Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Kolejna pozycja z 1997 roku, tym razem wkraczamy w tematy marynistyczne i pirackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Overboard to gra zręcznościowa, w której poruszamy się statkiem i staramy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moguri mod


@baniol: ale to tylko grafę zmienia, mi ta z psx nie przeszkadza, do tego duck station emu ps1, też tam podkręca, sam final 9 jest na moim miejscu top5 finali na 3 miejscu
1.FF6
  • Odpowiedz
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Poprzednie wpisy dot. gier z 1996 były aż 3, za to w 1997 szczerze nie wiem ile ich będzie. Jest tyle fajnych gier z tych lat, że ciężko wybrać jedną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, do rzeczy..

Oddworld Abe's Odysee jest grą
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Dawno nie pisałem, a została jeszcze jedna gra z 1996 roku, którą wybrałem.
Czas na Resident Evil, znany też jako Biohazard, pierwszą część kultowej serii gier z gatunku survival horror. Specjalny oddział policji w Racoon City o nazwie STARS został wysłany by
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki wcześniejszej uprzejmości @qball i przekazanie w ramach rozdajo #ps2 nostalgia wróciła, a wraz z nią kolejne uzupełnianie kolekcji.

Dziś na rewir wjechało #psp model 3004 oraz #playstation classic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle wspomnień za tak niewielka kwotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #lata90 #lata2000 #retrogaming #retro
D.....6 - Dzięki wcześniejszej uprzejmości @qball i przekazanie w ramach rozdajo #ps2...

źródło: comment_1648563774GFsV62f0GalkvAPIqsNsyF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DESiGNER86: myślałem o przerobionej vicie, żeby ograć parę gier i sprzedać dalej. Sprawdzę olxa, może znajdę coś fajnego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psx #playstation #psone #retrogaming

Witam,
Ceny playstation jedynki w PAL z pudełkiem to jakiś dramat :)

Gdzie można kupić stare plastation 1 nieprzerobione w jakiś normalnych cenach ? a może lepiej kupić psx z japoni w ntsc ?
Chcę sobie zrobić kolekcję gierek ale też z drugiej strony nie chcę wydawać na to jakiegoś majątku.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lookazz: Klimacik dla kogo? XDDDD

W naszym wydaniu:
-TV pasuje,
-PS1 pasuje,
- stos oryginałów? No raczej nie. XDDD 99% grających jechało na ruskich tłokach lub przegrywanych CD aż miło. XDDDD
  • Odpowiedz
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Nadal rok 1996 jak zapowiadałem, jednak tym razem gra z zupełnie innego gatunku.

Tekken 2, bo o nim mowa, jest drugą częścią popularnej serii bijatyk (mordobić) ( ͡º ͜ʖ͡º), Zaczynam od drugiej części tylko dlatego, że dla mnie była ona
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BUS_pl: Mam podobnie, że dwójka była pierwszym Tekkenem jakiego zobaczyłem a 1 niewiele później. Ogólnie nie odpalam od dzieciaka bo nie chce sobie popsuć wspomnień podejrzewam, że dziad straszny :D Grałem w salonie gier w to za dzieciaka :D Mnóstwo kasy przewaliłem :) od 3. w górę już miałem komfort gry w domu :)
  • Odpowiedz
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Rok 1996 to czas wydania ogromnej ilości gier które uwielbiam i bardzo ciężko było mi wybrać jedną z nich, dlatego pojawi się kilka wpisów dotyczących właśnie tego roku. Ile dokładnie jeszcze nie wiem, ale co najmniej 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Crash
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach