#przegryw Ale wpadłem w letrag. Nie chce mi się nawet grać i oglądać seriali, bo nie potrafię się skupić i najchętniej gapiłbym się w monitor o niczym nie myśląc. Gierki wcale nie są takie złe, bo wymagają skupienia i myślenia. Najgorszy jest stan takiego "w-------a", obojętności, braku motywacji do czegokolwiek. To jest śmierć za życia a nie "przegrywowe" aktywności. Aktywność to aktywność nie ważne jaka.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw moj śp wujek byl kiedyś konduktorem i mówił że jak kiedyś walneli w sarne czy innego zwierza to flaki były powieszone na krzakach obok jak łańcuchy na choince
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@Bardzo_Suabe_Rymy: Podejmuję zadania. Troszkę mi to zajęło. Nicki, które pamiętam na pamięć z Wykopu. Pozdrawiam tagowiczów. Dobrego wieczoru. Wasze nicki zapadły mi w pamięć. Z głowy je wypisałem. Chyba z racji, że dużo tu przebywam na portalu. Oznaczanie Was to nie problem. Są tu osoby z którymi pisze i też takie co nie. Z 40 osób jest, a może i nawet więcej. Wypisywałem te co pamiętam. Jesteście z różnych tagów
  • Odpowiedz
#przegryw widziałem dzisiaj cichodajke z jakimś starym grubym dziadem w garniaku w galerii
ale widać że się wstydziła bo szła 2 kroki za nim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach