Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To chyba najgorsza część kibicowania jakiejś drużynie. Oglądasz gościa od kilkunastu lat, tydzień w tydzień, czasem nawet i częściej, a potem nadchodzi moment, że znika on praktycznie na zawsze.
Bardzo cieszę się, że Nacho złapał formę na koniec sezonu. To byłoby przykre, gdyby wzór solidności przez tyle lat zakończył przygodę z Realem raczej słabymi występami. Szkoda też, że to czwarty sezon z rzędu, gdy drużynę opuszcza aktualny kapitan.
Szacun dla Nacho.
#
ObslugaRadomskiegoLotniska - To chyba najgorsza część kibicowania jakiejś drużynie. O...

źródło: GQ6WwUVW4AA-i4H

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śpieszmy się kochać takich zawodników jak Joselu, Xabi Alonso, Arbeloa czy Callejon, bo tak szybko odchodzą z klubu. ()

#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ObslugaRadomskiegoLotniska pytanie brzmi jakiej konkurencji? Typowej 9 w klubie nie ma. Przyjdzie mapet, ok, endrick? Sorry dla mnie gość jest niewiadoma i nie uważam żeby stanowił konkurencję dla joselu. Może odpali, ale równie dobrze może być za gulerem do grania, albo co też prawdopodobne odpali syndrom brazylijskiego grajka. Myślę, że Real mógł w jakiś sposób przekonać joselu do pozostania, a on pewnie kosmicznych wymagań nie postawił.
  • Odpowiedz