#realmadryt Nadrobiłem wczorajszy mecz. Dobrze, że nie oglądałem na żywo bo by mnie szlag trafił patrząc na to co wyprawiał ten nieudacznik z gwizdkiem. Żenada totalna.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bielawski: Niestety, a najlepsze, że to akurat ten sam gil z nosa, który w meczu z Valencią pokazał Belligolowi czerwoną kartkę za sprucie się o ostatni gwizdek 1/2 sekundy przed bramką w doliczonym czasie xDD
  • Odpowiedz
  • 1
@Wincyyyyj Nie kończy się meczu kiedy pilkarz jest na wysokości 11 metra i wrzuca piłkę w pole karne. Był to błąd za ktory Gil Manzano trafił zresztą potem do zamrażarki.
  • Odpowiedz
Kiki dzisiaj znowu bezbłędny gol + asysta. Güler świetnie się rozkręca, Asencio mega bronił, Éder genialny, Tchouámeni super, Fede fajnie bronił w 10 wiecie jak to mówią, nieważne jak, ważne żeby wygrać czy coś +3 pkt i tylko to się liczy + fakt, że bardzo dobrze się bronili #realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#realmadryt wydaje mi się że u xabiego, który gra z jakimś pomysłem valverde nie będzie kluczowym zawodnikiem. Pewnie większość mnie tu zje, ale valverde jako rzemieślnik, którego atuty to bieganie i mocny strzał może nie pasować. U carlo bez taktyki taki wół roboczy był na wagę złota.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach