Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 7
#mecz #realmadryt gdzie ta tabela z excela?
![uncle_freddie - Real Madryt [2] - 0 Espanyol - Rodrygo po raz drugi, 44'
#golgif #me...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1651331007ox3qjZJacK4JwWnVhKfkx3,w400.jpg)
![uncle_freddie - Real Madryt [1] - 0 Espanyol - Rodrygo 33'
#golgif #mecz #laliga #re...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1651330765A0gUMvnWe27AoBrRimkr54,w400.jpg)
- 26
@uncle_freddie: marcelo i luka
źródło: comment_1651330872IwkpILszMvjzZjlWZTG2mK.jpg
Pobierz- 0
diego lopezie zmiłuj się i wpuszczaj
źródło: comment_1651326939A6AxeQ7TtzxwJVZf7vVUZU.jpg
PobierzZłota Piłka
- Karim Benzema 61.9% (104)
- Robert Lewandowski 30.4% (51)
- Mohamed Salah 3.0% (5)
- Kevin De Bruyne 4.8% (8)
@Piotrek195: po pierwsze wykop i tak wesprze Polaka rodaka a po drugie pasowałoby dać tagi Liverpoolu i City...
Wszyscy 3 prócz lewego to piłkarze mający szanse na LM, Benzema rozgrywa fenomenalny sezon i złota piłka dla kogoś innego byłaby kradzieżą stulecia
Wszyscy 3 prócz lewego to piłkarze mający szanse na LM, Benzema rozgrywa fenomenalny sezon i złota piłka dla kogoś innego byłaby kradzieżą stulecia
@malyrycerz: tych "kradzieży stulecia" to co drugi rok można się dopatrywać
- 2
źródło: comment_1651168771kMrIU5PHscn8NVgqdKJz7C.jpg
PobierzDobrze?
- Dobrze 52.7% (49)
- Niedobrze 2.2% (2)
- To nie ma tak, że dobrze albo niedobrze. 45.2% (42)
@thority: Bardzo dobry ruch Papy Pereza. Na swojej pozycji jest w ścisłym topie PL: silny fizycznie, nieźle gra głową, a do tego szybki; takie wzmocnienie obrony bardzo się w Realu przyda. Poza tym za darmo to i ocet słodki, nawet jak się nie sprawdzi, to Real za wiele nie traci.
@thority: Oglądając rewanż na Bernabeu momentami miałem flashbacki z podstawówki, kiedy na zawodach u przeciwników grał Seba co 3 razy nie zdał, więc tak - dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mirki pytanko, może ktoś był na meczu w Madrycie? Jak to wygląda z biletami, bo próbuje kupić na Espanyol, ale jest ciężko. Czy ludzie są strasznie przywiązani do swoich miejsc czy raczej luźno podchodzą lub są skłonni się zamienić, bo nie mogę upolować dwóch biletów obok siebie.
#realmadryt
#realmadryt
@selekcjoner541: byłem parę lat temu na meczu z elche, bilet normalnie kupiłem w kasie rano w dniu meczu. Może teraz jest ciężko bo jednak możemy sobie w tym meczu zapewnić tytuł stąd wielkie zainteresowanie.
- 1
@Wolf1986: ty sie we mnie zakochales? :D zmartwie cie ale hetero jestem :P
Garść newsów o #realmadryt z dnia 27.04
✅ Karim Benzema wyprzedził Roberta Lewandowskiego. Francuz zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów | meczyki.pl
✅ Ferland Mendy rozegrał wczoraj 100. spotkanie w barwach Realu Madryt | realmadryt.pl
✅ Dani Ceballos ma pozostać zawodnikiem Realu Madryt. Zwrot ws. transferu pomocnika Realu Madryt. Carlo Ancelotti zadecydował o jego przyszłości | meczyki.pl
✅ Zawodnicy Realu Madryt wrócą do pracy dopiero w czwartek i wówczas rozpoczną przygotowania do meczu
✅ Karim Benzema wyprzedził Roberta Lewandowskiego. Francuz zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów | meczyki.pl
✅ Ferland Mendy rozegrał wczoraj 100. spotkanie w barwach Realu Madryt | realmadryt.pl
✅ Dani Ceballos ma pozostać zawodnikiem Realu Madryt. Zwrot ws. transferu pomocnika Realu Madryt. Carlo Ancelotti zadecydował o jego przyszłości | meczyki.pl
✅ Zawodnicy Realu Madryt wrócą do pracy dopiero w czwartek i wówczas rozpoczną przygotowania do meczu
@maciek7566: fajna apka, polecilem znajomym, jest szansa na dodanie psg?
- 1
@chlorowodor: dzięki!
PSG pojawi się na pewno. W niedlugim czasie będą wchodzić nowe drużyny i kolejne poprawki
PSG pojawi się na pewno. W niedlugim czasie będą wchodzić nowe drużyny i kolejne poprawki
https://mobile.twitter.com/RMadridistaReal/status/1519402167903338499
Czyżby koniec sagi z Mbappe skoro takie źródło to już podaje?
Byłoby mega jeśli udało im się wyciągnąć Tchouameni’ego, bo jak wczoraj było widać, Kroos to nie jest dobry zmiennik dla Casemiro
#realmadryt
Czyżby koniec sagi z Mbappe skoro takie źródło to już podaje?
Byłoby mega jeśli udało im się wyciągnąć Tchouameni’ego, bo jak wczoraj było widać, Kroos to nie jest dobry zmiennik dla Casemiro
#realmadryt
- 7
jeszcze 3 gole i big benz wyrówna raula w klasyfikacji strzelców wszechczasów w madrycie (320 bramek wg. transfermarkt)
#realmadryt
#realmadryt
źródło: comment_1651066350GfGNSwH3sbJ77yckUijkEm.jpg
Pobierz- 211
Manchester City 4:3 Real Madryt - Skrót meczu
#golgif #meczgif #ligamistrzow #mecz #manchestercity #realmadryt
#golgif #meczgif #ligamistrzow #mecz #manchestercity #realmadryt

Kevin De Bruyne zagrał ze 3 razy lepiej od Benzemy a i tak ludzie mówią o francuzie...
#realmadryt #mecz #manchestercity
#realmadryt #mecz #manchestercity
- 13
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@przemo25osw: o Boże jakie hala dziecko xD uciekaj na czarnoliste
- 26
Cristiano Ronaldo w sezonie 2016/2017 w fazie pucharowej Ligi Mistrzów: 7 spotkań - 10 goli
Karim Benzema w sezonie 2016/2017 w fazie pucharowej Ligi Mistrzów: 5 spotkań - 9 goli
Benzema gra w tej chwili najlepszą fazę pucharową w historii Ligi Mistrzów. Gość jest fenomenalny. Spokojnie można go stawiać teraz z prime Ronaldo.
#mecz #pilkanozna #realmadryt #ligamistrzow
Karim Benzema w sezonie 2016/2017 w fazie pucharowej Ligi Mistrzów: 5 spotkań - 9 goli
Benzema gra w tej chwili najlepszą fazę pucharową w historii Ligi Mistrzów. Gość jest fenomenalny. Spokojnie można go stawiać teraz z prime Ronaldo.
#mecz #pilkanozna #realmadryt #ligamistrzow
źródło: comment_1651008932Hk4uXtrrj7yjo7qGK8SRPx.jpg
Pobierz- 55
- 71
@Kamenes: xD chłop strzelil 29 bramek w lidze i 14 lidze mistrzów. Ronaldo potrafił strzelić 48 w lidze i miał 3 sezony z minimum 40 bramkami. Do tego w lidze mistrzów np strzelił 17 bramek w 11 meczech.
No Benzema ma bardzo dobry sezon, ale porównywanie go z prime Ronaldo to jest xD
No Benzema ma bardzo dobry sezon, ale porównywanie go z prime Ronaldo to jest xD






















Sobie i kolegom kibicom z tagu #realmadryt gratuluję powrotu na tron. Czekam jak to będzie żarło z Kylianem na skrzydle i Rudigerem w obronie.
Mirkom z tagu #fcbarcelona gratulacje za tytuł moralnego mistrza.
A mirkom z tagu #atleticomadryt życzę, by kolejny sezon był ciekawszy i może z innym trenerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#laliga
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)