Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Może ktoś jeszcze pamięta mój wpis sprzed ponad pół roku?
https://www.wykop.pl/wpis/45318851

No to ostatnio w końcu wróciłem do tego potwora, ogarnąłem potrzebne rzeczy i powoli go restauruję. Oczywiście popełniłem parę błędów przy wybielaniu, ale niech to będzie ofiara złożona na ołtarzu nauki ( )

Ciągle czekam na nowe szybki (widoczna na zdjęciu jest używana i trzyma się na słowo honoru) i może popracuję nad tym brudem w zarysowaniach (ew. spróbuję coś podziałać z papierem z drobnym ziarnem)

Tutaj jedno ze zdjęć przed, w komentarzach jak wygląd teraz ()

#nintendo #gameboy #retrogaming #naprawa #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1597070648WtAYnrE3BjDYg4yt6YBBAc.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nokash: u mnie się jeszcze z pięciu biedaków chowa, ale już nie aż tak zdezelowanych, będę sobie dłubał w wolnych chwilach :)
Można dużo tanich na eBay'u wyłapać, ale wtedy lepiej chyba kupić kilka na raz, inaczej koszta wysyłki są większe niż to co dałeś za konsolę ( )
Moje dzisiejsze zamówienie też coś o tym mówi (traktuję to jako hobby, jakbym czysto zarobkowo chciał to
Pobierz
źródło: comment_15970727161DGThjVsIH3GZ6H4ymZUth.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: ebay.com, ale szukasz ofert z Japonii :) Prawilne to takie jak sprzedawca ma kilka sztuk i widać, że jest sklepem. Jak chcesz coś bardziej od Japończyka dla Japończyka to Yahoo Auctions czy coś (jest taka strona jak sendico, która pozwala Ci zamówić coś na adres w Japonii i potem Ci to wyślą, ale nigdy nie używałem, znam tylko z jakichś reklam z YT, na pewno najpierw zapoznaj się z ich
@DarkAlchemy: Gratuluje efektów!
Ja w tym roku też postanowiłem na odrestaurowanie konsol, bo mam ich kilka (Xbox Classic, PSX, Pegazus, PSP). Pewnie jak skończę to też zacznę poszukiwania czegoś co działa, ale jest brzydkie, żeby móc się znów pobawić :D