• 1
@R4vPL: lecisz przez roaming krajowy i masz jeszcze wiecej hopek i większa możliwość fuckupu. Transmisja danych w roamingu krajowym wola o pomstę do nieba. Ale w sieci macierzystej w miarę sprawnie to chodzi.
  • Odpowiedz
Audycja będąca wywiadem z polskim filozofem (idealistą) panem Krzysztofem Przyjałkowskim mieszkającym i nauczającym w USA. Można posłuchać, jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu.

W ogóle bardzo sobie cenię archiwum „Polskiego Radia”, polecam jeśli szukacie czegoś ciekawego do posłuchania w tle, mnóstwo audycji na różnorakie tematy.

http://www.polskieradio.pl/7/178/Artykul/1343967,Humanizm-odpowiedz-na-porazki-wielkich-systemow

#filozofia #kultura #radio #polecam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #radio #grypc #gry

Mirki. Wiecie jaka stacja radiowa wg. mnie jest najlepsza? Nie żadne Rock Radio, Trójka, czy Radio Maria. Najlepszą stacją jest tylko i wyłącznie Radio New Vegas ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lodz #czworka #radio #leagueoflegends Mam prośbę do mireczków z Łodzi, w nowinach ma być mini-wywiad ze mną odnosnie organizowanych przeze mnie Mistrzostw Łodzi. Czy moglby go ktoś nagrać albo chociaż powiedzieć jak wypadłem? :D Z góry dzięki. Niestety nawet nie wiem o której godzinie, nie dostałem informacji.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fristo: Jak jest napisane w regulaminie, można zapisać się tylko będąć mieszkancem województwa;) W Lodzkiem mamy kilkunastu graczy z wyższej półki, np. Vander z Roccat jest mieszkańcem Łodzi.
Tu chodzi bardziej o spotkanie graczy, dobrą atmosferę, nagroda za pierwsze miejsce to 1000zł do podziału na 5 osób, więc niektórym by się nie opłacało przyjeżdżać ;P (+nagrody od rito, 5k rp + skin)
  • Odpowiedz
Mirki z #samochody #motoryzacja #radio może będziecie wiedzieli. Kupiłem radio do samochodu różowemu http://www.neonet.pl/pioneer_mvh_170ub.html?aff_id=200759 takie - okazało się, że jest dłuższe od poprzedniego i z kablami wszystkimi jest kłopot go zamontować, brakuje dosłownie centymetra. Mogę wykręcić radiator, jeśli radyjko będzie grało na oryginalnych niezamocnych głośnikach corsy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy radia mają odgórny prikaz puszczania polskich artystów w określonych limitach czasowych? Jest środek nocy i w większości stacji radiowych dominują polskie utwory. Wygląda to tak, jakby musieli ich upychać w porach, gdy wszyscy śpią. To jest asłuchalne.

#radio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Venro: właśnie o to chodzi. Mają jakieś wymogi puszczać jakiś procent polskich utworów. W ciągu dnia sporo amerykańskiego gowna a w nocy polskimi utworami wyrabiają normę
  • Odpowiedz
#muzyka #radio

poleci ktoś jakieś radio online gdzie leci fajna muzyka, gdzie nie ma rapu(ani polskiego ani zagranico), gdzie będzie coś niemainstreamowego?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Despetto: ja różnie, dzisiaj paranormalium bo na smart tv w vtunerze są dostępni, na komputerze zazwyczaj RNF bo tak jak mówisz nie ma opóźnienia :) swoją drogą dawno nie słuchałem, muszę archiwum nadrobić bo widziałem ciekawe tematy
  • Odpowiedz
@kapelusz: jak mialem 20 lat mniej a wszystko co synth bylo okreslane muyzka techno tak wiec dzisiaj zostalo mi techno ;) Ta wiem, to dance, club , disko... whatever... miniona epoka i hit za hitem i wspomnienia (òóˇ)
  • Odpowiedz
Siemano Mirki, czy zna ktoś może jakiś zbiór, opracowanie z rodzajami anten, ich budową i zastosowaniem? Wczoraj przyszedł do mnie tuner dvb-t i na antenie stockowej niewiele słychać. Tuner będzie służył za skaner, chcę nawiązać kilka łączności, np. z NOAA, posłuchać jakieś pasmo lotnicze itd.
#pytanie #radio #sdr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach