https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-przebudzenie/
Przebudzenie nie jest komiksem wybitnym. To taki średniak opakowany w ładny papier. Ma swoje mocne momenty, ale potrafi też znużyć i doprowadzić niekiedy do poirytowania. Zadowoli niektórych fanów SF i survival horroru, rozczaruje pozostałych. Odpowiadając w tym miejscu na wcześniej postawione pytanie, powiem krótko: NIE. The Wake „zasłużył” na Nagrodę Eisnera w 2014 roku tak samo, jak Lionel Messi na Złotą Piłkę w 2010 r. Recenzja komiksu Przebudzenie
#recenzja
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-przebudzenie/
Przebudzeni...

źródło: comment_eDzgFnksMRa7FI7X6jDAYwaa1JGTppXW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-serialu-nawiedzony-dom-na-wzgorzu/
Serial ten jest jedną z lepszych rzeczy, jakie widziałem w zeszłym. Zachęcam każdego, nie tylko fana horroru, do zapoznania się z tą produkcją, ponieważ jest zdumiewająco wciągająca, dająca satysfakcję z odbioru oraz wyśmienicie napisana, a także zagrana. Recenzja serialu Nawiedzony dom na wzgórzu
#recenzja #serial #seriale #netflix #netflixpl #horror #ogladajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-serialu-nawiedzony-dom-na-wzgorzu/...

źródło: comment_9Pv91ymWm16Upw7x0Yslm1jV8REEUc36.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ActiveekHere: Serial miał świetny start, pierwszy odcinek dawał nadzieję na mocne kino. Niestety z każdym kolejnym było coraz gorzej, by koniec końców przejść w jakąś kolorową opowiastkę rodzinną. Mnie trochę zawiódł. Aktorsko też wypadł średnio. Mimo wszystko warto obejrzeć dla sceny wyjaśniającej kim jest "Pani z krzywą szyją". Świetnie to rozkminili.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-berlin-miasto-swiatla/
A wszystko to rewelacyjnie w swej prostocie zilustrowane, w sposób realistyczny i doskonale oddający realia historyczne, a także pięknie wydane. Każdy, kogo interesuje ta tematyka, a także wszyscy miłośnicy ambitnych komiksów będą Berlinem zachwyceni. W swojej kategorii – i nie tylko – to jedna z najlepszych opowieści, jakie powstały, a zważywszy na wiele doskonałych pozycji, jest to osiągnięcie naprawdę warte docenienia. Recenzja komiksu Berlin: Miasto światła
#recenzja #komiks
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-berlin-miasto-swiatla/
A ...

źródło: comment_gJh0XhscauwIYhMNCbtMjZAyczTnawCb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/piorkiem-i-flashem-czyli-w-obronie-wspolczesnych-kreskowek/
Coś wam powiem. Lubię oglądać kreskówki.

Nie jestem pewna, na ile wynika to z takiego, a nie innego hobby (czytaj: dubbingu, który wciąż dotyczy w tym kraju głównie animacji), a na ile z ciągot w stronę kolorowych, fantastycznych światów. Mimo wszystko twórcy nawet najwymyślniejszych filmów live-action wciąż nie mają aż tak szerokich możliwości jak ci, którzy siedzą przy stoliku animatora. Ktoś powie: „Hej, to nic dziwnego, każdy lubi wrócić do ulubionych
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/piorkiem-i-flashem-czyli-w-obronie-wspolcze...

źródło: comment_RrlJcmOhF2sq2g0ymDRhT9zouVnL4NMx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2019 wita nas mroźną aurą za oknem. Ja natomiast chciałbym przedstawić Wam moje pierwsze wrażenia związane z Aurą, ale planszową. Tematyka pogodowa, więc pasuje. Tym razem format naturalnie nieco krótszy - zapraszam do lektury :)

https://howtoboardgames.blogspot.com/2019/01/aura-pierwsze-wrazenia.html

#grybezpradu #gryplanszowe #blog #recenzja #pierwszewrazenia #howtoboardgames
Deathhammer66 - 2019 wita nas mroźną aurą za oknem. Ja natomiast chciałbym przedstawi...

źródło: comment_4p5ai0itHijiwAE5GtOWtGFMgFXpYlao.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@appo_bjornstatd: gdyby mnie teraz ktoś zapytał czy Viggo jest Włochem - stwierdziłbym, że na 100% tak. Tzn. nie stwierdziłbym, bo aż sprawdziłem w wikipedii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To zderzenie światów było niesamowicie pokazane, a powolny rozwój wzajemnych relacji - przeuroczy.
Zaś apetyt Viggo... to jest coś nieopisanego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@appo_bjornstatd: mnie rozbroiła informacja o tym, jak Viggo został zaproszony na tradycyjny włoski rodzinny obiad u Vallelongich - jak wspomina, ledwo to przeżył xD

Ale film taki, że aż się micha uśmiecha na wspomnienie... Taki sympatyczny i pozytywny, ciepły i budujący - coś podobnego do "Nietykalnych" (btw, Jankesi zrobili swój remake)
  • Odpowiedz
Nie wiem czego spodziewałam się w sumie po Life is Strange: Before the Storm. Jest to gra... Poprawna. Pierwszy odcinek trochę się dłużył ale rozumiem, że było to wprowadzenie w historię Chloe i Rachel, drugi był bardzo dobry, fabuła w końcu wciągnęła mnie na tyle, że nie robiłam sobie przerw na palenie ʕʔ Trzeci odcinek zaczynał się równie dobrze co drugi ale kompletnie tracił na atrakcyjności po spotkaniu
JuliaMay - Nie wiem czego spodziewałam się w sumie po Life is Strange: Before the Sto...

źródło: comment_n9jal0sakm89HksEng7KDk9que4spLX7.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CorTuum: jesteś bardzo nie miły i wulgarny. Nie podoba Ci się gra? Ok, tylko uargumentuj to jakoś sensownie, a nie wypisujesz dwa zarzuty, grę nazywasz gównem i próbujesz zmienić MOJE prywatne zdanie na jej temat i ot cała dyskusja. ( _)
  • Odpowiedz
Gotowi na wszystko. Exterminator (2017)

Fabuła:
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

Recenzja:
ElCidX - Gotowi na wszystko. Exterminator (2017)

Fabuła:
Piątka oddanych przyjaci...

źródło: comment_6zIa4KOimInPwfxPFVq8DIy4EivOINnq.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-powiesci-letnia-noc/
Efekt finalny jest powalający, więc jeśli kochacie dobre horrory, nastrojowe, wciągające, sentymentalne, bawiące się schematami, ale jak najbardziej klasyczne i zawierające w sobie całkiem sporą dawkę ambicji, musicie koniecznie poznać Letnią noc. Ja ze swej strony polecam gorąco i mam nadzieję, że wydawnictwo Zysk już wkrótce wypuści na nasz rynek kolejne tomy tej opowieści. Recenzja powieści Letnia noc
#recenzja #ksiazka #ksiazki #czytajzwykopem #
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-powiesci-letnia-noc/
Efekt finaln...

źródło: comment_pUXQomRVpuK2mOMA4glqjKfMPNmfwyr9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie otwieraj oczu (2018)

Fabuła:
Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie.

Recenzja:
ElCidX - Nie otwieraj oczu (2018)

Fabuła:
Tajemnicza siła dziesiątkuje światową p...

źródło: comment_hhLqeCcdUNsscoDUibKNox6PNjQyffdO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sejsmita: Na ilość wyświetleń duży wpływ ma raczej to, że jest to produkcja netflixa a więc dostępność i jest promowane na pierwszej stronie. Więc ilość nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Nie pochwaliliby się tym, gdyby nie uważali za nic ciekawego. Nie śledzę takich newsów, ale to chyba pierwszy albo jeden z nielicznych przypadków filmów netflix orignal, gdzie chwalą się takimi danymi.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-detektyw-mis-zbys-na-tropie-dama-z-pluszowym-misiem/
Ten komiks to zdecydowanie najlepsza część Misia Zbysia na tropie. Coś, czego potrzeba było rodzimym historyjkom obrazkowym, bo nawet jeśli nie jest szczególnie oryginalna czy odkrywcza (sam wychowałem się na Kaczorach Donaldach, gdzie podobnych zabaw było dużo, a to tylko jeden z tego typu przykładów), wciąż pozostaje świeża i atrakcyjna. Warto więc po nią sięgnąć i wejść w ten sympatyczny, pełen uroku i wyzwań świat. Recenzja komiksu Detektyw Miś Zbyś na
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-detektyw-mis-zbys-na-tropi...

źródło: comment_1c0qh9Vc8REof4g5zxQ0PI6Wr9p4dRTs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czikapu: IMO Legend - Anniversary - Underworld to zdecydowanie najlepsze części serii. Sama "formuła" Tomb Raiderów została tam wyniesiona na szczyt: dość głupkowata ale przyjemna, ciekawa i zabawna fabuła (coś à la Indiana Jones - niby dzieją się epickie rzeczy ale jakoś tak bez spiny, bo najważniejsze to jest się dobrze bawić), układ poziomów na tyle skomplikowany by czasem trzeba było pogłówkować "jak tam dojść", ale jednocześnie na tyle prosty
  • Odpowiedz
Berek (2018)

Fabuła:
Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”

Recenzja:
ElCidX - Berek (2018)

Fabuła:
Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się...

źródło: comment_lNzl8S0yLhtP9KwIahqGpouooa3uwsDD.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-bitwy-w-swiecie-tolkiena/
Tekstu nie ma tu wiele, nie jest też ani ciężki w odbiorze, ani przepełniony detalami. Bitwy w świecie Tolkiena to rzecz pod względem stylu prosta i łatwa w odbiorze. Niewymagająca rzekłbym. Jeśli zaś mowa o ilustracjach, to nie trzymają równego poziomu. Czasem są to czarnobiałe grafiki, częściej kolorowe, pełnoformatowe, ale przygotowane przez różnych artystów i w różnym stylu. Mamy klasyczne akwarele, przerabiane zdjęcia, zwykłe rysunki tuszem i wiele, wiele innych. Jest
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-bitwy-w-swiecie-tolkiena/
...

źródło: comment_ozfSeQUqtqJmeWdwa4KPDKYnbCQEojEP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach