https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-billboardy-ebbing-missouri/
"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri to najlepszy film, jaki widziałam z tegorocznych oscarowych produkcji. Podejmuje trudną tematykę w taktowny, a przy tym nie nudny sposób, nadaje bohaterom ludzkich cech, porusza do głębi i skłania do przemyśleń. To must see tego sezonu. Jak przegapicie, to możecie się wstydzić!" Recenzja filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
#recenzja #film #filmy #kino #oscary #oscary2018
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-billboardy-ebbing-missouri/
...

źródło: comment_TopjdcXo3SSCvzZkH4MI3dhaBVeS8U7p.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-shade-the-changing-girl-earth-girl-made-easy/
"Kreska Marley Zarcone bardzo przypomina twórczość Mike’a Allreda (Madman, Silver Surfer) i pasuje do psychodelicznego, pop-artowego klimatu opowieści. Oś narracyjna jest niekiedy trudna do uchwycenia, bowiem dialogi z „normalnej” rzeczywistości przeplatają się z myślami Lomy oraz fragmentami wierszy Raca. Na dodatek M-Vest co rusz wywołuje dziwaczne efekty specjalne – przedmioty, zwierzęta oraz ludzie pojawiają się znienacka i przekształcają; nie do końca wiadomo, czy dzieje się to w wyobraźni postaci, czy też
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-shade-the-changing-girl-ea...

źródło: comment_gmQJmUYuGjmteIbXK8fscHyPKLdcFphW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zaczytanywksiazkach: dodaje do listy do przeczytania na pozycji tysiąc trzysta dwa czterysta, kiedy to ja przeczytam jak mi tyle książek już zalega :( zatrzymaj ie czas na jakieś dwa-trzy lata to trochę nadrobie czytania.
  • Odpowiedz
Witam mirko. Wlasnie wrzucilem na te slynne #youtube trzeci odcinek swojej serii #lysytech .
Rozkrecam sobie kanal z pasji, nadmiaru czasu i checi przekazywania doswiadczen. Moge prosic was o wsparcie? Glownie zalozylem ten kanal przez prosby znajomych mirkow (pozdrawiam!). Z gory dziekuje i zapraszam do ogladniecia.

a filmik tutaj

#recenzja #technologia #gaming #laptopy #msi #gadzety
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Rekolekcje ze Świętym Benedyktem” umożliwiają nam podjęcie rozważań na wiele tematów, mających fundamentalne znaczenie dla naszego życia duchowego. Będziemy więc zastanawiać się m.in. nad: posłuszeństwem, pokorą. Autor podpowiada, jak łączyć „szacunek dla tradycji” z „otwarciem się na nowe możliwości”. Tłumaczy, kiedy lepiej milczeć, a kiedy należy być radosnym. Pokazuje, na czym polega skromność.
#ksiazka #recenzja #religia
http://moznaprzeczytac.pl/rekolekcje-ze-swietym-benedyktem-tomasz-m-dabek-osb/
moznaprzeczytac - „Rekolekcje ze Świętym Benedyktem” umożliwiają nam podjęcie rozważa...

źródło: comment_uNlPgPeXeWNMBx3twisFy5QcegdxEAsF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gensek: nie siedzę. Piję raczej okazjonalnie - kupuję w stacjonarnych sklepach specjalistycznych jak coś mi w oko wpadnie albo przez internet od wielkiego dzwona. Raczej nic rzadkiego nie pijam, nie jestem typowym beergeekiem.
  • Odpowiedz
Publikacja ta jest bardzo emocjonalna i przyznam się, że podczas lektury uroniłem niejedną łzę. Szczególnie „List” emocjonalnie rozłożył mnie na łopatki i skłonił do głębokich refleksji.

http://zaczytanywksiazkach.pl/2018/01/21/recenzja-ojciec/

#recenzja #czytajzwykopem #zaczytanywksiazkach #zaczytani #ksiazki
zaczytanywksiazkach - Publikacja ta jest bardzo emocjonalna i przyznam się, że podcza...

źródło: comment_V72AxpaefL4GuusqQAmqFsFTiOFz0w3V.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaczytanywksiazkach: A co do Szostaka - nie wiem, co już czytałeś/czytałaś, polecam całą tę trylogię krakowską (Chochoły-Dumanowski-Fuga) i później wszystko, co wydał w Powergraphie właśnie, czyli Sto dni bez słońca, Wróżenie z wnętrzności i chyba coś tam jeszcze było... A, wznowienie pięknych "Oberków do końca świata".
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/drzewo-ktore-bylo-czlowiekiem-rozmowy-o-drugim-tomie-pana-lodowego-ogrodu/
"Demityzacja kreacji magii w Panu Lodowego Ogrodu to z pewnością jeden z głównych atutów tej powieści. Wspomniane nauki ścisłe, jak i sama wiedza przyczyniają się do rozrostu możliwości, jakimi dysponuje Pieśniarz. Magia nie jest więc zwykłym “hokus-pokus”, lecz zbiorem danych i cząsteczek, którymi można manipulować za pomocą przyswojonych wiadomości o otaczającym nas wszechświecie." Drzewo, które było człowiekiem – rozmowy o drugim tomie Pana Lodowego Ogrodu
#recenzja #ksiazka
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/drzewo-ktore-bylo-czlowiekiem-rozmowy-o-dru...

źródło: comment_MlnGW9OBfGVULeQKDAy1v4P1RCKgK02k.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: Dla mnie PLO jest przereklamowany i to straszliwie. To chyba się wybija tylko dlatego, że polska fantastyka to w większości dno. Spędziłem sporo czasu w roku 2016 żeby się zaznajomić z czymś więcej niż z Sapkowskim jeśli chodzi o rodzimy grunt(wcześniej miałem jeszcze trochę kontaktu z Pilipiukiem) i PLO jest mocno średnie. Jasne, na tle Achaji czy Oka Jelenia(xDDD) się wyróżnia, ale to dalej średniak.

No ale co się
  • Odpowiedz
@Wiedmolol opowieści zdecydowanie miejsce 2 po Sapkowskim. Dużo lepsze od PLO. Aczkolwiek opowieści to opowieści, luźno że sobą powiązane ale nie powieść, więc ciężko też porównać 1:1. Jednakże zdecydowanie polecam.
  • Odpowiedz
Kobiety opowiadają o swoim pobycie w Obozie. Niektóre z nich trafiły tam jako dzieci. Inne w momencie aresztowania były w ciąży. Ze wszystkich wspomnień wyłania się przerażająca obozowa codzienność. Strach. Głód. Ból i zimno. Stosy trupów, na które z czasem nikt już nie zwracał uwagi. Ludzie idący na śmierć do komory gazowej. Swąd palonych ciał. Tę książkę powinien przeczytać każdy. Szczególnie teraz, kiedy na świecie pojawiają się terminy „polskie obozy śmierci”.
#
moznaprzeczytac - Kobiety opowiadają o swoim pobycie w Obozie. Niektóre z nich trafił...

źródło: comment_Cc1fb3oSRX6tUGc3ldS3DWyXVQihINKR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Radykalni. Terror” – bardzo mocna książka, którą w mig się pochłania. Przedstawia ona brutalną, ale niestety bardzo realistyczną wizję świata. Świata zdominowanego przez islam.

http://zaczytanywksiazkach.pl/2018/02/13/recenzja-radykalni-terror/

#zaczytanywksiazkach #recenzja #czytajzwykopem #islam #ksiazki
zaczytanywksiazkach - „Radykalni. Terror” – bardzo mocna książka, którą w mig się poc...

źródło: comment_CHe3simt0FrGXiNgDI7Omw4LRV1gWMN5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Radykalni. Terror” – bardzo mocna książka, którą w mig się pochłania. Przedstawia ona brutalną, ale niestety bardzo realistyczną wizję świata. Świata zdominowanego przez islam.

http://zaczytanywksiazkach.pl/2018/02/13/recenzja-radykalni-terror/

#recenzja #ksiazki #czytajzwykopem #zaczytanywksiazkach
zaczytanywksiazkach - „Radykalni. Terror” – bardzo mocna książka, którą w mig się poc...

źródło: comment_kt53ljW4oIhMkTuV0lmIz48PpZexoZs8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalej jakoś nie mogę przeżyć decyzji, która podjął Poirot. Widzicie, ten belgijski detektyw jest ostatnią osobą, która posądziłbym o wybranie mniejszego zła.

Zakończenie bardzo mocno mnie zawiodło, mimo że cały film wspominam naprawdę dobrze. Wykopki oglądały? Jak wrażenia kilka miesięcy po premierze?

http://www.leniwiecpisze.pl/2017/12/poirot-orient-expressie/

#kryminal #film #recenzja #leniwiecpisze #agathachristie
szogu3 - Dalej jakoś nie mogę przeżyć decyzji, która podjął Poirot. Widzicie, ten bel...

źródło: comment_AsrwrJhZA61Zd5c0YdHX3jv2nmV58zeG.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten "Valerian i miasto tysiąca pindoli" to najgorszy film w historii świata. No na serio. Nie wiem ja bym się wstydził takiego filmu. Po pierwsze! Chciałbym wiedzieć jak wyglądała historia ewolucyjna na tym świecie tych homo-dziwadeł i ich jeża srającego perłami. No jak to się stało, że taka planeta raj powstała w wyniku procesu ewolucyjnego. Bo jakoś ciężko mi sobie coś takiego wyobrazić. Po drugie cały ten wątek Rihanny był jakimś jednym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, to jedziemy z #recenzja Honora 9 od @Honor_PL.

Tak, jak pisałam w poście konkursowym, jestem zadowoloną posiadaczką Honora 8, więc jego młodszy brat bardzo mnie interesował. Pod tym kątem głównie robię moją recenzję, bo sama byłam ciekawa, jakie różnice wprowadził producent. Opiszę różnice, o których raczej nie pisze się w oficjalnych recenzjach.

Zacznę od wyglądu i obudowy.
Otrzymany egzemplarz jest w kolorze szarym. W połączeniu ze szklaną obudową
poucette - Dobra, to jedziemy z #recenzja Honora 9 od @Honor_PL. 

Tak, jak pisałam...

źródło: comment_8W8WVfDnpmpDLK07H2vP6GDX9WOx4MWW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poucette: czekam na kolejne recenzje. jest fajny bo nie różni się od 8. jest wydajny bo nie ważne czemu i jak to sprawdziłaś. fajny aparat bo szumy zadowalające :D
teraz serio, nie szkoda Ci czasu?
  • Odpowiedz
@wuju84: @Honor_PL poprosił o wrzucenie swoich odczuć na temat telefonu na Wykop i to zrobiłam. Nie jestem profesjonalistą w testowaniu urządzeń, poza tym typowych testów jest na necie tona - po co mam to powielać? Znalazłam kilka rzeczy, o których się w takich testach nie mówi i je napisałam, zwykłym laickim językiem. Mam nadzieję, że komuś to się przyda. Jeśli nie, to trudno - ja mam sporo funu chociażby
  • Odpowiedz