Xabi znowu co za skład ugotował, mega mi się podoba to jak on kombinuje, nie ma nudy. Za Carlo to było wiadome kto wychodzi i kto w 60minucie wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #realmadryt #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach