Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@bucia: Radio chcialem. Takie ze spikerem.
Mirki, dzisiaj nadaje audycje z Sarajewa. Dajcie kilka plusów na uspokojenie, bo sie strasznie stresuje :/
#radio #abramekpracuje
#radio #abramekpracuje
źródło: comment_mqZPrN9KW2357frTnYTRem8kAIhgA8oa.jpg
Pobierz- 3
- 1
@R4vPL: lecisz przez roaming krajowy i masz jeszcze wiecej hopek i większa możliwość fuckupu. Transmisja danych w roamingu krajowym wola o pomstę do nieba. Ale w sieci macierzystej w miarę sprawnie to chodzi.
#radio #trojka , wlasnie #rozowepaski opowiadaja jak #niebieskiepaski rozumieja sie nawzajem , fajne telefony do radia i dobre madre teksty o zwiazkach etc...
- 0
@koc_grzewczy: to jest bardzo fajna audycja, szkoda że tak późno.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Audycja będąca wywiadem z polskim filozofem (idealistą) panem Krzysztofem Przyjałkowskim mieszkającym i nauczającym w USA. Można posłuchać, jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu.
W ogóle bardzo sobie cenię archiwum „Polskiego Radia”, polecam jeśli szukacie czegoś ciekawego do posłuchania w tle, mnóstwo audycji na różnorakie tematy.
http://www.polskieradio.pl/7/178/Artykul/1343967,Humanizm-odpowiedz-na-porazki-wielkich-systemow
#filozofia #kultura #radio #polecam
W ogóle bardzo sobie cenię archiwum „Polskiego Radia”, polecam jeśli szukacie czegoś ciekawego do posłuchania w tle, mnóstwo audycji na różnorakie tematy.
http://www.polskieradio.pl/7/178/Artykul/1343967,Humanizm-odpowiedz-na-porazki-wielkich-systemow
#filozofia #kultura #radio #polecam
@rysiupanda: Flash FM
@rysiupanda: Też tak robie, w tryb hardcore zacznę grać na osobnym zapisie, a do właściwej gry wrócę później :D
#lodz #czworka #radio #leagueoflegends Mam prośbę do mireczków z Łodzi, w nowinach ma być mini-wywiad ze mną odnosnie organizowanych przeze mnie Mistrzostw Łodzi. Czy moglby go ktoś nagrać albo chociaż powiedzieć jak wypadłem? :D Z góry dzięki. Niestety nawet nie wiem o której godzinie, nie dostałem informacji.
- 0
@januszowiebiznesu: A wiesz coś jak będzie obsadzony ten turniej? Zjadą się wyjadacze z całej Polski, czy raczej amatorzy z regionu?:)
- 0
@Fristo: Jak jest napisane w regulaminie, można zapisać się tylko będąć mieszkancem województwa;) W Lodzkiem mamy kilkunastu graczy z wyższej półki, np. Vander z Roccat jest mieszkańcem Łodzi.
Tu chodzi bardziej o spotkanie graczy, dobrą atmosferę, nagroda za pierwsze miejsce to 1000zł do podziału na 5 osób, więc niektórym by się nie opłacało przyjeżdżać ;P (+nagrody od rito, 5k rp + skin)
Tu chodzi bardziej o spotkanie graczy, dobrą atmosferę, nagroda za pierwsze miejsce to 1000zł do podziału na 5 osób, więc niektórym by się nie opłacało przyjeżdżać ;P (+nagrody od rito, 5k rp + skin)
- 4
Mirki z #samochody #motoryzacja #radio może będziecie wiedzieli. Kupiłem radio do samochodu różowemu http://www.neonet.pl/pioneer_mvh_170ub.html?aff_id=200759 takie - okazało się, że jest dłuższe od poprzedniego i z kablami wszystkimi jest kłopot go zamontować, brakuje dosłownie centymetra. Mogę wykręcić radiator, jeśli radyjko będzie grało na oryginalnych niezamocnych głośnikach corsy?
- 0
- 0
2
Apokalipsa według Pani Czesławy. Radio City, Słupsk 1999 rok.

Dziwię się, że tak mało popularne. Fragment słynnej audycji Jerzego Izdebskiego w Radiu City.
z- 0
- #
- #
- #
W radiu
- 0
@marbog6959: Dobra mam chyba w Polskim Radiu na "jedynce" będzie ;p
http://www.polskieradio.pl/7,Jedynka?utm_source=nawigacja&utm_medium=polskieradio.pl&utm_content=linki&utm_campaign=NaviHeader o 20:30 do 22:30 transmisja
http://www.polskieradio.pl/7,Jedynka?utm_source=nawigacja&utm_medium=polskieradio.pl&utm_content=linki&utm_campaign=NaviHeader o 20:30 do 22:30 transmisja
4
Eugeniusz Rudnik miesza jak młodzieżowy rockandrollowiec :)

W tekście Wiedemanna o Rudniku jest coś z brązownictwa. Postawy typu: nie dotykaj, bo popsujesz! A czemu słuchacze i artyści nie mieliby się bawić przy muzyce Rudnika, i z nią, skoro on, gdy tworzy, ewidentnie bawi się znakomicie?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Czy radia mają odgórny prikaz puszczania polskich artystów w określonych limitach czasowych? Jest środek nocy i w większości stacji radiowych dominują polskie utwory. Wygląda to tak, jakby musieli ich upychać w porach, gdy wszyscy śpią. To jest asłuchalne.
#radio
#radio
- 1
Piosenki z lektorem
Normalnie radia nie słucham i nie zaglądam na radiowe strony ale dziś otrzymałem te cuda do przesłuchania.
#muzyka #radio #lektor #mozebyloaledobre
Normalnie radia nie słucham i nie zaglądam na radiowe strony ale dziś otrzymałem te cuda do przesłuchania.
#muzyka #radio #lektor #mozebyloaledobre
- 5
Audycja #teoriachaosu już za 35 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto słucha?
#teoriespiskowe #paranormalne #radio #paranormalium #radionafali
Kto słucha?
#teoriespiskowe #paranormalne #radio #paranormalium #radionafali
@Gostas: tak, jak prawie zawsze
źródło: comment_0DjwmQFMsVuAbFrcJUbUEORjFg7SmJfM.jpg
Pobierz- 0
@Despetto: ja różnie, dzisiaj paranormalium bo na smart tv w vtunerze są dostępni, na komputerze zazwyczaj RNF bo tak jak mówisz nie ma opóźnienia :) swoją drogą dawno nie słuchałem, muszę archiwum nadrobić bo widziałem ciekawe tematy
radio ktorego gimba nie zna disko club techno 90-2000 http://www.radioexpress.pl/informacje/posluchaj-online-7 #mirkoelektronika #gimbynieznajo #muzyka #radio #tychy wracaja mi mlodosc..... Niby 20 lat temu ale naprawde moje kosci zaczynaja sie ruszac jak niejedna osiemnastka .
- 0
@szaremyszki: to nie jest techno
- 0
@kapelusz: jak mialem 20 lat mniej a wszystko co synth bylo okreslane muyzka techno tak wiec dzisiaj zostalo mi techno ;) Ta wiem, to dance, club , disko... whatever... miniona epoka i hit za hitem i wspomnienia ᕦ(òóˇ)ᕤ
konto usunięte via Android
- 1
Siemano Mirki, czy zna ktoś może jakiś zbiór, opracowanie z rodzajami anten, ich budową i zastosowaniem? Wczoraj przyszedł do mnie tuner dvb-t i na antenie stockowej niewiele słychać. Tuner będzie służył za skaner, chcę nawiązać kilka łączności, np. z NOAA, posłuchać jakieś pasmo lotnicze itd.
#pytanie #radio #sdr
#pytanie #radio #sdr



























#radio #agent