Wpis z mikrobloga

Dawno niczego nie postowałem, może to naprawię( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie, przez ostatni rok (z przerwami), w wolnym czasie, zajmowałem się tworzeniem własnego epizodu do pierwszego "DOOMa". Wiele elementów zostało już dopracowanych i uważam, że wkrótce będę mógł udostępnić finalną wersję.
Oto "The Descent of Evil" - zajmuje sloty epizodu pierwszego, ale ma jeszcze 3 dodatkowe poziomy, dostępne za pomocą kodów. Jest to epizod do zagrania z użyciem source portów bazujących na ZDoomie (niestandardowa progresja pomiędzy poziomami, różne tekstury nieba w epizodzie), ale MOOOŻE zrobię mniejszą, zmodyfikowaną wersję dla wszystkich dostępnych source portów.
Playthrough tutaj
Wątek na DoomWorldzie z ostatnią wersją do pobrania tutaj

#chwalesie #retrogaming #tworczoscwlasna #boomertova
Pobierz K_TOVA - Dawno niczego nie postowałem, może to naprawię( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie, p...
źródło: comment_1621948283qaN3u2EC9UsB4RrEoT8fYh.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_TOVA: nie wiem, może jestem za głupi ale utknąłem na drugiej mapie po aktywacji przełącznika który nie wiadomo co robi, przeszukałem okolicę ale nic się nie zmieniło. Klasyczna bolączka Dooma, człowiek ciągle się gubi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_TOVA: nie nie, chodziło o przełącznik w kształcie czaszki. Trochę mi zajęło zanim znalazłem ten niebieski klucz który po prostu sobie leżał niedaleko niebieskich drzwi, był strasznie słabo widoczny (a raczej można było pomylić z butelką)
@Zales360: Aaa, czaszka, ten przycisk otwierał dostęp do dwóch sekretów.

Trochę mi zajęło zanim znalazłem ten niebieski klucz który po prostu sobie leżał niedaleko niebieskich drzwi,

Akurat niebieski klucz jest daleko od niebieskich drzwi ( ͡º ͜ʖ͡º)