Nie no, nawet jako fan Realu czuję się oszukany, za co karniak xD Co on miał z tą reką zrobić jak upadał :D:D #realmadryt #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Secla
- 4

bezzebnywampir
via Wykop- 1
@Secla: Jak graliśmy z Mallorcą to w------i nas na dwie bramki więc mam na to szczerze w------e czy słuszny czy nie
Secla
- 1
@bezzebnywampir: i tak bilans jest ujemny myślę, brak kartki na Asencio przeważyło
@DurzyPszypau lamuski przyfarcili, ale z taką grą mogą nie wyjść z grupy
- 0
Ja j---e, po 20 minutach powinno być minimum 2-0 jak nie lepiej. XG na poziomie 2.6, a mamy na koncie jedną bramkę z karnego. Ale niedostyt i w--------e, że tych set nie wykorzystali...
#realmadryt
#realmadryt
- 0
- 0
Teraz tylko czekać na mecz w którym ktoś Viniciusowi prawie nogi połamie i kartki nie dostanie bo wejście nie będzie tak brutalne jak Huijsena czy Carvajala ( ͡° ͜ʖ ͡°) #realmadryt
Zazdroszczę bramkarzkowi Marsylii, chciałbym zeby mnie kiedyś kibice realu nienawidzili tak samo xD Bedzie miał teraz ucztę dla uszu słuchając tych frustrstów za bramką xDD
#mecz #realmadryt
#mecz #realmadryt
@GreckiSamuraj: Ja trochę współczuję sędziemi, Real Madrid TV już szykuje reportaż na temat całej jego rodziny, gdzie mieszka, gdzie 8 lat temu był na imprezie i że szwagier kolegi siostry ciotecznej od strony matki miał w domu wywieszony za nastolatka plakat z Messim
- 0
#realmadryt jeszcze zaraz militao drugą żółtą dostanie i bedzie :D
#mecz #realmadryt
Komiczne, że ledwo go smyrnął i umiera. Ale po jasną cholere to robił najbardziej doświadczony zawodnik w drużynie i w dodatku kapitan? Przy wyniku 1:1?
P------o Carvajala totalnie.
Komiczne, że ledwo go smyrnął i umiera. Ale po jasną cholere to robił najbardziej doświadczony zawodnik w drużynie i w dodatku kapitan? Przy wyniku 1:1?
P------o Carvajala totalnie.
- 25
Oczywiste, że nic bramkarza OM nie boli, oczywiste, że Dani mu krzywdy nie zrobil, ale czerwo jest słuszne, bo odwalił glupotę i w ogóle go dotknął #realmadryt #mecz
- 2
- 1
#realmadryt może go dotknął włosem z brwi, ale ogólnie to debil z carvajala ze to zrobił...
- 1
Dani czerwoną dostanie -.- #realmadryt #mecz
- 0
- 0
@bezzebnywampir a jednak wchodzi teraz
#mecz #realmadryt jak po pierwszej połowie @Secla @NiceshootPL @Bielawski @DurzyPszypau proszę o opinie ekspertów
@bezzebnywampir wypada być spokojnym, jeśli utrzymają taką intensywność to powinno coś wpaść w drugiej połowie. Tylko zeby znowu ktos wylewu nie dostał z głupią stratą pod kontrę xD
@bezzebnywampir: Od groma niewykorzystanych sytuacji, przy tylu błędach OM powinno być z 3:1, ew. 3:2. Rodrygo fajny, Franco petarda, dzieciak biega jak nakręcony, ALE jeszcze przy wykończeniu za bardzo się boi, próbuje raczej bezpiecznych rozwiązań. Guler słabowato, Dani widać, że juz troche jest za wolny na takiego Weaha np.
Ogólnie pressing jest kozak w porównaniu do czasów Carlo + taki Franco za chiny by nie wyszedł w podstawie, a u
Ogólnie pressing jest kozak w porównaniu do czasów Carlo + taki Franco za chiny by nie wyszedł w podstawie, a u
#mecz #realmadryt
Nie jestem przyzwyczajony do takiej przewagi Realu (ostatni raz to chyba w pierwszych rundach pucharu króla z wioskami z 5 ligi xD), no ale za Carletto Real by zrobil 4 groźne wypady pod bramkę i mial z tego 3 gole, a tu znowu bicie głową w mur.
Nie jestem przyzwyczajony do takiej przewagi Realu (ostatni raz to chyba w pierwszych rundach pucharu króla z wioskami z 5 ligi xD), no ale za Carletto Real by zrobil 4 groźne wypady pod bramkę i mial z tego 3 gole, a tu znowu bicie głową w mur.
@Bielawski: No mega dużo tych sytuacji bramkowych zmarnowali w tej pierwszej połowie. Mam nadzieję, że w drugiej będzie lepiej, bo jak z obroną i tworzeniem właśnie tych sytuacji nie ma za bardzo problemu tak z wykończeniem niestety jest i to widać. W każdym meczu tych bramek jak na lekarstwo jo
@Bielawski: z przodu poprawić skuteczność i bedzie pięknie. Martwi za to ten krater w środku pola. Alonso musi to ogarnąć.
- 1
Ale Franco popyla na tym boisku, nie wiem czy ktoś zauwazył, ale on jako jedyny praktycznie ciągle sprintuje, jak inni podbiegaja to on sprintuje #realmadryt #mecz
- 2
No teraz to zje*ał xD
- 1
@niedoszly_andrzej: jeszcze przy wykończeniu jest niepewny.
Ale kiepska realizacja tego meczu. Nagłośnienie tak zrobione, że się wydaje że Real gra na wyjeździe. Troszkę kpina.
#mecz #realmadryt
#mecz #realmadryt











