Wpis z mikrobloga

Doradźcie. Grałem dużo w wiedźmini 3. Kupiłem RDR2, gram od godziny i jest to porażka. To w sumie film a nie gra. Nawet ze ścieżki parę metrów nie można zboczyć. Rozkręci się to? Czy zwracać? #wiedzmin3 #reddeadredemption2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artic: imo RDR 2 jest lepszy niż W3. Tak pod względem fabuły jak i otwartego świata.
I nie rozumiem narzekania na ten prolog, mi się bardzo podobał.
  • Odpowiedz