to 3d secure jakoś pominąć? bo o ile pamiętam w lutym nie wolało ode mnie logowania do banku, wystarczyło potwierdzenie w aplikacji gdy usunąłem kartę i ponownie dodałem do aplikacji to nadal to występuje.
#revolut #pkobp
#revolut #pkobp
@ e900: o tym, czy pojawi się prośba o potwierdzenie płatności przy pomocy sługi 3D Secure 1 czy 2, decyduje sklep, a nie bank.
Usługa 3D Secure 2 to zabezpieczenie płatności kartą w internecie. Sklepy internetowe mogą prosić o potwierdzenie transakcji w aplikacji mobilnej IKO lub kodem SMS i PIN-em do karty.
Sklepy internetowe nadal mogą udostępniać potwierdzanie transakcji w ramach usługi 3D-Secure 1, czyli w serwisie internetowym iPKO - po zalogowaniu
Usługa 3D Secure 2 to zabezpieczenie płatności kartą w internecie. Sklepy internetowe mogą prosić o potwierdzenie transakcji w aplikacji mobilnej IKO lub kodem SMS i PIN-em do karty.
Sklepy internetowe nadal mogą udostępniać potwierdzanie transakcji w ramach usługi 3D-Secure 1, czyli w serwisie internetowym iPKO - po zalogowaniu
- 0
@EkspertPKO: Ok,dziekuje za odpowiedź. Poprostu wydało mi sie dziwne, że przy mbanku wystarczy kod cvv a tutaj muszę sie logować na swoje konto bankowe przez aplikacje revolut. Dziękuję jeszcze raz.
@majkel_dzekson: W każdym do 200euro miesięcznie. Chyba to oferuje Revolut.
Luminor może mieć problemy z kasą, jak zaczął się konflikt, ludzie wyczyścili bankomaty Luminora, nie wiem jaka sytuacja jet teraz, ale Swedbank czy SEB powinne być w lepszej sytuacji.
Luminor może mieć problemy z kasą, jak zaczął się konflikt, ludzie wyczyścili bankomaty Luminora, nie wiem jaka sytuacja jet teraz, ale Swedbank czy SEB powinne być w lepszej sytuacji.
575
Revolut założyciel z Rosji pisze o wojnie, a nie o inwazji

For me, as for so many, the idea of a war between Russia and Ukraine is not just horrifying, it is almost impossible to believe. I would like to make clear, publicly, what I’ve felt privately from day one: war is never the answer. This war is wrong and totally abhorrent
z- 115
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























