Nie no, nawet jako fan Realu czuję się oszukany, za co karniak xD Co on miał z tą reką zrobić jak upadał :D:D #realmadryt #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja j---e, po 20 minutach powinno być minimum 2-0 jak nie lepiej. XG na poziomie 2.6, a mamy na koncie jedną bramkę z karnego. Ale niedostyt i w--------e, że tych set nie wykorzystali...

#realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz tylko czekać na mecz w którym ktoś Viniciusowi prawie nogi połamie i kartki nie dostanie bo wejście nie będzie tak brutalne jak Huijsena czy Carvajala ( ͡° ͜ʖ ͡°) #realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zazdroszczę bramkarzkowi Marsylii, chciałbym zeby mnie kiedyś kibice realu nienawidzili tak samo xD Bedzie miał teraz ucztę dla uszu słuchając tych frustrstów za bramką xDD
#mecz #realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreckiSamuraj: Ja trochę współczuję sędziemi, Real Madrid TV już szykuje reportaż na temat całej jego rodziny, gdzie mieszka, gdzie 8 lat temu był na imprezie i że szwagier kolegi siostry ciotecznej od strony matki miał w domu wywieszony za nastolatka plakat z Messim
  • Odpowiedz
#mecz #realmadryt

Komiczne, że ledwo go smyrnął i umiera. Ale po jasną cholere to robił najbardziej doświadczony zawodnik w drużynie i w dodatku kapitan? Przy wyniku 1:1?

P------o Carvajala totalnie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiste, że nic bramkarza OM nie boli, oczywiste, że Dani mu krzywdy nie zrobil, ale czerwo jest słuszne, bo odwalił glupotę i w ogóle go dotknął #realmadryt #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezzebnywampir: Od groma niewykorzystanych sytuacji, przy tylu błędach OM powinno być z 3:1, ew. 3:2. Rodrygo fajny, Franco petarda, dzieciak biega jak nakręcony, ALE jeszcze przy wykończeniu za bardzo się boi, próbuje raczej bezpiecznych rozwiązań. Guler słabowato, Dani widać, że juz troche jest za wolny na takiego Weaha np.
Ogólnie pressing jest kozak w porównaniu do czasów Carlo + taki Franco za chiny by nie wyszedł w podstawie, a u
  • Odpowiedz
#mecz #realmadryt

Nie jestem przyzwyczajony do takiej przewagi Realu (ostatni raz to chyba w pierwszych rundach pucharu króla z wioskami z 5 ligi xD), no ale za Carletto Real by zrobil 4 groźne wypady pod bramkę i mial z tego 3 gole, a tu znowu bicie głową w mur.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bielawski: No mega dużo tych sytuacji bramkowych zmarnowali w tej pierwszej połowie. Mam nadzieję, że w drugiej będzie lepiej, bo jak z obroną i tworzeniem właśnie tych sytuacji nie ma za bardzo problemu tak z wykończeniem niestety jest i to widać. W każdym meczu tych bramek jak na lekarstwo jo
  • Odpowiedz
Ale Franco popyla na tym boisku, nie wiem czy ktoś zauwazył, ale on jako jedyny praktycznie ciągle sprintuje, jak inni podbiegaja to on sprintuje #realmadryt #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach