Czemu taka cisza po wczorajszym wydrukowanym karnym w lidze mistrzów w meczy real madryt - olympique marsylia? Perez nie szykuje petycji do UEFA? Realmadryttv nie wypuścił żadnego materiału na sędziego? #mecz #realmadryt
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Perez nie szykuje petycji do UEFA? Realmadryttv nie wypuścił żadnego materiału na sędziego?


@Wincyyyyj: a po co by mieli to robić ? Sędziowanie w miarę w porządku było - czerwo zasłużone, karne zasłużone, poza drobnymi błędami nie ma się do czego w sędziowaniu doczepić. To nie LaLiga, żeby w biały dzień wałki pod Farselone robić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
#realmadryt Ja dalej tej współpracy między Vinim, a Mbappe nie widzę. Ancelotti nie potrafił ich poukładać, Xabi póki co woli odesłać Viniego na ławe, ale to też nie jest rozwiązanie.

Trzeba czekać na powrót Bellinghama, Mastantuono chętnie bym zobaczył na 10 - chłop drybling ma niesamowity.
A co do samego meczu to mega niedostyt. XG na poziomie 3,65 i dwie bramy z karnego. Tam po 20 minutach powinno być 2-0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Calvex:
Vini nie współpracuje z nikim...
Kiwa się 1 vs 3 w polu karnym, gdzie traci głupio piłkę, a jak przychodzi 1 na 1 to nie kiwa []
Chłop się zrobił PRZECIĘTNY
  • Odpowiedz
#realmadryt
Czerwona kartka - sam nie wiem... raczej 60/40, że nie powinna być
VINI - to jest jego najlepsza wersja!? XD chłop wchodzi na 30' i sobie spacerek robi - dramat i słaby mental, Brahim przynajmniej walczył
MOUSTANDO - ma jakiś potencjał, ale jeszcze nie przekonuje... chętnie zobaczyłbym go na 10 jako rozgrywający
GULER - kolejny mecz w pierwszym i dalej nie przekonuje, jakoś tracę powoli wiarę w niego
CZUAMENI
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RAMBOnaBOSO: Jak z resztą się zgadzam tak Güler nie przekonuje? W ostatnich meczach w lidze mega fajnie się prezentował bramki, asysty, a w tym meczu to w ogóle każdemu czegoś brakowało, bo nawet Éder kocik w poprzednim meczu tak tutaj piach trochę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No troszkę na farcie wygrana. Głupota Carvajala, snujący się po boisku nafochany Vinisius. Mam nadzieję, że to dla niego ostatni sezon w tym klubie. Brahim biegał od jednego do drugiego pola karnego, a ten truchcik i cyk pora na cs-a.

Swoją drogą, jeśli Carvajal dostał czerwoną za takie coś, to czerwoną w końcówce powinien dostać piłkarz Marsylii, za celowe nadepnięcie na łydkę Asencio, który w zasadzie przy pierwszej fazie tej akcji symulował
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@extaza161 Z przebiegu meczu to była pełna dominacja więc tak nie do końca na farcie, bo mogli to załatwić już w pierwszej polowie i mieć spokoj, ale wtedy z kolei Marsylia miała sporo farta.

Jeśli chodzi o Viniego - tam dzieje się coś niedobrego i to widzą wszyscy włącznie z Xabim. Ten pierwszy drybling po wejściu na boisko był tak pokraczny, że robił by w gifie furorę na tagu #ekstraklasaboners
  • Odpowiedz
Nie pierwszy i nie ostatni klub przekręcony przez real, sędzia miał zapłacone za zwycięstwo to musieli wygrac choćby miał dać 5 karnych. Ale spokojnie bracia karma wróci, bo z taką grą to oni nie mają szans nawet na cwierfinal ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze będziemy świętować ich odpadnięcie cierpliwości
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
G.....j - Nie pierwszy i nie ostatni klub przekręcony przez real, sędzia miał zapłaco...

źródło: VideoCapture_20240424-123008

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja tylko przypominam eskpertom z wykopu, że gdyby Medina dotykał tą ręką murawy to by nic nie było, ale nie dotykał to jest przewinienie.

#realmadryt #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: no nie wiem, przypominam sobie pare takich sytuacji gdzie zawodnik naturalnie uklada reke w taki sposob podczas wslizgu czy upadku i jak trafilo w reke to przewaznie karnego nie bylo, Carva raz mial tez taka sytuacje
  • Odpowiedz
  • 0
@miji1000: @Bielawski

Po kontrowersji związanej z zagraniem ręką Marca Cucurelli podczas meczu Niemców z Hiszpanią na Euro 2024, UEFA chce wprowadzić bardziej zrozumiałe dla kibiców zasady odgwizdywania przewinienia. Obecnie sędzia musi przerwać grę, jeśli piłkarz zablokuje strzał lecący w stronę bramki, a jego górna kończyna nie będzie przylegała do jego ciała.


Nowy przepis nie skupia się już na tym, czy strzał mógłby zakończyć się golem. Każde nienaturalne ułożenie ręki w
  • Odpowiedz
Nie no, nawet jako fan Realu czuję się oszukany, za co karniak xD Co on miał z tą reką zrobić jak upadał :D:D #realmadryt #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja j---e, po 20 minutach powinno być minimum 2-0 jak nie lepiej. XG na poziomie 2.6, a mamy na koncie jedną bramkę z karnego. Ale niedostyt i w--------e, że tych set nie wykorzystali...

#realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach