@MarekKucharz: Czasem sobie tu śmieszkuje o imporcie azjatek, ale prawda jest taka że jak masz 20 lat młodszą laskę, a sam wyglądasz ja uwno to nie miłość tylko transakcja.

A jak ci się trafi jakaś 10 lat młodsza i BĘDZIESZ się jej podobał i zaoferujesz jej jakieś życie to cię będzie wielbić.
  • Odpowiedz
@MarekKucharz: oczywiście to zależy od kobiety. Myślę, że ta wszechobecna opinia, że kobiety to nie lubią graczy wzięła się po pierwsze z dosyć skrajnych opinii pojedynczych jednostek pod tytułem "co to za dziecięce hobby, dorosły facet powinien z tego wyrosnąć", a po drugie z tego, że jest różnica, kiedy facet gra sobie w gry w wolnych chwilach, ale uczestniczy w rzeczywistym życiu i priorytetem dla niego jest jednak rodzina, a
  • Odpowiedz
@Leniek:

z dobra pracą

bare minimum nie bycia patusem


Od jakiej kwoty miesięcznie przestajesz uważać człowieka za patusa? Hm? I rozumiem że osiągnięcie tej kwoty jest według ciebie *jedynym* kryterium które decyduje czy jesteś czy nie
  • Odpowiedz
@1-1-1-1:

Zmarnowałam lata dwudzieste BIEGAJĄC


Ależ potężny eufemizm, gryps na bycie nieustannie wierconą we wszystkie otwory i upadlanie się na karuzeli randomowych chadów

Oczywiście prawdziwego biegania zapewne tam nie było, tylko metaforyczne
  • Odpowiedz
Czy komuś z Państwa uciekł ten pokemon? Myślałem, że nic w świecie sportu, w świecie tenisa mnie nie zaskoczy, ale ta pani pokazuje, że się myliłem.To chyba ostateczny boss pokemonów, niejaka Oleynikova, jest w top 100 najlepszych tenisistek świata. Przy niej nasze wydziarane Juleczki z liceum to jest lajcik. I tu pora na zadanie zasadniczego pytania-co ta kobieta zrobiła sobie z twarzą i po co to zrobiła? Ja rozumiem dziary, dwie, trzy,
tonaszepieklomezczyzn - Czy komuś z Państwa uciekł ten pokemon? Myślałem, że nic w św...

źródło: pokemon

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Blackpill nigdzie nie prowadzi i niczego nie rozwija, bo jest oparty na nihiliźmie, a nihilizm z definicji nie może prowadzić nigdzie, bo nic nie ma sensu, nic się nie liczy, nie ma żadnych wartość, nie ma żadnych celów
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okti325: oczywiście że tak

pytanie brzmi czy twoje głębokie przemyślenia maja praktyczne zastosowanie i masz dość siły żeby je przepchnąć

czy tylko tak sobie filozofujesz i myślisz że jesteś lepszy bo tak robisz a zły świat cię nie słucha
  • Odpowiedz
@okti325: Lęk przed odrzuceniem czy porażką to normalna rzecz. Przeciętne oskarki i julki nie boją się związków, bo dla nich są jak rolki na TikToku - skończy się jedna, przyjdzie kolej na następną. A wrażliwy przegryw będzie rozpamiętywał je całe życie, więc intuicyjnie unika takich sytuacji i żyje w samotności. Nie jesteś w tym jedyny.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach