Doradźcie. Grałem dużo w wiedźmini 3. Kupiłem RDR2, gram od godziny i jest to porażka. To w sumie film a nie gra. Nawet ze ścieżki parę metrów nie można zboczyć. Rozkręci się to? Czy zwracać? #wiedzmin3 #reddeadredemption2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka lat temu przeszedłem prolog i się odbiłem
Teraz już mam odhaczone chociażby Cyberpunk i dodatek, czy serię Watchdogs, więc nie mam w co grać dalej
No więc pobrałem i zacząłem pierwsze misje; bijatyka w saloonie, polowanie na legendarnego niedźwiedzia, zawiezienie bab do miasta i chyba się wciągnąłem
#rdr2 #reddeadredemption2 #gry
ruskizydek - Kilka lat temu przeszedłem prolog i się odbiłem
Teraz już mam odhaczone ...

źródło: temp_file6723955412787233949

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KTO W OBOZIE RUCH@@@@Ł WIĘCEJ FOCZEK (GDY SRABIGAIL BYŁA W MIEŚCIE)

rales - KTO W OBOZIE RUCH@@@@Ł WIĘCEJ FOCZEK (GDY SRABIGAIL BYŁA W MIEŚCIE)

SPOILER

źródło: ur2ryrugkx341

Pobierz

Czy????

  • Arturito 66.7% (24)
  • John 22.2% (8)
  • nwm / sprawdzam 11.1% (4)

Oddanych głosów: 36

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shox: najpierw muszą wydać GTA 6, potem zrobią "remaster" na ps5, zaraz potem wyjdzie PS6 i znowu zrobią "remaster" GTA 6 itd. Oczywiście nie licz, że za darmo dostaniesz aktualizację. Każdy remaster będzie kosztował tyle co nowa gra.
  • Odpowiedz
ech, stare ab1galisk0

Jak chłop przerzucał gnój u prywaciorza-złodzieja to się spakowała i odeszła.
Jak kupił ziemię, wybudował chałupę i skołował dwóch parobków, to od razu sobie o nim przypomniała

sytuacja matrymonialna na dzikich zachodzie jest tragiczna
rales - ech, stare ab1galisk0

Jak chłop przerzucał gnój u prywaciorza-złodzieja to s...

źródło: latest

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy umarł mój wierny konik, a chwilę później Arturito.
Btw nie spodziewałem się zmiany głównej postaci w połowie gry. Myślałem, że dogram Morganem do końca

rales - Kiedy umarł mój wierny konik, a chwilę później Arturito. 
Btw nie spodziewałe...

źródło: sad-lonely

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś mi powie co ja tu robię źle?
Komenda "schowaj się za osłonę". To kucam/stoję czekam na dalsze instrukcje. I cały czas to samo jakbym źle robił.
Natomiast jak już ruszę na posiadłość to zawsze przegrywamy z kretesem, więc źle coś robię nie tak.
Ktoś poratuje?
#reddeadredemption2 #rdr2
rales - Czy ktoś mi powie co ja tu robię źle? 
Komenda "schowaj się za osłonę". To ku...

źródło: temp_file8969658166059448700

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@biczek: Ogólnie nawet ktoś w to jeszcze gra ale to już raczej weterani. Szkoda, że Rockstar porzucił tryb online w red dead bo po pewnym czasie nie ma już co robić. A jak tam Dying Light: The Beast? Warto kupować teraz?
  • Odpowiedz