Wpis z mikrobloga

Zakupiłem ostatnio #psplus Premium. Na ogół jestem zadowolony, ale przy okazji testowania tej usługi wzięło mnie na przemyślenia a konkretnie chodzi mi o jakość gier dla #dzieci . Zainstalowałem sobie ten cały Psi Patrol którym teraz wszyscy srają na prawo i lewo. Myślę sobie "Może faktycznie dobra gra..." . Łudzilem się na marne niestety. Gdybym był fanem tego szitu to po odpaleniu tej abominacji poczułbym splunięcie w twarz. Gra jest tak niskiej jakości, że ciężko mi to opisać słowami. Ja rozumiem, że to dla dzieci ale proszę. Gry z PS1 (nie wspominając już o grach z PS2) były dużo bardziej kolorowe, grywalne i po prostu ładne...

#playstationplus #ps4 #ps1 #playstation #ps5 #gry #ps2 #playstation4 #playstation2 #psx #playstation3
Aeterna - Zakupiłem ostatnio #psplus Premium. Na ogół jestem zadowolony, ale przy oka...

źródło: comment_1659253749Zxfn4HQpVSYbgQpwN1XBbL.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Aeterna: przecież gry na licencji tego typu filmów animowanych to często (nie zawsze ale często) szroty upitolone na kolanie żeby trochę kasy wyciągnąć na fali popularności filmu. Od dawna tak jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aeterna: moje dzieci grają w psi patrol i tą kolejna część kosmopieski
Zadowolone a to najważniejsze. Widać, że to tania produkcja, ale naprawdę dla dzieci to są fajne gry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@_kapsel: ja młodemu jak dorośnie chyba po prostu odpalę emulator PS1

@Aeterna: jest to jakiś sposób, ale pod warunkiem, że masz pada, bo dla mnie granie w konsole na klawiaturze to trochę masochizm
  • Odpowiedz
@Vigorowicz: pamiętam jak kilka lat temu poraz pierwszy na tablecie odpaliłem emulator i właśnie pierwsza gra to był Gex. Magiczna chwila powrotu do przeszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz