#renta #nerwica #zus #przegryw #depresja

Przedłuzono mi rente z tytulu niezdolnosci do pracy CAŁKOWITEJ: Depresja, zaburzenia lekowe, fobia spoleczna. Chujnia zadne leki nie dzialaja bo dzialaj na akomodacje, oczy a ja mam po korekcji z nimi problem przez nie wpieprzyłem się w te problemy. Ogolnie mam 10lat przerobione. Obecnie 31lvl. Renta jakies 2100zł szału nie ma. Terapie w------e w kosmos, mieszkam w
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateuszek1122: możesz iść do powiatu o darmową poradę prawną. Pewnie też w lokalnym mopsie mają prawnika, który Ci pomoże w takich kwestiach. Wydaje się, że dobrą opcją byłoby dorabianie sobie np. na ochronie. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś szukali tam osób z orzeczeniem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Nigdy nie znalazłem szklanej butelki z logiem kaucji 1 zł. To chyba kaucja widmo, na śmietnikach też pełno butelek po piwie i nigdy nie było.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach