Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@BUS_pl: do dziś mam jakąś fazę, że niedziela, przed południem, kojarzy mi się z domowym obiadem, familiadą i DN3D. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Setki godzin za gówniaka, dziesiątki godzin za dorosłego ( ͡° ͜ʖ ͡°) klimat niezmienny, muzyka kapitalna (zwłaszcza na OPL2), wspomnienia z odpalanych masowo mapek z CD-Romów kupowanych w osiedlowym sklepie komputerowym - bezcenne.
No i to były czasy, gdzie
No i to były czasy, gdzie
- 7
Wracam do tematu bazarowych spolszczeń po dwóch latach przerwy. Na ruszcie Syphon Filter 2, cutscenka podbita do 1080p60 i oczyszczone programem na który właśnie zbieram :)
#ruskitlok #playstation #psx #gry #retrogaming #staregry
#ruskitlok #playstation #psx #gry #retrogaming #staregry

- 2
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Panie kochany, wszyscy na to polujemy. Ale jestem dobrej myśli, Syphon Filter się odnalazł w działającej formie, znajdziemy i Red Alerta.
@qvaku: Klnę się na krystka, podaj mi link do iso kompletnego RA2 z bazarowym dub, to wyniosę Cię na ołtarze
Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być przeskoczył o generację. (mile widziany komentarz)
Zaczynam: 1. Ridge Racer na PSX (to chyba w 1997 zagrałem u kolegi co miał rodziców w Belgii, Marko bosko to był realizm)
2. Driver 2 psx (zapamiętałem grafikę jak z GTA V, uznałem, że najbardziej realistyczny symulator miasta xD)
3.
Zaczynam: 1. Ridge Racer na PSX (to chyba w 1997 zagrałem u kolegi co miał rodziców w Belgii, Marko bosko to był realizm)
2. Driver 2 psx (zapamiętałem grafikę jak z GTA V, uznałem, że najbardziej realistyczny symulator miasta xD)
3.
źródło: comment_1655963639mlTHvNzBdsREPpcJMah1A7.jpg
Pobierz- 116
@Bubsy3D: GTA 3.To było niesamowite ze w 3D mogę sobie iść i robić co chce i to ogromne miasto ;)
- 29
@Bubsy3D: Gothic. Wrzód okazał się moim przyjacielem i byłem zadowolony z faktu, że chce mi towarzyszyć. Poczucie osaczenia w kolonii karnej było przytłaczające, a wokół czyhało wiele niebezpieczeństw, więc jego obecność pomagała mi w opanowaniu nerwów. Co to był za realizm... sztuczna inteligencja symulowała bycie moim przyjacielem. No a potem go zabiłem, bo za często robił przerwy i pytał gdzie idziemy.
Hello!
Hello!
Follow me!
Ok!
Demo Oddworld: Abe’s Oddysee (1997) na pierwsze PlayStation. Tyle frajdy w jednym demku, a co dopiero cała gra.
#gry #staregry #retrogaming #playstation #psx #cytatyzgier #oddworld #oddworld #90s #gimbynieznajo #nostalgia
źródło: comment_1655947721Zcs10zgTixvB1PDggWoTBt.jpg
Pobierz@CulturalEnrichmentIsNotNice: piszesz o Oddysee, a wrzucasz screen z Exoddus ¯\_(ツ)_/¯

Mirki, myślę nad kupieniem psxa z olx, ale zabardzo nie znam się na rzeczach retro itd.Doradziłby ktoś o dobrym sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #retrogaming #retro #playstation #psx
#gry #retrogaming #retro #playstation #psx
- 0
@fanatykilluminatitoja: A planujesz przerabiać? Koszty gier na PSX potrafią być bardzo, ale to bardzo wysokie.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 16
Nie wszyscy wiedzą, że pod tym linkiem poniżej mamy kompletny emulator PSX z praktycznie wszystkimi grami, a w dodatku możemy pograć we wszystko w przeglądarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://app.kosmi.io/
#gry #psx #playstation #ps1 #ciekawostki
https://app.kosmi.io/
#gry #psx #playstation #ps1 #ciekawostki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 1
@BUS_pl: Dużo by opisywać. Cały dzień by mi to zajęło. Możesz mi zadać bardziej konkretne pytania, a napiszę mini-opowiadanie.
Wspomnienia piękne, biorąc pod uwagę, że grałem pierwszy raz, gdy miałem jakieś 15 lat (rok 2011!) i dla mnie taka grafika robi robotę. Więcej mi do szczęścia nie trzeba, no może lepsze skalowanie HUD'a na wyższych rozdzielczościach.
Albo... obróćmy tę wypowiedź o 180 stopni: wspomnienia pokroju PTSD, gdy sobie zrobiłem wyzwanie
Wspomnienia piękne, biorąc pod uwagę, że grałem pierwszy raz, gdy miałem jakieś 15 lat (rok 2011!) i dla mnie taka grafika robi robotę. Więcej mi do szczęścia nie trzeba, no może lepsze skalowanie HUD'a na wyższych rozdzielczościach.
Albo... obróćmy tę wypowiedź o 180 stopni: wspomnienia pokroju PTSD, gdy sobie zrobiłem wyzwanie
444
PSX EXTREME -The Movie I Official Trailer (2022)

PSX EXTREME -The Movie. Oficjalny pierwszy trailer do nadchodzącego pełnometrażowego filmu o istnieniu jedynego w Polsce magazynu tylko o konsolach. Film będzie zawierał blisko 30 wywiadów ze zgredami i nie tylko. Poznaj historię pionierskiego magazynu konsolowego!
z- 149
- #
- #
- #
- #
- #
Wybrane klasyki otrzymają trofea, Bend studio na twitterze zapowiedziało trofea dla Syphon Filtera (PS1) z platyną
https://twitter.com/BendStudio/status/1527391707733577728
#ps5 #ps4 #ps1 #psx #playstation
https://twitter.com/BendStudio/status/1527391707733577728
#ps5 #ps4 #ps1 #psx #playstation
źródło: comment_1653019921lTHB68POrJfazjbolaG3FF.jpg
Pobierz- 1
@Mega_Smieszek: part of original experience™, nie wolno tego zmieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Defender: nie wiem z czego iksde ale Sony dodawało trofea do emulacji już sporo czasu temu na PS4 w grach z PS2
@Defender: nie wiem z czego iksde ale Sony dodawało trofea do emulacji już sporo czasu temu na PS4 w grach z PS2
@omlecikzpasztetem: Jestem całkiem pewien, że 帰る oznacza definitywny powrót do miejsca w którym byłeś (zazwyczaj w kontekście powrotu do domu), natomiast 戻る również oznacza powrót, ale wydaje mi się iż bardziej kładzie nacisk na samą czynność powrotu, bo do miejsca do którego wracasz, wcale nie musisz dotrzeć, jak i czasownik jest bardziej generalny.
W większości aplikacji czy gier raczej właśnie będziesz trafiał na 戻る, a jak się zmęczysz po wypadzie
W większości aplikacji czy gier raczej właśnie będziesz trafiał na 戻る, a jak się zmęczysz po wypadzie
- 1
@omlecikzpasztetem: to pierwsze to właśnie zmiana 変える(かえる)trasy.
帰る używasz generalnie, gdy wracasz do swojego domu/kraju. 戻る może implikować, że wracasz gdzieś na krótszy okres
帰る używasz generalnie, gdy wracasz do swojego domu/kraju. 戻る może implikować, że wracasz gdzieś na krótszy okres
Nie trzeba płacić za klasyki drugi raz, część z nich będzie dostępna do zakupu też osobno, chociaż dziwne ze w komunikacie nie ma mowy o PS2:
Also, players who have previously purchased the digital version of games from the original PlayStation and PSP generation will not have to make a separate purchase or sign up to PlayStation Plus to play these titles on PS4 or PS5. When these titles are released for
- 1
@camos: tak, jeśli tylko będzie dostępny.
@MisPluszowyZWadaWymowy zajebisty deal, bez ironii
YESSSSS! W końcu wersja na słicza, idealna na lato
(。◕‿‿◕。) i idealna do kolekcji
#playstation #psx #nintendoswitch
(。◕‿‿◕。) i idealna do kolekcji
#playstation #psx #nintendoswitch
źródło: comment_16524559575qNRwMR9hQywd2q5oRc2RO.jpg
Pobierz- 1
@Kryspin013: w tym tygodniu w końcu i mi się udało :D równe 100 Ojro za cib / mint.
Mirki, chciałbym trochę sobie pograć w jakieś klasyki z młodości na NESa, Game Boya i PSXa. Będę próbował to ogarnąć na Android Boxie, tylko potrzebuję pady.
Czy jest coś godnego polecenia, co uda się połączyć bezprzewodowo?
#retrogaming #pad #psx #androidbox
Czy jest coś godnego polecenia, co uda się połączyć bezprzewodowo?
#retrogaming #pad #psx #androidbox
Gość napisał artykuł o tym jak bardzo nie umie się obsługiwać nowoczesnymi mediami, nie chodzi tylko o te brednie które napisał o CRT TV ale o przerażający brak chęci szukania potrzebnych informacji w dobie internetu.
https://www.techradar.com/news/i-bought-a-crt-tv-for-a-retro-gaming-setup-and-it-was-an-existential-nightmare?utm_campaign=socialflow&utm_source=facebook.com&utm_content=techradar&utm_medium=social&fbclid=IwAR3iuJJmjobSGr8qyn9zrP-2e2sUwBR9NOXEFL2IGNOHzL2ygDpIo3tezsc#l2psadusbkd0u1jb84j
#retrogaming #psx
https://www.techradar.com/news/i-bought-a-crt-tv-for-a-retro-gaming-setup-and-it-was-an-existential-nightmare?utm_campaign=socialflow&utm_source=facebook.com&utm_content=techradar&utm_medium=social&fbclid=IwAR3iuJJmjobSGr8qyn9zrP-2e2sUwBR9NOXEFL2IGNOHzL2ygDpIo3tezsc#l2psadusbkd0u1jb84j
#retrogaming #psx
źródło: comment_1651568258VK0eGz0upaLjdKXmTu4BYX.jpg
Pobierz- 3
@PeterPolska: Existential nightmare? Czy ten typ jest w stanie zagotować wodę na herbatę? Pewnie to by go straumatyzowało.
@Tesseract: a czy przypadkiem częścią, magii zabaw czy to retro konsolą, kompem czy autem nie jest ta konieczność robienia doktoratu z budowy danej maszyny i wertowanie ogłoszeń w poszukiwaniu części? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3































Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Kolejna pozycja z roku 1998. Zapnijcie pasy, usiądźcie wygodnie bo oto wjeżdża Colin McRae Rally, symulator rajdów samochodowych. Gra sygnowana imieniem słynnego szkockiego rajdowca dostarcza sporo pozytywnych emocji.
Możemy korzystać z 12 samochodów podzielonych na 3 kategorie. Dostępne auta to między innymi Subaru
źródło: comment_1658947628FsKY5qxcDgvV8f9d2TQVc8.jpg
Pobierz