Zapłaciłem za kampanię a zyskała ona równe 0 wyświetleń. Dlaczego?

Wydałem testowo (I dobrze, że tak zrobiłem jak się okazało) 10 złotych na wyświetlanie miniaturki w serwisie YouTube z moim filmem. Kampania trwała 2 dni, po 5 zł na dzień. I przez dwa dni film zyskał 0 odsłon (czy tam obejrzeń - nie wiem jaka róznica). A 10 złotych wydałem. Oszukali mnie? To musi być jakaś ściema bo pamiętam, że dawniej jak
Bunch - Zapłaciłem za kampanię a zyskała ona równe 0 wyświetleń. Dlaczego?

Wydałem...

źródło: comment_16120315989JYseaoOKgibYzq8XGlldN.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@komcio: 5 tysięcy razy ją zobaczyło osób a około 110 osób w nią kliknęło - to najnowsze dane, które już widze w systemie. Doszly z czasem lub mialem wybrany zly zakres dat aby je zobaczyc
  • Odpowiedz
Czy nie da się już stworzyć zwykłej tekstowej jednostki reklamowej w Google ads? Widzę, że są tylko opcje dynamicznej (jednej dla grupy reklam), lub jakichś dziwnych odmian. Czy ktoś może odkrył jak da radę wrzucić zwykłą statyczną reklamę z jednym i tym samym nagłówkiem bez udziwnień?

#google #adwords #reklama #marketing #marketinginternetowy #googleads
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VollejwJaja: też mi się wydaje że zaszło za daleko. Odmówienie emisji reklamy przez TVP tylko dlatego, że występują w niej homoseksualiści jest zwyczajną dyskryminacją tych osób. W telewizji publicznej nie powinno mieć to miejsca
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: nie no smieje sie. Po liftingu jest zupelnie normalnie jak sie wezmie normalny silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a 3 to juz w ogole solidna poza w----------m skrzypieniem wszystkiego wewnatrz. Jest cala seria filmow na yt pokazujaca co trzeba przesmarowac we wnetrzu zeby przestalo kwiczec jak katarzyna bella donna XD
  • Odpowiedz
Sprawdzaliście kiedyś jak was google profiluje dla reklamodawców?
Ja właśnie przeglądam i strasznie słabo to wypada, nie tylko jest dużo nietrafionych, ale wręcz dużo rzeczy, które nie lubię.
Nie trafili z miastem i z wykształceniem, nawrzucali dużo sportu i dużo konsol, nie mam pojęcia jakim cudem bo nie konsumuje takich treści i jeszcze Apple, iOS i Java do tego ble ;P. Jeszcze dużo muszą się nauczyć o profilowaniu:)

#google #
antros - Sprawdzaliście kiedyś jak was google profiluje dla reklamodawców?
Ja właśni...

źródło: comment_1611578084C58H08yknOwCS5OMU5Gr9i.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antros u mnie podobnie - nie trafili, nie rozgryźli mnie

chyba że to jest jakieś takie na odpierdziel, żeby ludzie myśleli, że słabo działa inwigilacja, a tak naprawdę google ma o nas więcej informacji i są to bardziej precyzyjne informacje
  • Odpowiedz