#przegryw Ale wpadłem w letrag. Nie chce mi się nawet grać i oglądać seriali, bo nie potrafię się skupić i najchętniej gapiłbym się w monitor o niczym nie myśląc. Gierki wcale nie są takie złe, bo wymagają skupienia i myślenia. Najgorszy jest stan takiego "w-------a", obojętności, braku motywacji do czegokolwiek. To jest śmierć za życia a nie "przegrywowe" aktywności. Aktywność to aktywność nie ważne jaka.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Paragon_Shepard: Mam to samo. Zmuszam się, żeby zrobić cokolwiek, a gdy już to robię, to mam dosyć i najchętniej bym się położył.
@Paragon_Shepard: To jest chyba ta cała depresja, a nie taka, co to ją normictwo leczy bieganiem i jedzeniem makaronu
#przegryw moj śp wujek byl kiedyś konduktorem i mówił że jak kiedyś walneli w sarne czy innego zwierza to flaki były powieszone na krzakach obok jak łańcuchy na choince
Mózg typu wysoko nie funkcjonujący
#przegryw
#przegryw
@Typ_co_gabka_czesze_sie: na razie trwa sezon truskawkowy
@Typ_co_gabka_czesze_sie @Bardzo_Suabe_Rymy: Są rzeczy ważne i ważniejsze
- 5
Może ochrona kolei dla chłopa, śpi się na bocznicy, tylko na początek te aż 3 mies szkolenia z internatem ehh. #przegryw
źródło: 131937_r2_990
Pobierz@anonanonimowy321: przecież tam to walka z patusami i alkusami to chyba codzienność. A jeszcze złodzieje torów.
@Dinkozaur30: A lepiej kraść szyny czy przewody od trakcji?
@Cingciangciong: Jaka waga?
- 2
@Michael_Jackson_: 135
- 11
#przegryw ej, ktoś tu przegrywa
@michalgrande: i to chyba nawet jestem ja
@michalgrande: Witam
- 2
We no want no coke, no heroin
No hasch-hasch, no amphetamine
No marijuana planted inna mi yard
#przegryw #muzyka #dralban #gimbynieznajo
No hasch-hasch, no amphetamine
No marijuana planted inna mi yard
#przegryw #muzyka #dralban #gimbynieznajo

Chciałbym mieć jakąś stała robotę za 5tys w jakiejś budżetówce czy spółce państwowej cos tego typu nie jakieś solidy, kołchozy, Biedronki czy inne takie #przegryw
@anonanonimowy321: byś się tam zesrał jak cię spanie w kanciapie na ochronie przerasta
@anonanonimowy321: Tam musiałbyś coś robić a nie siedzieć na dvpie tylko
- 29
Znam na pamięć chyba z 40 Waszych nicków z Wykopu. I mógłbym je wypisać w jednym wpisie
#przegryw #wykop #przemyslenia
#przegryw #wykop #przemyslenia
- 31
@Bardzo_Suabe_Rymy: Podejmuję zadania. Troszkę mi to zajęło. Nicki, które pamiętam na pamięć z Wykopu. Pozdrawiam tagowiczów. Dobrego wieczoru. Wasze nicki zapadły mi w pamięć. Z głowy je wypisałem. Chyba z racji, że dużo tu przebywam na portalu. Oznaczanie Was to nie problem. Są tu osoby z którymi pisze i też takie co nie. Z 40 osób jest, a może i nawet więcej. Wypisywałem te co pamiętam. Jesteście z różnych tagów
@tomwick55: Miło i Twój nick też jest jednym obok kilku które kojarzę. :)
#przegryw widziałem dzisiaj cichodajke z jakimś starym grubym dziadem w garniaku w galerii
ale widać że się wstydziła bo szła 2 kroki za nim
ale widać że się wstydziła bo szła 2 kroki za nim
@lNKOGNITO: klasyka
źródło: 1000013007
Pobierz- 14
Czuję się jakbym wywrócił się na starcie, a wyścig zwany życiem odjechał beze mnie. Wszystko się leci na przód, a ja stoję i robię pod siebie.
#przegryw
#przegryw
źródło: 5e747fba13330c031565a9fb5ddc72964f755f93c99a1f27b1f0a1046fcbefc9
Pobierz@Szary_Anon: powiedz bracie jakich błędów nie popełniać
- 0
Komentarz usunięty przez autora
źródło: 1000026883
Pobierz@Woseba-ta-kawa: Ostrożnie (!)
@Woseba-ta-kawa: EKSTREMALNIE
źródło: 1000020844
Pobierz#przegryw Czy znacie utwór artysty Mr. Worldwide Pitbull p.t. j-----e w hotelu motelu na 100%?
@Strajk_Kobiet: tak
- 11
Nie pamiętam kiedy miałem siłę i chęci na posprzątanie pokoju
#przegryw
#przegryw
@michal1498: Ja wczoraj po 3 nockach w pracy posprzątałem cały.
- 4
@ReggieNoble: wielki szacun dla Ciebie






















źródło: IMG_6026
Pobierz