Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@tomwick55: polecam dla cb potem sprobowac polska call of juarez od 1 czesci
@kierowcaautobusuofficial: wg mnie jedynka i więzy krwi są lepsze niż rdr, w sensie lepiej się przy tych grach bawiłem
- 14
xd co to za tekst
Dutch to zwykły Janusz kołchozowy, Ty zasuwaj a on sobie nowego Mercedesa kupi
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
Dutch to zwykły Janusz kołchozowy, Ty zasuwaj a on sobie nowego Mercedesa kupi
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
źródło: dutchjanuszkolchozowy
Pobierz@ruskizydek: tahiti arturze morganie
@ruskizydek Ty tego nie rozumiesz. On ma plan
- 3
Doradźcie. Grałem dużo w wiedźmini 3. Kupiłem RDR2, gram od godziny i jest to porażka. To w sumie film a nie gra. Nawet ze ścieżki parę metrów nie można zboczyć. Rozkręci się to? Czy zwracać? #wiedzmin3 #reddeadredemption2
- 10
@ruskizydek: brakuje kapelusza podebanego strachowi na wróble albo od jakiegoś chłopa XD
@ruskizydek: za krótka broda i włosy
Mam przestój w grze
Jedyna misja jaka mi się pojawia to z Javierem w obszarze Blackwater, a tam list gończy
Co muszę zrobić żeby ruszyć fabułę?
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
Jedyna misja jaka mi się pojawia to z Javierem w obszarze Blackwater, a tam list gończy
Co muszę zrobić żeby ruszyć fabułę?
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
@ruskizydek: przeszedłem dwa razy a niestety nie wiem jak Ci pomóc...
Jedyne co mogę powiedzieć to pilnuj ciepłego ubioru żeby Artur nie zaczął kaszleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyne co mogę powiedzieć to pilnuj ciepłego ubioru żeby Artur nie zaczął kaszleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruskizydek musisz po prostu jechać blisko brzegu tej rzeki "upper montana" nie GPSem. Pały mogą sie spakować w losowych miejscach ale idzie tam dotrzeć
Kilka lat temu przeszedłem prolog i się odbiłem
Teraz już mam odhaczone chociażby Cyberpunk i dodatek, czy serię Watchdogs, więc nie mam w co grać dalej
No więc pobrałem i zacząłem pierwsze misje; bijatyka w saloonie, polowanie na legendarnego niedźwiedzia, zawiezienie bab do miasta i chyba się wciągnąłem
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
Teraz już mam odhaczone chociażby Cyberpunk i dodatek, czy serię Watchdogs, więc nie mam w co grać dalej
No więc pobrałem i zacząłem pierwsze misje; bijatyka w saloonie, polowanie na legendarnego niedźwiedzia, zawiezienie bab do miasta i chyba się wciągnąłem
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
źródło: temp_file6723955412787233949
Pobierz@ruskizydek: też gram, tak wciągnęła że spędziłbym cały dzień grająć w nią (teraz 3. rozdział)
@ruskizydek: przy tej grze mialem najdluzsza sesje, 36 godzin n---------m :D
- 0
KTO W OBOZIE RUCH@@@@Ł WIĘCEJ FOCZEK (GDY SRABIGAIL BYŁA W MIEŚCIE)
źródło: ur2ryrugkx341
PobierzCzy????
- Arturito 66.7% (24)
- John 22.2% (8)
- nwm / sprawdzam 11.1% (4)
- 2
źródło: temp_file3257254984391589252
Pobierz- 0
- 16
CZERWONA ŚMIERĆ ODKUPIENIE 2
tl;dr wspaniała była to gra nie zapomnę jej nigdy
Nigdy nie byłem jakimś gejmerem. Za gnoja pogrywałem na pececie w gry typu: Sims, kangurek kao, kapitan pazur, hugo.
Jako nastolatek fifa, pes, CS.
tl;dr wspaniała była to gra nie zapomnę jej nigdy
Nigdy nie byłem jakimś gejmerem. Za gnoja pogrywałem na pececie w gry typu: Sims, kangurek kao, kapitan pazur, hugo.
Jako nastolatek fifa, pes, CS.
źródło: red-dead-redemption-komboje-na-komputer-przerobka-okladki-typowy-polak-nosacz-malpa
Pobierz- 1
#ps5 k*rwa Rockstar dajcie już ten upgrade do next gen pod #reddeadredemption2
@shox: najpierw muszą wydać GTA 6, potem zrobią "remaster" na ps5, zaraz potem wyjdzie PS6 i znowu zrobią "remaster" GTA 6 itd. Oczywiście nie licz, że za darmo dostaniesz aktualizację. Każdy remaster będzie kosztował tyle co nowa gra.
- 8
Lecimy pomścić Artusia
(Micah w strachu)
(Micah w strachu)
źródło: j502wi6nx8431
Pobierz- 11
- 3
Kiedy umarł mój wierny konik, a chwilę później Arturito.
Btw nie spodziewałem się zmiany głównej postaci w połowie gry. Myślałem, że dogram Morganem do końca
Btw nie spodziewałem się zmiany głównej postaci w połowie gry. Myślałem, że dogram Morganem do końca
źródło: sad-lonely
Pobierz@RandyBobandy: @rales najgorzej ze bylem tak samo zaskoczony gdy drugi raz zabili bohatera i zmusili nas do grania ta czarnoskora baba xD
- 2
Ale ja go rozpieszczam
źródło: temp_file1712896553448473357
Pobierz- 1
ARTUR MORGAN - DOMINACJA GENETYCZNA NA DZIKIM ZACHODZIE
Dołączenie do gangu Dutcha dla zwykłego huopa = doświadczenie bolesnego #morganpill
Dołączenie do gangu Dutcha dla zwykłego huopa = doświadczenie bolesnego #morganpill
źródło: d1a0cffb075d67857103efcc5247143164abba28
PobierzCzy Arturito cię mogguje?
- oj jeszcze jak 82.4% (14)
- nie 17.6% (3)
- 1
Czy ktoś mi powie co ja tu robię źle?
Komenda "schowaj się za osłonę". To kucam/stoję czekam na dalsze instrukcje. I cały czas to samo jakbym źle robił.
Natomiast jak już ruszę na posiadłość to zawsze przegrywamy z kretesem, więc źle coś robię nie tak.
Ktoś poratuje?
#reddeadredemption2 #rdr2
Komenda "schowaj się za osłonę". To kucam/stoję czekam na dalsze instrukcje. I cały czas to samo jakbym źle robił.
Natomiast jak już ruszę na posiadłość to zawsze przegrywamy z kretesem, więc źle coś robię nie tak.
Ktoś poratuje?
#reddeadredemption2 #rdr2
źródło: temp_file8969658166059448700
Pobierz@rales: xdd ale zbliz sie przyciskiem do tej sciany i faktycznie sie schowaj a nie stoj za nia po prostu xd
- 1
@lvbie_placki a r1 dzięki xD
- 0
Gra ktoś jeszcze tutaj online i chciałby razem pograć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox #xboxone #xboxseriesx #reddeadredemption2 #reddeadredemption #rdr #rdr2 #reddeadonline #rdonline #rdo
#xbox #xboxone #xboxseriesx #reddeadredemption2 #reddeadredemption #rdr #rdr2 #reddeadonline #rdonline #rdo
- 0
@biczek: Ogólnie nawet ktoś w to jeszcze gra ale to już raczej weterani. Szkoda, że Rockstar porzucił tryb online w red dead bo po pewnym czasie nie ma już co robić. A jak tam Dying Light: The Beast? Warto kupować teraz?
@Ratusz1: Ja miałem gratis. Nie pograłem długo bo uraz do dwójki mocno.
źródło: 134024608_p0_master1200
Pobierz





























#rdr2 #reddeadredemption2
źródło: rdr2farcry
Pobierz