Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma notorycznie problemy z siecią Orange? Ja od września nie mogę prawie nigdzie w moim mieście złapać zasięgu internetu w telefonie. Wcześniej było okej. Od stycznia jest dodatkowo problem z wysyłaniem MMS. Jak mogłem wysyłać z domu czy z pracy to teraz nie ma bata, nic nie pójdzie. A dzisiaj to już ostre #!$%@? bo nigdzie nie mogę zadzwonić. Zasięg 4 kreski na 5 a na każdym numerze "połączenie przerwane". Nawet do BOKu nie mogę zadzwonić. Nie mogę doczekać się końca umowy, uciekam do plusa bo mam ich internet w tablecie i śmiga aż miło patrzeć. Jak dzwoniłem do BOKu Orange i mowię ze nie da się z tym żyć, ze od 12 lat chyba tylko Idea, potem Orange (nie jeden a 3 numery firmowe). To usłyszałem "rozumiem pana frustracje ale mamy teraz ciekawe i atrakcyjne pakiety". #gorzkiezale #telefon #problem #nerwica #operator
  • 6
@endipek: Mam to sami zasięg full a dogadać się przez telefon to jakaś masakra normalnie rozmawiam nie ruszam się:D a tu nagle "halo , halo jest tam kto" .Myślałem że to po prostu awaria nadajnika u mnie w mieścinie .
@spontan1: ja to mam cały czas. Albo rozmawiam i nagle nie słyszą mnie albo wybieram numer, przykładam do głowy (czasami nachodzi mnie żeby jeszcze szybko sprawdzić czy dobrze wybrałem) wiec odsuwam telefon od głowy i widzę jedna, marna kreseczki zasięgu....
@spontan1: powiedzieli mi ze mogą być problemy bo kumają się z tmobile i synchronizuja anteny ale...od pół roku taka kicha to przesada. W następnym tygodniu składam chyba prośbę o odstąpienie od umowy.
@endipek: nie, nigdy (oprócz miejsc, gdzie faktycznie wg. map Orange zasięgu brak). Generalnie jestem bardzo zadowolony. Mam też telefon (również abonament) w Plusie i podobnie jak wyżej - nie narzekam praktycznie wcale (jeśli są jakieś problemy to błahe).
@daimos: ja mam problem na wszystkich 3 numerach, wcześniej tak nie było i dlatego tak długo trzymałem się tej firmy no ale litości....pół roku cudaczenia to kpina. Ostatnio moja siostra wyładowała z córeczka w szpitalu, dwa dni wcześniej zmieniła sieć z orenzady na plusa, oglądała bajki na YouTube a ja nawet jak wyszedłem przed szpital nie mogłem wejść na face albo Gazeta.pl xD