Oglądanie Realu Xabiego jest jakieś 10 razy przyjemniejsze niż męczenie buły Ancolettiego, wiadomo przyjdzie słabszy okres jak zawsze ale chodzi o sam styl gry. #mecz #realmadryt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreckiSamuraj: A może po prostu stwierdza, że Realu za Ancelotiego nie dało się oglądać przez cały sezon, a tutaj jednak za Xabiego wygląda to o niebo lepiej. Sam się zastanawiam jak zagrają z Barcą ale to nie oznacza, że tutaj ktoś już wymówek szuka. Czemu wy macie jakieś swoje wymysły nawet przy takim wpisie?
  • Odpowiedz
#realmadryt Mapet w ten sezon wchodzi z formą dzika. Oby utrzymał ją jak najdłużej. Guler mega się rozwija i cieszy jego gra. Oby tak dalej.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach