Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Poprzednie wpisy dot. gier z 1996 były aż 3, za to w 1997 szczerze nie wiem ile ich będzie. Jest tyle fajnych gier z tych lat, że ciężko wybrać jedną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, do rzeczy..
Oddworld Abe's Odysee jest grą
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Poprzednie wpisy dot. gier z 1996 były aż 3, za to w 1997 szczerze nie wiem ile ich będzie. Jest tyle fajnych gier z tych lat, że ciężko wybrać jedną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, do rzeczy..
Oddworld Abe's Odysee jest grą
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@BUS_pl nie lubilem i nadal nie lubie tej gry
- 3
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Dawno nie pisałem, a została jeszcze jedna gra z 1996 roku, którą wybrałem.
Czas na Resident Evil, znany też jako Biohazard, pierwszą część kultowej serii gier z gatunku survival horror. Specjalny oddział policji w Racoon City o nazwie STARS został wysłany by
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Dawno nie pisałem, a została jeszcze jedna gra z 1996 roku, którą wybrałem.
Czas na Resident Evil, znany też jako Biohazard, pierwszą część kultowej serii gier z gatunku survival horror. Specjalny oddział policji w Racoon City o nazwie STARS został wysłany by
- 8
ale vibe (ʘ‿ʘ)
#gry #ps5 #ps4 #psx #ps1 #playstation #muzyka #rave #retrogaming #drumandbass #jungle #techno
#gry #ps5 #ps4 #psx #ps1 #playstation #muzyka #rave #retrogaming #drumandbass #jungle #techno

Wiecie gdzie mogę kupić obudowę do PSP? 1000 i 2000? Tylko na ali znalazlem
#psx #psp #retro #retrogaming #konsole
#psx #psp #retro #retrogaming #konsole
- 3
To już jutro! Premiera remastera Chrono Cross na większości współczesnych platform. Świetna okazja by zagrać w ten hit z czasów pierwszego PlayStation: https://strefapsx.pl/chrono-cross-radical-dreamers/ #playstation #psx #ps1 #jrpg #switch #ps4 #ps5
źródło: comment_1649271890BvXSLlxWxn6gV1t9XP5kVY.jpg
Pobierz@Tortex: Szkoda, że port zrobiony totalnie na odwal się. Czytałem, że są nawet spore spadki animacji, bo tak się do niego nie przyłożyli.
- 0
@redemptor: Niby tak, ale mimo wszystko sama gra się broni, a w cenie 70zł nie ma co wybrzydzać. @lakukaracza_: Ograłem pierwsze CC i jakoś do CT nie mogłem już po tym nigdy przysiąść.
- 4
Odnaleziono demo nieznanej wcześniej odsłony serii gier o przygodach GEXa, która najprawdopodobniej miała być jej spinoffem. Mieliśmy się w niej wcielić w GEXa Juniora. Więcej tutaj: https://strefapsx.pl/gex-jr-demo/ #psx #playstation #ps1
źródło: comment_1649095102gMxMyFue6XJ8WX30gPqxAC.jpg
Pobierz@Tortex nie sądzicie ze porównanie gexa do bubsy3d to nie lada strzal w ryj dla ludzi z crystal dynamics
konto usunięte via iOS
- 5
Dzięki wcześniejszej uprzejmości @qball i przekazanie w ramach rozdajo #ps2 nostalgia wróciła, a wraz z nią kolejne uzupełnianie kolekcji.
Dziś na rewir wjechało #psp model 3004 oraz #playstation classic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle wspomnień za tak niewielka kwotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia #lata90 #lata2000 #retrogaming #retro
Dziś na rewir wjechało #psp model 3004 oraz #playstation classic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle wspomnień za tak niewielka kwotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia #lata90 #lata2000 #retrogaming #retro
źródło: comment_1648563774GFsV62f0GalkvAPIqsNsyF.jpg
Pobierz@DESiGNER86: myślałem o przerobionej vicie, żeby ograć parę gier i sprzedać dalej. Sprawdzę olxa, może znajdę coś fajnego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@DESiGNER86: ale jak grać bez analogów?
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#psx #playstation #psone #retrogaming
Witam,
Ceny playstation jedynki w PAL z pudełkiem to jakiś dramat :)
Gdzie można kupić stare plastation 1 nieprzerobione w jakiś normalnych cenach ? a może lepiej kupić psx z japoni w ntsc ?
Chcę sobie zrobić kolekcję gierek ale też z drugiej strony nie chcę wydawać na to jakiegoś majątku.
Witam,
Ceny playstation jedynki w PAL z pudełkiem to jakiś dramat :)
Gdzie można kupić stare plastation 1 nieprzerobione w jakiś normalnych cenach ? a może lepiej kupić psx z japoni w ntsc ?
Chcę sobie zrobić kolekcję gierek ale też z drugiej strony nie chcę wydawać na to jakiegoś majątku.
3
Zapewne tak wyglądał by remake MOH z kultowego PSX

W dobie remake'ow zastanawiało mnie, jak wyglądała by odświeżona wersja pierwszych części serii Medal od honor, ot i odpowiedź
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 32
Ta, wiem, że jest udany remake, ale jednak klimacik dawnych lat bije z tego zdjęcia ᶘᵒᴥᵒᶅ
#gry #staregry #retrogaming #psx #playstation #nostalgia #wykop30plus #crashbandicoot
#gry #staregry #retrogaming #psx #playstation #nostalgia #wykop30plus #crashbandicoot
źródło: comment_1648071493uCOUrqCjG2UoM5Qb63b0zo.jpg
Pobierz- 3
@Lookazz: Klimacik dla kogo? XDDDD
W naszym wydaniu:
-TV pasuje,
-PS1 pasuje,
- stos oryginałów? No raczej nie. XDDD 99% grających jechało na ruskich tłokach lub przegrywanych CD aż miło. XDDDD
W naszym wydaniu:
-TV pasuje,
-PS1 pasuje,
- stos oryginałów? No raczej nie. XDDD 99% grających jechało na ruskich tłokach lub przegrywanych CD aż miło. XDDDD
@Lookazz: fake and gay, każdy kto miał aparat na komunie wie że nie dało się zrobic takiego wyraźnego zdjęcia kineskopu.
- 7
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Nadal rok 1996 jak zapowiadałem, jednak tym razem gra z zupełnie innego gatunku.
Tekken 2, bo o nim mowa, jest drugą częścią popularnej serii bijatyk (mordobić) ( ͡º ͜ʖ͡º), Zaczynam od drugiej części tylko dlatego, że dla mnie była ona
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Nadal rok 1996 jak zapowiadałem, jednak tym razem gra z zupełnie innego gatunku.
Tekken 2, bo o nim mowa, jest drugą częścią popularnej serii bijatyk (mordobić) ( ͡º ͜ʖ͡º), Zaczynam od drugiej części tylko dlatego, że dla mnie była ona
- 3
mi jakoś trójka bardziej zapadła, chyba był taki mini przełom graficzny i motion capture
@BUS_pl: Mam podobnie, że dwójka była pierwszym Tekkenem jakiego zobaczyłem a 1 niewiele później. Ogólnie nie odpalam od dzieciaka bo nie chce sobie popsuć wspomnień podejrzewam, że dziad straszny :D Grałem w salonie gier w to za dzieciaka :D Mnóstwo kasy przewaliłem :) od 3. w górę już miałem komfort gry w domu :)
- 4
Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Rok 1996 to czas wydania ogromnej ilości gier które uwielbiam i bardzo ciężko było mi wybrać jedną z nich, dlatego pojawi się kilka wpisów dotyczących właśnie tego roku. Ile dokładnie jeszcze nie wiem, ale co najmniej 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Crash
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Rok 1996 to czas wydania ogromnej ilości gier które uwielbiam i bardzo ciężko było mi wybrać jedną z nich, dlatego pojawi się kilka wpisów dotyczących właśnie tego roku. Ile dokładnie jeszcze nie wiem, ale co najmniej 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Crash
konto usunięte via iOS
- 0
Możecie podesłać jakieś retro kanały na discordzie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
@piotrggg: Cofnijmy się do czasów hardkorowych wyzwań, a nie jakichś Elden Ringów :D

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@papiezakwatykan: amnesia i murder house sa horrorami ale rozni je bardzo duzo. Na pewno warto sprobowac, szczegolnie jak lubi sie retro gierki i stare horrory z lat 80.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.
Kolejna pozycja z 1997 roku, tym razem wkraczamy w tematy marynistyczne i pirackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Overboard to gra zręcznościowa, w której poruszamy się statkiem i staramy
źródło: comment_1650477246vwdonc7jjkGn4LPtiG1p2F.jpg
Pobierz@BUS_pl: nagrywarka x8 i jedziesz, tylko nie oddychaj bo sie nie nagra ( ͡~ ͜ʖ ͡°)