Święta się zbliżają i siostra kazała sobie coś wybrać na prezent. Myślałem o nowym kubku do kołchozu, ale nie mam pomysłu na nadruk. Może ktoś ma jakiś pomysł? Może jakiś pepe, sam nie wiem
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dziewczynę. Niby się kochamy, niby wszystko jest okej, ale coraz częściej mam wrażenie, że ta „miłość” działa tylko wtedy, kiedy życie idzie po naszej myśli.

Bo mam wrażenie, że jeśli stracę pracę i przestanę zarabiać – to ona mnie zostawi.
Jeśli ukradną mi samochód i nie będę mógł od razu kupić nowego – to też się skończy.
Jeśli w przyszłości nie będzie nas stać na dom – to też będzie koniec „miłości”.

I
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Tak poważnie jeśli miałbym skazać to mnie cieszą małe rzeczy jak dobra herbata , książka czy pogłaskanie kota. Reszta nigdy nie miała dla mnie znaczenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw I po co te życie. Siedzę jak w więzieniu , nie mam ciągot do zbierania mamony na mieszkanie czy inne abstrakcyjne drogie rzeczy. Musiałbym się skazać na życie w jakimś kołchozie 6 dni w tygodniu od razu miałbym myśli magiczne. To wszystko jest jak sceneria , dodatki. Może dlatego że prowadzę samotnicze życie. O czym tu wgl gadać
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach