Wpis z mikrobloga

52 books challange 2/52 - Tym razem padło na tytuł Freakonomia - całą recenzję przeczytacie na moim blogu

Tymczasem oczywiście jak powiedziałem tak będzie - książkę skończyłem, napisałem recenzję, więc leci #rozdajo plusujesz i masz szansę na wygraną ( zielonki wykluczam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Jakoś w czwartek lub piątek wylosuje.

Freakonomia to ciekawy tytuł bazujący na badaniach naukowych. Czasami to co oczywiste nie ma znaczenia, a prawda leży w zupełnie innym miejscu. Sprawdźmy czy odpowiedzi poprawnie na zagadki:

Pytanie:
Który z czynników wykazuje silną korelację z wynikami testów w szkole? Jedno ma silny wpływ, drugi nie wykazuje wpływu.
- Dziecko jest adoptowane
- Dziecko regularnie dostaje klapsy

Odpowiedź w recenzji bloga lub jutro w komentarzu! :)

Kilka dodatkowych fajnych i ciekawych pytań-zagadek znajdziecie w mojej recenzji, a jeszcze więcej w książce Freakonomia.

Kolejna książka to "Zjedz tę żabę" lub "Najbogatszy Człowiek w Babilonie" - którą chcecie pierwszą? :D

------------------------------------------------------

Fanpage / Instagram / > Blog / Tag: #marnujeczas

Czytam jedynie książki przekazujące wiedzę, rozwojowe, ale bez papki oraz poradniki.

#ksiazki #recenzja #czytajzwykopem #blog #rozwojosobisty
Raziel92 - 52 books challange 2/52 - Tym razem padło na tytuł Freakonomia - całą rece...

źródło: comment_qaCsD3VVlDjAQhkJeGqgnLoFOP1Pfpi9.jpg

Pobierz

Który z czynników wykazuje silną korelację z wynikami testów w szkole?

  • Dziecko jest adoptowane 27.1% (26)
  • Dziecko regularnie dostaje klapsy 72.9% (70)

Oddanych głosów: 96

  • 8