@To_ja_moze_pozamiatam: no cóż, nie dogodzę każdemu. Gram w gry po niemiecku, bo jestem tłumaczem tego języka. Tak, w część tych gier grałem, nie w dzieciństwie, tylko w okresie nastoletnim. w dzieciństwie, to o komputerze mogłem sobie co najwyżej pomarzyć. Może zamiast mnie krytykować, pokaż, jak się w nie gra? W które byłeś lepszy?
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: mój kanał to kanał także edukacyjny. Oprócz pokazywania gier przemycam w nim też wiedzę na temat niemieckiego i już dwie osoby mi za to podziękowały, bo właśnie się zaczęły uczyć niemieckiego. Sam stałem się tłumaczem dzięki jednej grze, która była tylko w wersji niemieckiej. Poza tym, traktuję to też jako okazję do nauczenia kolejnych nowych słówek i zwrotów. Zdając sobie sprawę z niechęci ludzi do niemieckiego (co powinno co
  • Odpowiedz
Mam 3 joysticki, które kiedyś używałem z Amigą 500 i trochę dyskietek z grami w takim etui/skrzynce na dyskietki. Orientuje się ktoś może gdzie/komu to można dać żeby komuś mogło się jeszcze przydać? Stan nieznany bo długo to stało nie uruchamiane, w momencie wstawienia do szafki działało, a teraz amigi juz dawno nie mam ;)

#rozdajo #amiga #wroclaw #retrogaming #retro
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki kojarzy ktoś z was może taką starą grę na pc - 2d, point and click (ale chodziło się chyba strzałkami), mocna pikseloza, pierwsze plansze gry to była jakaś wieś i dużo zieleni, postać którą się grało to człowiek, gdzieś na początku trzeba było znaleźć igłę w stogu siana, jak się doszło do lasu to atakowała nas wiedźma (w formie blokady drogi dalej póki się czegoś nie zrobi wcześniej chyba)
#gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki
Kiedyś zrobiłem #mirkovolt
Teraz jednak czas na drugą edycję tego turnieju.
Wcześniej pamietacie do wygrania wafelki dla top3
Teraz jednak nagrody od SteelSeries i @foxgames
Za łączną wartość
Krx_S - Mirki i Mirabelki
Kiedyś zrobiłem #mirkovolt
Teraz jednak czas na drugą edy...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

❗➡️ Zobacz Hypera takiego jak kiedyś! Review Territory z Miłoszem i Tadkiem, Fresh Airy, Game Factory, Replaye.
Wszystko zamknięte w 2 godzinnej kapsule czasu z reklamami, planszami, zwiastunami - 3 razy w tygodniu!

Oddaje wam ostatnią rekonstrukcję z 2005, a w niej:
Drugi odcinek Review Territory
Fresh Air z gry Age of Empires III
Skittles95 - ❗➡️ Zobacz Hypera takiego jak kiedyś! Review Territory z Miłoszem i Tadk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach