• 2
#kiciochpyta #radio #muzyka

Drogie Mireczki, mam prośbę.
W piątkowej audycji muzycznej, która prowadzę będziemy stawiać następującą hipotezę. Rok 1967 oraz 1991 to najbardziej płodne lata dla muzyki rozrywkowej. Poszukuję rodowitego brytola, który miał kilkanaście lat w erze hippie i może był nawet na koncertach tuzów takich jak Clapton (z Cream, Blind Faith itd.), albo Hendrix. Moze akurat znacie kogoś takiego?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga, poszukuję kawałka. Jest to taneczna piosenka lecąca w radiach typu Eska i RMF Maxx. Wiem że tu sami słuchacze Trójki, ale może ktoś z was w pracbazie też słyszał ten kawałek. W "refrenie" gość gra tak fajnie na saksofonie, że można go pomylić z Epic Sax Guyem. Powtarza się też głos kobiecy ze słowami "rampapapa" i "hey now now". Przedstawiam transkrypcję saksofonu na nucenie:

Ta rara ta ta ra ra (wolniej)
tara tara
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Janek Janek!

Dopingował tłum, ale to wszystko na nic! Drużyna Gaymers 2 kończy dzisiejsze zmagania z dwoma zwycięstwami na sowim koncie w turnieju #mirkocup 2016!

Z tego miejsca życzę spokojnego wieczoru, a już jutro kolejny dzień zmagań! Zaczynam o 21:30, a wcześniej można mnie usłyszeć w porannej Grze Wstępnej na 91.6 FM we Wrocławiu oraz na www.radioluz.pwr.edu.pl na całym świecie między 7 a 9!

Zdrówko!
sabtuzdeamon - Janek Janek! 

Dopingował tłum, ale to wszystko na nic! Drużyna Gaymer...

źródło: comment_j89MMJ2NCLpRZM29TTieIc7jvzJsvkwd.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sabtuzdeamon: Ale proszę nie szkalować janeq :( To jest dobry chłopak, mało pije ʕʔ Jeszcze będziesz go prosił o podpisanie profilu steam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W radiu program I właśnie dyskusja co jest ważniejsze pies, kot czy człowiek...Komu należy się bardziej pomoc, zwierzęciu czy ludziom...Co ja słyszę.
"A dlaczego mielibyśmy pomagać ludziom bardziej niż psom, kotom"? Jeden z głosów słuchaczy

#4konserwy #radio #polskieradio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przybyłem do pracy przed wszystkimi. Podszedłem do radia z nadzieją, że może w końcu dzisiaj po cichu (normalnie różowe zaczynają drzeć japę, że chcą posłuchać jak ktoś tam wygrywa grube tysiące oraz ich ulubione utwory lecące całą dobę) uda mi się zmienić stację z tego pieprzonego RMF FM na coś normalnego jak Trójka, Czwórka czy coś w stylu Rock, Country itd.

Po 15 minutach szukania jedyną alternatywną stacją, które to radio wykrywa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam na audycję #krukwkapieli od 20:00 do 22:00 na Radio Wolne Mirko Fm dziś ciąg dalszy utworów w których ukrywa się słowo oczy – eyes. #pop #rock #cytat #muzyka #radio #rwmfm

Uśmiecham się do ciebie. Czym jest uśmiech? Światłem przez gwiazdę posłanym gwieździe. Zapachem który trawy wiąże w brzęczącą łąkę. Łagodny kolor zieleni kolor moich oczu wplątał się
Krukwbieli - Zapraszam na audycję #krukwkapieli od 20:00 do 22:00 na Radio Wolne Mirk...

źródło: comment_HWcM0Ocjfc5BXP7hYEmMkPFTE85y4Mrl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#radio #kiciochpyta Mirki jakich stacji radiowych słuchacie w czasie jazdy autem żeby się zrelaksować? Ja lubię słuchać "Radiową Jedynkę", ale jakoś czasem brakuje mi innych alternatyw. Może wy macie jakieś swoje ulubione, zapisane na stałe w pamięci radia samochodowego? :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!
Nudzicie się dzisiaj tak jak ja?
To zapraszam do Radia Wolne Mirko Fm - #rwmfm na godzinę 21:00
A co będzie? a #rocknroll owa inba będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupujemy kwiatek na dziewczęcą rękę, wsiadamy w pick upa rodziców i jedziemy na potańcówkę do pobliskiej sali gimnastycznej. Tam już czekają na nas Ren, Zuko i inni...
Teoretycznie tańczymy do 23:00 a praktycznie to się okaże
beroslaw - Hej! 
Nudzicie się dzisiaj tak jak ja?
To zapraszam do Radia Wolne Mirko...

źródło: comment_fscBp2N2W1jR1IfdnnkjvBCOpVahhcsE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Confileus: od prawie godziny słucham w apce na telefonie i jest ok, zobacz czy ci się coś nie zwiesilo albo czasami jak wlaczysz PSD lub cache na wifi to moze sie cos kopać...albo wyczyść cache... zalezy czego używasz do słuchania
  • Odpowiedz