Właśnie wróciłem ze spaceru. Oczywiście pełno ich lata po parku. Opiekunowie mają to głęboko w dupie. Jeden przebiegał koło mnie dosyć szybko i nie miałem za wiele czasu na reakcję więc odruchowo sprzedałem mu mocnego kopa. Niestety nie wiem jakie mógł mieć intencje, czasu było za mało nawet na wyjęcie gazu a mój piesek wyczuwał zagrożenie. Oczywiście lament opiekunki, wygrażanie policją itp.


  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle dobrego z psów morderców biegających w randomowych miejscach wyniknie, że Polacy nauczą się nosić ze sobą gaz pieprzowy i będą przygotowani na nielegalnych imigrantów. Na zachodzie tacy imigranci też nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, dokładnie tak samo jak polscy właściciele psów morderców.

#psiarze #psy #zielonagora #imigranci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Od dawna noszę na rowerowych wypadach (przypadkowo mieszkam niedaleko miejsca tego zagryzienia). Pół biedy jak właściciel widzi że ktoś się zbliża to przypnie psa do smyczy ale są tacy co kompletnie nie reagują a pieseczki konkretne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze mnie bawi to jak psiarze p------ą o tym, że nie ma czegoś takiego jak agresywna rasa psów i psy z natury nie są agresywne xD A bez dobrego wychowania taki pies zachowuje się gorzej od dzikiego zwierzęcia z lasu i potrafi zabić człowieka bez powodu xD
#psiarze #psy
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz-dit: pie dolniety pies i wlasciciele
Ale z jednym się zgodzę.
Czemu madki nie nauczą, żeby nie dotykać psów? A wręcz dają na to przyzwolenie

Raz w parku madka na mnie naskoczyła, bo jej bąbelek się rozpłakał jak nie dałem mu pogłaskać mojego
  • Odpowiedz
@Casuel: @czahrolek98 @o__0 Przecież @EditorTM ma racje. Ciekaw jestem gdzie mieszkają ci którzy twierdzą inaczej. Także tutaj kilka razy wypowiadali się ci którzy wyprowadzili się z mieszkania do "wymarzonego domu" a tam typowo po polsku kundle niewychowane na małych podwórkach bądź hit ostatnich lat na wsiach - psy zamknięte 24/7 w klatkach "kojcach" bo bud z łańcuchami zakazali xD
To sie drze po kilkadziesiąt minut co pare
  • Odpowiedz