Real Madryt 2011/12 rozjechałby Real Madryt 2015-2018, change my mind. Absolutnie perfekcyjna drużyna.

#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slkt: Nie ma opcji. Real wtedy bronił w 4-5, a dodatkowo w lm grał Casillas, który był już gorszy od aktualnego Kepy. Ramos nauczył się bronić po 30, a wtedy to miał więcej kasacji przeciwnika w polu karnym niż wygranych z nimi pojedynków. Xabi był mało mobilny i może fajnie rozgrywał, ale do przodu i w obronie Casemiro klasę lepszy. Ozil odpuszczający w obronie, Benzema kot a nie pies, jak
  • Odpowiedz
@Zydbozy: Różnica jest taka, że Real może gra równie brzydko, ale w meczach Realu nie ma nigdy nudy, bo przeciwnik na tle Realu może się pokazać i tworzyć setki, a że Real zazwyczaj odwraca to tylko uatrakcyjnia mecze
  • Odpowiedz
Z którymi mireczkami z tagu #realmadryt mogę się spotkać na Narodowym podczas Superpucharu Europy?

Zostałem szczęśliwcem i Aguila Blanca mnie wylosowała- chociaż byłem pewny z racji stażu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vini nie wygra bo sie zesral na copa america


@pawciok_ : Puchar Wójta nie ma znaczenia, może jedynie gdyby ktokolwiek inny z CONMEBOL miał szansę na ZP i zaszedł dalej niż Vini
  • Odpowiedz
Jak tam vadrydziarze Tappingham? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolejny mecz ghostuje? miło z jego strony, że solidaryzuje się z klubowymi kolegami jeśli chodzi o formę xD Już nie mogę się doczekać meczu o superpuchar z Atalanta. Vini +Tappingham + Mambette, to już będzie trzeba pogromców duchów na narodowy wezwać hahaha
#mecz #realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #mbappe
#euro #realmadryt
​​gdyby zolw ninja nie uszkodził se kinola to by lepiej gral , teraz jego psycha sitting bo sie boi o kinol. wgl podobno jest tak ze takie uszkodzenia moga wplynac na cala kariere zawodnika bo to jest podswiadome unikanie podobnych kontuzji, jakby mozg decyduje o tym i to jest mimowolne
kocurrek32 - #mecz #mbappe
#euro #realmadryt
​​gdyby zolw ninja nie uszkodził se kino...

źródło: download

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KOXsu XD Yamal to niech kilka sezonów najpierw pogra w piłkę na najwyższej europejskiej intensywności, bo już w historii futbolu mieliśmy kilku nowych Messich i Ronaldów którzy skończyli w średniakach europejskich.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi, czy koszulka z ligi rekordów 11/12 miała haftowany herb Realu czy naklejany plastikowy?

#realmadryt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomszczyk: Pogra dlugo, spokojna twoja rozczochrana. Kebab boy Guler za to przez widzimisie Ancelottiego, jedyne co zobaczy to ławke rezerwowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale będzie miał teraz chociaż kompana Endricka, który zagrał rewelacyjnie na Copa America xDD
  • Odpowiedz
Jak tam misie vadridowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś cieniutko gra ten wasz nowy francuski nabytek, podobny poziom do drugiego virtuoza z Brazylli, który też pożegnał się z Copa America ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co u kebabowego wonder boya? znowu przesiedzi cały sezon na ławie, bo Ancelotti ma takie widzimisię? Będzie miał chociaż kompana Endricka na ławce, kto wie może z nudów otworzą
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach