https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-interaktywnego-czarne-lustro-bandersnatch/
Autotematyzm mógł być nadzieją Bandersnatcha, ale dobre chęci to trochę za mało. Kilka momentów wypadło naprawdę solidnie, jak scena w mieszkaniu Colina, ale zdecydowana większość wzbudziła we mnie co najwyżej politowanie. No cóż – przynajmniej mamy znakomity przykład, jak nie robić tego, czym nowe Czarne lustro jest. Recenzja filmu interaktywnego Czarne lustro: Bandersnatch
#recenzja #seriale #serial #netflix #netflixpl #blackmirror
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-interaktywnego-czarne-lustro...

źródło: comment_7u0SyhMyHh9rHs4iHlYGIPaBApLDMZ0h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-dziecko-odyna-krucze-pierscienie-1/
Dziecko Odyna to sprawnie napisana, wciągająca (choć nie od razu) książka w dobrym tłumaczeniu Anny Krochmal i Roberta Kędzierskiego. Jest w niej sporo wątków nordyckich, ale także zupełnie oryginalnych pomysłów na konstruowanie magicznego świata, a może wręcz wszechświata. Myślę, że bardziej spodoba się miłośnikom young adult niż fantasy po prostu, ale wszyscy wychowani na Tolkienie znajdą wspólny język z Pettersen. Recenzja książki Dziecko Odyna (Krucze pierścienie 1)
#recenzja #
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-dziecko-odyna-krucze-piers...

źródło: comment_cLjbJIkuP03y329OY5HhVbQ8og8bqlLV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ta gra się zestarzała, chciałem wrócić po wielu latach i odwiedzić stare dobre miejscówki ale gta 3 jest jak dla mnie już niegrywalne. Grafika mega odrzuca, jest taka rozmazana i ohydna że po kilku minutach jazdy samochodem chce się rzygać. Postać porusza się ociężale a samochody prowadzi się jak wózek z Lidla już nawet nie wspominam o "strzelaniu" to już jest katastrofa. Jedyne co nadal jest w miarę okej to miasto,
SiemkaKtoPeeL - Ale ta gra się zestarzała, chciałem wrócić po wielu latach i odwiedzi...

źródło: comment_rsNaFE3IbQ7ov1hnUz197Gl2soT9ljBv.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL ja tam kocham gry GTA i właśnie 2 lata temu gdy już były "mocno stare" przeszedłem każdą z nich od nowa na 100% z tymi wszystkimi dodatkowymi zadaniami itp. Są ZAJEBISTE mimo upływu lat.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-zestawu-sluchawkowego-sound-blaster-tactic-360-sigma/
Podsumowując, zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic360 Sigma Gaming Headset nie zachwyci może audiofilów, niemniej pozostaje więcej niż wystarczającym sprzętem do grania, rozmów bądź oglądania filmów. Całkowicie zaspokoi więc potrzeby znacznej większości graczy, umożliwiając im przyjemne i dobre jakościowo doznania dźwiękowe, jak i zapewni wysoką jakość komunikacji. Recenzja Zestawu Słuchawkowego Sound Blaster Tactic 360 Sigma
#recenzja #audio #muzyka #xboxone #xbox #xbox360
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-zestawu-sluchawkowego-sound-blaste...

źródło: comment_7Z8YIxbUB4VGV8le6gWUVJ1U4OUxNUWl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest chyba max jaki udało mi się wyciągnąć z VCore na TimeSpy na RTX2060.
Wystarczyl jeden myk by obniżyc temperature o 10oC+ ustawiłem jeden dodatkowy wiatrak który strzelał bezpośrednio w karte. Rezultat od razu widoczny z 70oC na max OC do 57oC.
Jeżeli karta wejdzie w ponad 1.080V napięcia to crashuje. Niestety wszystkie nowe karty mają kagańce i nie da się ich power throttlować jak poprzednie generacje.
Max Power Draw - 192W ale
Shewie - To jest chyba max jaki udało mi się wyciągnąć z VCore na TimeSpy na RTX2060....

źródło: comment_eOFcmRF6i16X8HcL2G7PbXG9KY17oXmb.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć :)

Pojechałem ostatnio za jakimiś ciekawymi chipsami do Oławy, bo mają w niej sklep Dealz z ciekawymi produktami, w równych i bardzo niskich cenach względem np Kuchni Świata czy ściągania produktów z neta.

Po drodze okazało się, że droga do sklepu przestała istnieć i musiałem iść rozkopami, więc to też nagrałem xd

Zapraszam
Lawliet45 - Cześć :)


Pojechałem ostatnio za jakimiś ciekawymi chipsami do Oławy,...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach