#realmadryt #mecz czemu guler nie gra?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

bezzebnywampir
- 0
Wyjątkowy 1 z 2 w roku gdzie jestem za Espanyolem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jazda z cieniutkim realikiem!! Vamos!
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
#mecz #realmadryt nareszcie jakiś futbol na najwyższym poziomie bo od tej barcwelony to już myślałem że w Choroszczy mnie zamkną DO BOJU REAL WIELKI KLUB AYE
- 4
Xabi znowu co za skład ugotował, mega mi się podoba to jak on kombinuje, nie ma nudy. Za Carlo to było wiadome kto wychodzi i kto w 60minucie wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #realmadryt #mecz
@Secla: oj tak byczq
- 4
źródło: 20250920_150131
Pobierz#mecz #fcbarcelona #realmadryt @GreckiSamuraj usuwa wpisy z taką samą prędkością jak jego stary usunął się z jego życia 15 lat temu xd
źródło: Screenshot_20250918_224004_Samsung Internet
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@bezzebnywampir: Masz teksty jak dziecko z gimbazy, nudny jestes wypad na czarno przerzucie xDDD
konto usunięte via Wykop
- 1
@bezzebnywampir: HAHAHAHAHAHAHHA JAKI PRZEGRYW XD
#mecz #realmadryt #fcabercelona może wkoncu barcelona trafi na drużynę która nie strzela w sam środek bramkarza XDDDD
@bezzebnywampir: ale ręce ci się trzęsły jak to pisałeś
- 0
@Warren997: a czemu mi się miały trząść?
Widzicie kibice #realmadryt da sie wygrac mecz w LM bez kupowania karniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
- 13
@o__0: Fakt nie opinia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@GreckiSamuraj: coś strasznego
@bezzebnywampir: Po realu przy ajmniej mozna sie spodziewac wygrania dzieki karnym
#mecz #fcbarcelona #realmadryt za każdym razem jak widzę pysk Gerarda Martina to przypomina mi się ten odklejus kritten, tego się już nie da wymazać
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
#mecz #fcbarcelona #realmadryt to już trzeci mecz Barcelony jaki oglądam i nie wierze jak można oglądać takie gowno bez odruchów wymiotno zwrotnych
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bezzebnywampir: w jego przypadku to gałęzie. Mogliby mu coś podać prostopadłego.
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Przypominam ze bezzebnywampir to zwykły przerzut. Jeszcze 3 lata temu kibicował Liverpoolowi a teraz wielki fan realu xDD a te kołki z tagu #realmadryt zamiast go pogonić, to mu jeszcze wpisy plusują xDDD Choroszcz
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
źródło: Polish_20250901_180126485
Pobierz@GreckiSamuraj: przeskrolował mu wpisy do 3 lat wstecz, hejter z krwi i kości
@GreckiSamuraj: srogi przygłup xD spamuje co mecz na wykopie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bezzebnywampir gdyby nie sędzia to byście dostali na dziure z farmerami ( ͡º ͜ʖ͡º) cichutko tam vardriciarzu





Komentarz usunięty przez autora Wpisu