Wkurza mnie reklama Gripovity w radiu.
Jest tam coś w stylu: "Nie zapomnieliśmy o soku z malin, tylko jakoś nie chce nam się chodzić po lesie".
Ile razy to słyszę (codziennie, często po kilka razy), to mam wrażenie, że robią ze mnie debila (maliny zbiera się w lesie?!).
#reklama #radio #gorzkiezale
Jest tam coś w stylu: "Nie zapomnieliśmy o soku z malin, tylko jakoś nie chce nam się chodzić po lesie".
Ile razy to słyszę (codziennie, często po kilka razy), to mam wrażenie, że robią ze mnie debila (maliny zbiera się w lesie?!).
#reklama #radio #gorzkiezale






![L.....o - Black is death. [*] ( ͡° ʖ̯ ͡°)
http://www.tvn24.pl/spiewal-wonderful-li...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_wTcs5AItR9lkuc1y0VmiNf9K2qsJBPC7,w400.jpg)




















Mirki ostatnimi czasy używam Holenderskiego radia SLAM.fm przez ich stronę i tutaj pytanie do was, w jaki sposób mogę zobaczyć aktualnie grany utwór/playliste? bo za cholere nie moge znaleźć zarowno na stronie jak i na samym odtwarzaczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)