Wpis z mikrobloga

Ale ta gra się zestarzała, chciałem wrócić po wielu latach i odwiedzić stare dobre miejscówki ale gta 3 jest jak dla mnie już niegrywalne. Grafika mega odrzuca, jest taka rozmazana i ohydna że po kilku minutach jazdy samochodem chce się rzygać. Postać porusza się ociężale a samochody prowadzi się jak wózek z Lidla już nawet nie wspominam o "strzelaniu" to już jest katastrofa. Jedyne co nadal jest w miarę okej to miasto, nadal widać że jest one duże i w miarę "żywe" (biorąc pod uwagę to że gra powstała w 2001 roku) oraz utwory w radiu i ogólnie cała oprawa dźwiękowa jest spoko. Zrobiłem dwie pierwsze misje i pojeździłem chwilę po mieście słuchając radia i odinstalowałem grę wiedząc że prędko nie będę miał ochoty do niej wrócić. Rozczarowałem się dość mocno, nie odrzucił mnie tak bardzo Driver 2 (z 2000 roku) ani Mafia (2002). Teraz pora na #gtavc ale tutaj jestem pewny że nie będzie aż tak źle i spędzę z nią więcej czasu.

#gta #gta3 #gry #staregry #retrogaming #pc #recenzja
SiemkaKtoPeeL - Ale ta gra się zestarzała, chciałem wrócić po wielu latach i odwiedzi...

źródło: comment_rsNaFE3IbQ7ov1hnUz197Gl2soT9ljBv.jpg

Pobierz
  • 27
@SiemkaKtoPeeL: Mi trochę smutno, gdy zawsze w temacie o gta 3, jednej z najbardziej wpływowych gier w branży, częściej mówi się o jej następcach a samo gta 3 jest rzucane w kąt historii z plakietką "no było coś takiego". Trójka to był absolutny kamień milowy i coś co zdefiniowało kierunek w jakim podążały kolejne odsłony serii. Duże, świetnie zaprojektowane miasto, profesjonalnie wyreżyserowane przerywniki filmowe, bohaterzy z krwi i kości, mnóstwo możliwości