Aktywne Wpisy

maikeleleq +24
Strigiformesman +235
Ale zesrańsko przed referendum w krakowie. Mieszkam pół kraju dalej, a mimo to na facebooku co chwila mi się wyswietlają wpisy jakichś obcych ludzi apelującyc zeby nie brac udziału w tym referendum #sct #krakow #miszalski #referendum





#reddeadredemption2
Jak kolega wyżej zauważył - w kryzysowych sytuacjach korzystaj z dead eye. Ale nie częściej, bo gra stanie się za łatwa.
Jeśli cos to przejdź na pc ale wszyscy wolą grać na padzie.
Po fabule prawie na 100% poszłam na miliard godzin na rdr online, wiem co mówie. A początki były takie że po 1 rozdziale rzuciłam gre na rok. 1 rozdział trzeba przeżyć, jakoś a potem sie wyluzować.