#mecz #realmadryt #fcbarcelona pytanie do stałych kibiców barcelonki dlaczego sędziowie nie noszą koszulek Barcelony tylko jakieś żółte?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

bezzebnywampir
- 2

Twoja_tata
via Wykop- 6
@bezzebnywampir: Powinni nosić białe prześcieradła

kamil-talaga-18
via Wykop- 7
@bezzebnywampir: a ty już skończyłeś 13 lat? bo na takim poziomie są twoje teksty ¯\(ツ)/¯
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#mecz #fcbarcelona #realmadryt ASTROLOGOWIE OGLASZAJĄ TYDZIEŃ BARCELONY BEZ POLAKOW W SKLADZIE POPULACJA DZIECI KATALONI ZMNIEJSZA SIE
@bezzebnywampir: get a life
konto usunięte via Wykop
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bezzebnywampir więcej, Barca mu płaci ponad 10 mln euro, chłop jest w topie na liście płac
#mecz #realmadryt #fcbarcelona hmmm ciekawe huijsen dostal za lżejszy faul czerwoną kartkę XDDDDDDDDDDDD
- 10
#realmadryt Nadrobiłem wczorajszy mecz. Dobrze, że nie oglądałem na żywo bo by mnie szlag trafił patrząc na to co wyprawiał ten nieudacznik z gwizdkiem. Żenada totalna.
@Bielawski: Niestety, a najlepsze, że to akurat ten sam gil z nosa, który w meczu z Valencią pokazał Belligolowi czerwoną kartkę za sprucie się o ostatni gwizdek 1/2 sekundy przed bramką w doliczonym czasie xDD
- 1
@Wincyyyyj Nie kończy się meczu kiedy pilkarz jest na wysokości 11 metra i wrzuca piłkę w pole karne. Był to błąd za ktory Gil Manzano trafił zresztą potem do zamrażarki.
Kiki dzisiaj znowu bezbłędny gol + asysta. Güler świetnie się rozkręca, Asencio mega bronił, Éder genialny, Tchouámeni super, Fede fajnie bronił w 10 wiecie jak to mówią, nieważne jak, ważne żeby wygrać czy coś +3 pkt i tylko to się liczy + fakt, że bardzo dobrze się bronili #realmadryt
#realmadryt wydaje mi się że u xabiego, który gra z jakimś pomysłem valverde nie będzie kluczowym zawodnikiem. Pewnie większość mnie tu zje, ale valverde jako rzemieślnik, którego atuty to bieganie i mocny strzał może nie pasować. U carlo bez taktyki taki wół roboczy był na wagę złota.
@tomszczyk: zobaczymy jak wróci Bellingham ale całkiem możliwe że będzie tak jak piszesz. w podstawie będzie Tchou, Guler i Bellingham a Valverde zostanie zadaniowcem albo będzie wychodził na słabsze zespoły
- 0
@turboKatapulta dzisiaj nawet bez bellinghama raczej nikt za nim nie tęsknił. Gdyby nie gra w 10 to mógłby nie wejść.
- 0
Ta obrona częstochowy to był idealny test dla Realu. W końcu, coś tam działa. #realmadryt #mecz
Standardowo real farcikiem się dotyczył z tą wygraną. Madrycki sędzia dokładnie o to zadbał nie dając drugiego karnego dla Sociedad, La Liga Perez EA Sports w pełnym wydaniu jak zawsze
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
źródło: images
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@przemo25osw: Już juz, wez leki i odpocznij sobie
#mecz #realmadryt dowiezione... ale jprd;/ mam złe przeczucia przed rozpoczęciem LM
@Kapitan_Wie_Wszystko: Dlaczego złe przeczucia? Przecież żaden sędzia Negreiry nie będzie sędziował Realowi meczu.
konto usunięte via Wykop
- 2
@extaza161: Ten sędzia Negreiry jest teraz z Tobą w pokoju? A moze z matką w drugim?
#realmadryt #mecz wygraliśmy w 10 na 12 BRAWO REAL
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#realmadryt #mecz aha spoko skośny specjalnie w Nogi wjechał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jakaś komedia pomyłek dzisiaj w tym polu karnym Realu xD
Już dwa kuriozalne samobóje mogły być.
#mecz
#realmadryt
Już dwa kuriozalne samobóje mogły być.
#mecz
#realmadryt
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Go*no Madryckie. Jak zwykle na farcie doczłapie do końca z tym 2 1, bo drużynie przeciwnej brakuje pół milimetra przy każdej sytuacji by strzelić bramkę
#mecz #realmadryt
#mecz #realmadryt
@progresywneprzeladowanie: słaby rage bait
@GreckiSamuraj: rozumiem że za to czerwo też perez zapłącił ? :) żeby było ciekawiej?
#realmadryt #mecz mbappe obecnie najlepszy pilkarz






