#rap #slaskirap #polskirap #muzyka #przegryw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

zssrauamaiw
- 2


zssrauamaiw
- 1
@GibolXD: o c--j, szanuję za znajomość Lokerka, mieszkał niedaleko mojego LO to zbijanie z nim graby cudowny uczuć


zssrauamaiw
- 1
@GibolXD: nigdy nie zapomnę jak WSRH mieli opóźnienie na trasie i Rapmajster w Zabrzu w Wiatraku starali się zapewnić rozrywkę xDDD
- 8
- 0
@dzikikowal: mieszkasz w domku jednorodzinnym = oski
@Felixu: łukaszek przecież ty jestes bananem
Będę jadł loda KitKat na kolację (218 kcal) bo jestem na diecie.
#przegryw
#przegryw
@Dinkozaur30: ok gruby
- 4
@dzikikowal: puszysty*
- 0
Pada deszcze, pada deszcz
#przegryw
#przegryw
32 lata, przegrałem życie. Nie wiem już co robić dalej, nie ma sensu nic #przegryw
- 0
@Milanek93: nie ma to większego sensu, zanim się dorobi jakichś sensownych kwot z takiej zwykłej pracy to ma się już 55-60lat
@anonanonimowy321: jaka to dla Ciebie sensowna kwota? Ja z okresu roku inwestycji teraz zarobię tyle ile na moim etacie przez rok.
taka pani AOC by starczyła dla huopa
#przegryw
#przegryw
źródło: alexandria-ocasio-cortez-v0-3z1jr329vaaa1
Pobierz@b_milejkowski: c---a tam umi
#renta #nerwica #zus #przegryw #depresja
Przedłuzono mi rente z tytulu niezdolnosci do pracy CAŁKOWITEJ: Depresja, zaburzenia lekowe, fobia spoleczna. Chujnia zadne leki nie dzialaja bo dzialaj na akomodacje, oczy a ja mam po korekcji z nimi problem przez nie wpieprzyłem się w te problemy. Ogolnie mam 10lat przerobione. Obecnie 31lvl. Renta jakies 2100zł szału nie ma. Terapie w------e w kosmos, mieszkam w
Przedłuzono mi rente z tytulu niezdolnosci do pracy CAŁKOWITEJ: Depresja, zaburzenia lekowe, fobia spoleczna. Chujnia zadne leki nie dzialaja bo dzialaj na akomodacje, oczy a ja mam po korekcji z nimi problem przez nie wpieprzyłem się w te problemy. Ogolnie mam 10lat przerobione. Obecnie 31lvl. Renta jakies 2100zł szału nie ma. Terapie w------e w kosmos, mieszkam w
@mateuszek1122: możesz iść do powiatu o darmową poradę prawną. Pewnie też w lokalnym mopsie mają prawnika, który Ci pomoże w takich kwestiach. Wydaje się, że dobrą opcją byłoby dorabianie sobie np. na ochronie. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś szukali tam osób z orzeczeniem
- 7
Czy istnieją kobiety co nie lubią "podróżować"?
#przegryw
#przegryw
@Rmaala: Nie
- 4
@stevenhunter: Dziękuję
#przegryw nie dali nigdy
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#przegryw ja jutro oglądam dojczland konta kurasao a dzisiaj mam to w dupie
@ff99plpowrot: obyś jutro nie miał tego w dupie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
Co chuopy robiły o tej samej porze 10 lat temu - na tagu siedzieliście?
#przegryw #przemyslenia #pytanie
#przegryw #przemyslenia #pytanie
@zssrauamaiw: kiedy stream z prawiczkiem?
- 0
@dzikikowal: mogę stream z Sebusiem ale to na platfomie +18 ;))))
- 6
Uważajcie, aby nie dać się tym s---------m
#przegryw
#przegryw
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@kakaowy_chlebicek: s---------m
#przegryw uważaj na oskiego trukela kolego uważaj właśnie na niego
- 3
#przegryw Nigdy nie znalazłem szklanej butelki z logiem kaucji 1 zł. To chyba kaucja widmo, na śmietnikach też pełno butelek po piwie i nigdy nie było.
@Felixu: musisz awansować kilka leveli w klasie śmieciarza, żeby odblokować lepszy loot






















