W ubiegłą sobotę w audycji HOP BĘC IN DA MIX pod koniec poleciał utwór "Szalona ruda", niby nic, ale RMF MAXXX nigdy nie grał #discopolo . Ostatnio słuchalność mocno im spada, czyżby kolejna stacja zaczęła eksperyment z tym gatunkiem? Tak działa wolny rynek. #radio #muzyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A napiszę, co mi szkodzi. Kiedyś napisałem przy okazji jakiegoś postu, że pracuję w radiu i parę osób pytało jak to jest. Znajomy przyjmuje na praktyki/wolontariat osoby bez doświadczenia (z doświadczeniem w sumie też), które chciałyby zobaczyć radio od środka, pouczyć się itd...

Konkretnie szuka osób do prowadzenia programów, prezentacji informacji (ważna jest fajna barwa głosu i dykcja) oraz reporterów (barwa mniej istotna)

Jeśli ktoś chętny to info na PW

#krakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#piosenka #mp3 #radio Szukam takiej fajnej ale trochę kiczowatej piosenki, słychać ją czasem na Vox.fm, ale nie umiem znaleźć jej w "co ostatnio graliśmy". Piosenka na pewno jest o przyjaźni, śpiewająpo polsku i po angielsku, refren na pewno ma słowo "friends", potem coś po angielsku a potem coś po polsku i znowu refren po angielsku. Ktoś może zna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mireczki, było z rok, dwa lata temu takie znalezisko z przeglądarkowym radiem internetowym które bazowało na IRCu, wpisywało się np. /genre rap o ile dobrze pamiętam i grało, ktoś ma może linka?
#wykop #radio #muzyka #irc #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki dajcie jakies radio internetowe bez reklam gdzie nie lecą w kółko te same kawałki jak na jakiejś Esce czy RadiuZet... Bo zaraz zwiariuje od tych reklam na hemoroidy, rzyganie dzieci i pigułek dla psa... ;/
#muzyka #radio #n-----a
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam jakiegoś radia do samochodu. Kryterium to jak najmniejsze pieniądze najlepiej do 50zł (wogóle jest sens czegoś szukać konkretnego czy pierwszy z brzegu). Dobrze by było jakby miał wejście na płyty i AUX/USB. Byle się nie rozpadło zaraz. Ktoś coś?

#samochody #radio #cebula
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#radio #merkury #mc #poznan mnie szpieguje i to dosłownie. Siedzę w robocie i nagle leci "dżingiel":
"Merkury emsi radio, słuchasz nas w pracy!"

Wracam z roboty do domu i słyszę:
"Merkury emsi radio, słuchasz nas w drodze do domu!"

Nosz kurde, skąd oni to wiedzą?! (,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MoyoJoyo: Ładne, ale nie to. Wokal bardzo podobny. Zobaczę, czy to przypadkiem nie ta sama dziewczyna śpiewa. A utwór nowy, niedawno go w radiu słyszałem.
  • Odpowiedz