Wpis z mikrobloga

Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być przeskoczył o generację. (mile widziany komentarz)

Zaczynam: 1. Ridge Racer na PSX (to chyba w 1997 zagrałem u kolegi co miał rodziców w Belgii, Marko bosko to był realizm)

2. Driver 2 psx (zapamiętałem grafikę jak z GTA V, uznałem, że najbardziej realistyczny symulator miasta xD)

3. Assassin's Creed 2 (to było kombo, nowy tv LCD full HD 42 i kupiony Xbox 360. Do dziś uznaje , że nie wyszło dużo ładniejszych gier)

Bubsy3D - Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być prze...

źródło: comment_1655963639mlTHvNzBdsREPpcJMah1A7.jpg

Pobierz
  • 111
1. NFS:U2 - do tej pory pamiętam filmiki w jakości 10p nagrywane kamieniem gdzieś z internetu. Zaraz przed premierą robiłem upgrade kompa, gierka odpaliła a ja zbierałem szczene z podłogi.
2. TES Oblivion - pamiętam że moja karta nie obsługiwała shaderów 2.0, odpalałem u cioci na nowym kompie i grałem tyle ile mogłem.
3. GTA IV - fizyka, grafika
@Bubsy3D: Gothic. Wrzód okazał się moim przyjacielem i byłem zadowolony z faktu, że chce mi towarzyszyć. Poczucie osaczenia w kolonii karnej było przytłaczające, a wokół czyhało wiele niebezpieczeństw, więc jego obecność pomagała mi w opanowaniu nerwów. Co to był za realizm... sztuczna inteligencja symulowała bycie moim przyjacielem. No a potem go zabiłem, bo za często robił przerwy i pytał gdzie idziemy.
Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być przeskoczył o generację. (mile widziany komentarz)


@Bubsy3D: SPACE ACE - na Amigę, człowiek nie wyobrażał sobie że film animowany jest w ogóle możliwy poza telewizją, łącznie z digitizowanym dźwiękiem (czyli takim "że tam mówią"... ;)

UNREAL - na PC, dla niej kupiłem 3DFX i wtedy spadłem z krzesła ponownie. Do dziś pamiętam te dziwne zamglone miejsca i tekstury
@Bubsy3D Gta, zawsze, ale nawet to pierwsze, bo nareszcie znalazłam grę, w której można było robić co się chce i olać wypełnianie misji. Można sobie było kraść samochody, przejechać się każdym, zebrać je sobie na parkingu.

This war of mine, bo nie myślałam, że gra może tak wpływać na emocje.
@Bubsy3D: Tony Hawk Pro Skater 3 na ps2 i Final Fantasy X też na ps2. Pamiętam, że postacie były już jak prawdziwe w porównaniu z ociosanych modeli na psx.

Oczywiście sam psx też był przełomowy, ale nie pamiętam teraz żeby jakaś gra szczególnie wywarła na mnie wrażenie technologiczne. Może to demo z dinozaurem :P