Święta się zbliżają i siostra kazała sobie coś wybrać na prezent. Myślałem o nowym kubku do kołchozu, ale nie mam pomysłu na nadruk. Może ktoś ma jakiś pomysł? Może jakiś pepe, sam nie wiem
#przegryw
#przegryw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#przegryw