Zeskanowany dokument ma strony w takiej kolejności:
- I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,
- 1, 2, 3 itd.
Jak zrobić z tego pdf, który będzie miał numerację taką samą jak zeskanowany dokument, tzn. będzie miał na początku liczby rzymskie, a potem arabskie?

#pdf #programy #adobe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doprecyzuję:
chodzi o to, żeby te numery stron nie były na skanach naniesione.
Mają się one pojawić w okienku, w którym np. wpisuję daną stronę którą ma mi wyświetlić
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki, znacie jakiś darmowy program pod Win7 który zamieni klawiaturę na keyboard? Chodzi mi o coś prostego dla dziecka. Żeby po naciśnięciu danego klawisza klawiatury wydobywał się jakiś dźwięk i dziecko mogło "tworzyć muzykę" :)
#daw #programy #muzyka #tworzeniemuzyki #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś #nawigacja #alga ? Aktualizacje zrobiłam, ściągnęłam aktualizacje i przez win rar jakoś to włożyłam do tej nawigacji… nie działa już nic, co mam robić mój #ojciec tego nie zrobił a mi kazał a wiedziałam ze coś s-------e #informatyka #programowanie #programy co mam teraz zrobić, na prawdę nie wiem, jestem słaba w tych rzeczach
Miałam usunąć całość z nawigacji
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joolekk: coggle.it
Jest apka na androida, a na kompie w przeglądarce. Nielimitowane mapy. Co prawda inni mogą je przeglądać, ale to nie problem.
Proste i czytelne.

Jeszcze mindmup znalazłem, działa z dyskiem google, ale można tworzyć i odtwarzać jedynie na PC, chyba ze się już eksportuje do .pdf
  • Odpowiedz
Kilka dni temu grecki producent oprogramowania Accusonus został kupiony przez firmę META (Facebook), twórcy oprogramowania zostali włączeni do firmy macierzystej i wycofani z rynku wtyczek.

Wszyscy, którzy mają już konto, mogą po prostu pobrać z ich strony internetowej wydany pół roku temu pakiet ERA 6 Po Bundle dla systemów Windows i MAC, z którego usunięto zabezpieczenia DRM dla wtyczek. Teoretycznie każdy inny użytkownik może również pobrać go za pośrednictwem serwera publicznego.

Nie potrzebujesz klucza,
RedNews - Kilka dni temu grecki producent oprogramowania Accusonus został kupiony prz...

źródło: comment_1647723745tJkytviKEgCQWMtC5Hh70C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zna ktoś jakiś dobry, darmowy program na Windows który usunie mi w 100% program z dysku? W tym wpisy w rejestrze, jakieś inne foldery programu itd.

Najlepiej jakiś otwarto źródłowy z GitHub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do nich większe zaufanie, że apka zadziała jak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem z Cobianem. Używam go do robienia backupu bazy danych jednego z programów, na którym pracuję. Ustawię, żeby robił backup codziennie, zrobi przez 2-3 dni normalnie plik ważący kilkanaście GB, a później robi pliki ważące 1kb. Słabo orientuję się w Cobianie, ustawiłem go zgodnie z instrukcjami w necie i na YT.
Może Wy pomożecie?

#backup #komputery #programy #cobian
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale przeglądarka MS EDGE jest p----------a. Zbyt duża ilość kart wiesza UI systemu, gdzie MS Edge jest reponsywna ale explorer dosłownie wisi. Dopiero zamknięcie Edge i skillowanie explorera (opcją zamknij drzewo procesów) przywraca system do normalności. Ale co najlepsze w menedżerze zadań procek, dysk, pamięć się lenią i nic nie robią.

MS Edge, max 100 kart bo potem dziwne jazdy. Sam chrome ogarnie nawet 5k kart, co prawda wolno ale bez jakiś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Kilka filmów chcę pociąć, potem je do siebie dopasować i zmienić w nich potem dźwięk żeby leciała muzyczka, coś ala teledysk na YouTube. Nie mam doświadczenia z czymś takim. Jakiego programu użyć? Szukam czegoś naprawdę przyjaznego w obsłudze dla amatora no i oczywiście darmowego
Pozdrawiam
#programy #video #montazfilmow #filmy #oprogramowanie #informatyka #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie do osób zajmujących się #video #filmy #montazfilmow

Mam dużo surowych nagrań video mających po 1-4GB każdy plik. Czy jest jakaś metoda (program, aplikacja...?), dzięki której łatwo skonwertuję pliki aby zajmowały mniej miejsca? Zależy mi na wyborze jakości, abym dla najważniejszych zostawił maksymalną jakość, a niektóre obciąż z rozmiaru o co najmniej 90% :)

#pytaniedoeksperta #windows #programy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie można renderować pliku


@Berkel_88: Ten plik był odzyskiwany, albo mógł zostać jakoś uszkodzony?

Ogólnie VLC powinno Ci go odpalić, bo potrafi on odpalać również uszkodzone pliksony.
  • Odpowiedz