Jeśli masz problem z agresywnymi psami, nieodpowiedzialnymi właścicielami i śmiesznie niskimi karami za pogryzienia, to jesteś onucą i ruskim trollem bez życia xD Psiarze to jest serio jakaś sekta - powiesz coś złego na temat agresywnych psów i nagle chłopy z jakimiś labradorami się odpalają xD
#psy #psiarze
LamajHarma - Jeśli masz problem z agresywnymi psami, nieodpowiedzialnymi właścicielam...

źródło: comment_ZZ4ysuR7054dkCX0eh16e2aeXHKsax7y

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LamajHarma: nie było by problemu, gdyby wykopki w swojej potrzebie plucia jadem ograniczyły się do ras agresywnych. A plują na wszystkich dookoła i nawet nie próbuj zaprzeczać.
  • Odpowiedz
Jakie konkretnie zmiany prawne winny być według was wprowadzone? Z tego co patrzę po necie w innych państwach to te proponowane a więc agresywne rasy zakazane, przymus rejestracji oraz oc nie przełożyły się na jakiekolwiek ograniczenie liczby hospitalizacji w krajach gdzie takie zmiany wprowadzono. #psy #psiarze
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja z takimi postem przyszedlem apropos tego zagryzienia na smierc tego faceta przez agresywne psy ktore uciekly ze strzelnicy. Mnie w tej calej historii najbardziej interesuje dlaczego media i jakies lokalne urzedasy i polityki uwziely sie na drazenie tematu, ze wlasciciel tych psow mial strzelnice. Gdzie nie przeczytam newsa to najwazniejszym info jest to, ze mial strzelnice, ze lokalne urzedasy ciagle wystepowali z wnioskami zeby ta strzelnice zamknac bo huk bo strzaly
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schabowy01: już wyjaśniam. Jeśli zdjęcia, które trafiły do internetu są prawdziwe, to ta strzelnica nigdy nie powinna dostać pozwolenia na działani
Główny kulochwyt wysokości około 1,5 metra? Serio?
Mieszkańcy zgłaszali, że pociski opuszczają terem strzelnicy. Że słychać rykoszety.
W interesie strzelców jest, żeby takie januszerki wyrywać z korzeniami.

Kilku pijanych myśliwych już nam wszystkim załatwiło debatę o badaniach co 5 lat. Jeszcze mało?
  • Odpowiedz
@schabowy01: to ma wspólnego, że w obydwu przypadkach władze nie robiły nic, pomimo wielu zgłoszeń i realnego zagrożenia dla ludzi. Osoby odpowiedzialne ruszyły dupska dopiero, jak ktoś zginął i to tylko dlatego, że trupa trudno zamieść pod dywan.

I w obydwu zupełnie różnych przypadkach nietykalnym okazał się ten sam człowiek, więc nic dziwnego, że ludziom strzelnica też śmierdzi.
  • Odpowiedz

Czy w swoim życiu idąc do szkoły/pracy zostałeś ujebany błotem przez psa co na ciebie skoczył?

  • 1. TAK 48.9% (23)
  • 2. NIE 51.1% (24)

Oddanych głosów: 47

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze ja tam dzwonie dzisiaj po weterynarzach i informuje, sorry ale wykop efekt i mniej będziecie zarabiać, a jak masz specjalizacje w psieciach to już możesz chodniki zamiatać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach