Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tutusiek

Tutusiek

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4370
  • Znaleziska 297
  • Mikroblog 4073
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
Tutusiek
Tutusiek 8 min temu
  • 1
Papa gej do geja biega z gejem, same geje na tym boisku #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
wczoraj, 00:57:49
  • 4
nigdy nie zrozumiem, czemu przy przerwach w grze nie jest zatrzymywany czas. tak samo jak teraz sa te hydration break, to co za problem zatrzymac czas np na tej 65 minucie i puscic dalej po przerwie. s---------e to jest po calosci
#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 01:03:12 via Wykop
  • 1
@raseri: Przecież nikt nie mówi o stopowaniu przy każdym aucie ale taka przerwa na picie to co za problem zatrzymać czas
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 01:07:37 via Wykop
  • 0
@raseri: "a jaki problem doliczyć 3 minuty skoro trwa 3 minuty?"
No taki problem, że to nigdy tak nie jest
Nawet jak typ leży i udaje przez 4 minuty ze go noga boli i leży, to potem jest doliczone np 5 minut do połowy, a gdzie cala reszta np 6 zmian i reszta przerw? To nigdy nie jest doliczone tak jak być powinno
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 16:39:09 via Wykop
  • 0
@raseri: Ale o czym Ty piszesz xd sędziowie liczą sobie czas jak chcą i każdy kto ogląda jakiekolwiek mecze to widzi
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 17:58:08 via Wykop
  • 0
@raseri: Nie no wiadomo, karny jest jak sędzia gwiźnie, dla mnie to w ogóle nigdy nic nie powinni doliczać a najlepiej 2x30min żeby grali, bo i te setki milionów co zarabiają za kopanie piłki nie jest warte biegania 30 minut
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
wczoraj, 00:51:01
  • 4
Jak k---a arbiter dobrze widzi z tej kamery? XD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 00:55:54 via Wykop
  • 1
@sheridan97: Ja padlem po usłyszeniu GWATELAMA XD
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 00:55:38
  • 1
Jezus w końcu coś XD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek wczoraj, 00:29:18
  • 7
Gwatelama XD #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtractVitae
ExtractVitae
ExtractVitae
wczoraj, 00:29:59 via Wykop
  • 0
@Tutusiek: Gwatelama piekny kraj, bylem tam wiele razy
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
wczoraj, 00:31:36 via Wykop
  • 0
@Tutusiek: to taka lama
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek 12.06.2026, 18:58:55
  • 9
Miło, że Kanada uhonorowała reprezentacje Polski, tak jak Haiti
#mecz #ciekawostki #reprezentacja
Tutusiek - Miło, że Kanada uhonorowała reprezentacje Polski, tak jak Haiti 
#mecz #ci...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
12.06.2026, 19:01:59 via Android
  • 1
@Tutusiek: tak, ze względu na Tomasza Radzińskiego między naszymi narodami panuje wyjątkowa przyjaźń, a to jej pokaz
  • Odpowiedz
Jokohama
Jokohama
11.06.2026, 20:55:29
  • 0
#mecz jaki byl kurs na meksyków?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 11.06.2026, 20:56:53 via Wykop
  • 1
@Jokohama:
Tutusiek - @Jokohama:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
11.06.2026, 20:53:26
  • 18
Trud Zwane skończony - 23' na boisku i może dołączyć do Sithola, tacy to pożyją

MIRROR: https://streamin.link/v/c0e50d02

#mecz #meczgif #mundial2026 #ms2026
uncle_freddie - Trud Zwane skończony - 23' na boisku i może dołączyć do Sithola, tacy...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 11.06.2026, 20:54:20 via Wykop
  • 6
@uncle_freddie: the......... theeee............... defender!
  • Odpowiedz
talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
11.06.2026, 20:51:19
  • 1
#mecz sędzia powiedział
Witam w restauracji mcdonalds
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 11.06.2026, 20:52:47 via Wykop
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: Tutaj to bardziej KFC
  • Odpowiedz
highlander
highlander
11.06.2026, 19:38:28
  • 13
W USA szok ze 20 minut mogli coś oglądać jednym ciągiem bez reklamy, w Europie szok że piłkarze muszą iść na piciu po 20 minutach
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 11.06.2026, 19:41:50 via Wykop
  • 0
@highlander: Oglądanie finałow NBA też jest świetne, 15 minut reklam 2:30 gry
  • Odpowiedz

14

Heike Schwerdtner pobiła rekord świata. 9 Minut I 39 sekund!

Heike Schwerdtner pobiła rekord świata. 9 Minut I 39 sekund!

9 minut i 39 sekund na wstrzymanym oddechu! Tyle pod wodą wytrzymała Heike Schwerdtner podczas mistrzostw świata AIDA 2026, ustanawiając nowy absolutny rekord świata w statycznym bezdechu (STA). Niemka poprawiła własny rekord wynoszący 9:30 i po raz kolejny przesunęła granicę możliwości

DiveMagBlue
z
bluelife.pl
dodany: 08.06.2026, 08:29:22
  • 2
  • #
    freediving
  • #
    nurkowanie
  • #
    rekordswiata
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
Tutusiek
Tutusiek 08.06.2026, 20:53:12 via Wykop
  • 2
Przecież z 20 lat temu jakiś chłop miał ponad 10 minut
A tutaj 0 informacji ani w artykule (chyba, że przeoczyłem) ani od OPa, że to rekord świata KOBIET
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MagicznyKarp
MagicznyKarp
05.06.2026, 18:32:35
  • 121
#kiszak Prawda boli XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MagicznyKarp - #kiszak Prawda boli XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 05.06.2026, 22:33:53 via Wykop
  • 0
@MagicznyKarp: Tu jest chyba perm na bocie ustawiony na slowo menel xD
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
05.06.2026, 19:43:37
  • 120
#kiszak Zamawiał ktoś wyjebki kiszaka na kretoszczurach?

https://streamable.com/wo80sg
MagicznyKarp - #kiszak Zamawiał ktoś wyjebki kiszaka na kretoszczurach?

https://stre...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 05.06.2026, 22:33:25 via Wykop
  • 20
@MagicznyKarp: Klasycznie wina wszystkiego dookoła, animacji, buildu, drzewo zasłania, czat w-----a
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek 04.06.2026, 17:20:03
  • 0
(。◕‿‿◕。)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumrere
Kumrere
Kumrere
31.05.2026, 20:42:06
  • 2
#mecz bez sensu ta Wieczysta jedne sezon w ekstraklasie zaszaleje z kasą a w drugim wycofa się i będzie okręgówka bo w ekstraklasie już za dużo milionów będzie wywalane w błoto xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 31.05.2026, 20:43:24 via Wykop
  • 1
@Kumrere: Oj widzę tu brak wiary w najlepszą piłkarską lige na świecie, w której wszystko jest możliwe
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
31.05.2026, 20:40:42
  • 1
Ale oni zagraja, czy wlasciciel sie wycofa i klub również i zawija do Wisły czy jaka obecnie jest sytuacja?

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 31.05.2026, 20:41:23 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: Dostali licencje i chyba sie nie zawija więc normalnie lecą dalej
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek 31.05.2026, 17:24:53
  • 0
A tam w sumie kogo te mecze obchodzą, przecież oni tylko jeżdżą na te zgrupowania żeby były śmieszne VLOGi na Łączy pas piłka
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste
31.05.2026, 17:26:33 via Wykop
  • 0
@Zakolencjusz: nie mogę się doczekać nowego odcinka (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Ludzik90
Ludzik90
31.05.2026, 17:26:37 via Wykop
  • 0
@Tutusiek: łamaga jeździ żeby się gorzały napić i tatara albo chociaz mielonego zjesc
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek 31.05.2026, 17:03:58
  • 4
#mecz
Tutusiek - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 31.05.2026, 17:03:00
  • 2
Świetny ten Kapustka #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek 31.05.2026, 16:58:12
  • 1
Ja tam się nie dziwię, ciężko pewnie im sie gra na wyjeździe cały czas słysząc bębny i U KRA I NA
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking