Mam problem z internetem. Jak tylko włączę youtube i jakiś tam film to potem nie mogę żadnej strony otworzyć. "Pobieram skrypt serwera proxy" jest tylko napisane. Jak zresetuje komputer jest OK. #windows7 #problem #komputery
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

barrus89
- 2

Colek
- 5
@barrus89: no to resetuj PC

Wapniak
- 1
@barrus89: przeskanuj anti malware, może coś siadło
- 0
używający TSa ustawia sobie aktywacje mikrofonu na przycisk, a więc jak nie
@antros: Nie jestem każdy czerwony człowieku. Ja mam voice activation.
- 1
@Gruby_King: to się fizycznie nie nadaje na TSa, no chyba że są 2-3 osoby na kanale i rozmawiasz raz na tydzień
@Supercoolljuk2: przyczyną może być coś w przeglądarce. Na szybko - załóż nowego użytkownika, przeloguj się i sprawdź, czy net działa. Ruter nic nie blokuje?
- 1
@brmstufldigart: reset połączenia pomógł :)
- 2
Sprzątam akademik i okazało się że mam znaczną ilość butelek z którymi nie mam co zrobić bo żaden sklep w okolicy nie przyjmuje #problem
- 1
Jak zrobić w Chrome, żeby muzyka brzmiała tak, jak na wszystkich pozostałych przeglądarkach? Tzn. obsługiwała więcej głośników, a nie tylko stereo. Na innych ogólnie dźwięk jest mocniejszy. Wiem, że browser od Google korzysta z innego, własnego flasha, który jest lepiej zoptymalizowany, ale ktoś może ma na to jakąś radę.
#flash #chrome #problem #pytanie #komputery #przegladarki
#flash #chrome #problem #pytanie #komputery #przegladarki
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mam problem, otóż w czwartek mam poprawkowy egzamin z Analizy Matematycznej 2.1 ale dzisiaj przypadkowo dostałem ocenę do indeksu elektronicznego z tego kursu (3.5 mi dał) i zaakceptowałem ocenę (sam nie wiem czemu to zeobiłem), okazało się że miał to wpisać typowi o takim samym nazwisku jak ja ale się pomylił. Gość któy miał dostać tę ocenę chce pisać maila do prowadzącego w tej sprawie w czwartek (w dniu egzaminu) i nie
@Dziki_Bigos: ja jebię, nad czym tu się zastanawiać, tak trudno być uczciwym? Napisz, że omyłkowo zaakceptowałeś ocenę i idź na poprawkę, przecież to proste.
- 1
- 0
@Sad_Statue: przy wcześniejszej instalacji Skyrima działało z tego co pamiętam, a tego "cechy do rozwinięcia" w menu perków nie mam wcale. :D
@mrgruszka: Po prostu się upewniam, czy nie jesteś takim n00bkiem, który nie ogarnia totalnie, że te punkty się pojawiają po rozwinięciu 10 umiejętności ;P, czy też to problem natury technicznej. No cóż, nie słyszałem nigdy o takim problemie :/ Co najwyżej mozna grę przeinstalować, a sejwy zostawić. Może zadziała.
- 2
Mam router podłączony do internetu i chcę połączyć go z innym routerem bezprzewodowo, tak by przedłużyć sygnał. W pierwszym routerze z internetem znalazłem opcję bridge, po jej włączeniu wyświetlaja mi się pole z napisem "AP1 MAC: " - mam tutaj podać mac adress drugiego routera? Jak to zrobić, żeby działało? :)
#router #siec #informatyka #pomocy #problem #niedziala
#router #siec #informatyka #pomocy #problem #niedziala
Mirki, help! Robię format komputera. Dokładniej to już zrobiłam, tylko mam problem ze sterownikami :/ Everest pokazuje brak karty wideo Windows, ale kartę wideo PCI.AGP już tak. Jest to ATI Radeon 9000/9100 IGP Chipset. Pierwszy problem - musiała zainstalwoać nakiś .net Framework. Ok, zrobiłam. Potem wyskakuje mi: INF error. Video driver not found. Kolejne okno i: Try to setup your display adapter with a standard VGA driver. Co z tym zrobić? Na
@endostyl: sfriendzone'uj jakiegoś kolegę informatyka i wszystkie Twoje problemy rozwiązane ;D
konto usunięte via Android
- 0
Ten radek to chyba integra(zintegrowany z płyta główną lub, co mniej prawdopodobne, procesorem), wiec instaluj sterowniki od producenta płyty głównej.
- 1
narobiłem sobie syfu i teraza po otwarciu nowej karty w Chrome nie mam juz widoku najczesciej uzywanych oraz apliakcji tylko jakas kijowa wyszukiwarke. Odinstalowem wszystkie toolbary, ale nic nie pomaga, Google Help tez nie jest za bardzo pomocne. Wiecie jak przywrocic te ustawienia do domyslnych? #chrome #problem
@dychu666: narzędzia -> ustawienia -> po uruchomieniu -> otwórz konkretną stronę lub zestaw stron -> wybierz strony?
- 1
@austra: chodziło mi o ustawienia wyswietlania nowej karty, juz w trakcie uzywania przegladarki. Normalnie mam tam mianiaturki najczesciej odwiedzanych stron a teraz byl syf. Cale szczescie juz po problemie, pouukrywalo sie to cholerstwo w rozszerzeniach.
- 1
Mam router podłączony do internetu i łącze się z nim przez wi-fi, lecz mam do niego słaby zasięg. Pomyslałem, żeby zastosować jeszcze jeden router, który przedłużał by sygnał, wtedy łączyłbym się do tego drugiego. Jak coś takiego zrobić? Jakie funkcje musi posiadać router?
#pytanie #router #wifi #informatyka #problem
#pytanie #router #wifi #informatyka #problem
jak robić spoilery bo klikam ten przycisk w komentarzu robi mi wykrzyknij potem pisze a i tak nie ma spojlera ? #kiciochpyta #problem
- 0
@spatsi: już wiem :D
W czym jest osadzony wszechświat ? Jeśli dochodzi do ekspansji musi ona się więc odbywać w jakimś ośrodku, jednak w jakim, skoro jakiś ośrodek powstaje dopiero wraz z rozszerzającym się wszechświatem ? Są jakieś teorie ? Nie śmiejcie się, jestem absolutnym amatorem, tak się tylko zastanawiałem ...
#problem #kosmos #wszechswiat #fizyka #astrofizyka #astronomia #kosmologia
#problem #kosmos #wszechswiat #fizyka #astrofizyka #astronomia #kosmologia
@LubieDlugoSpac: nie ma niczego poza wszechświatem, cała przestrzeń zawarta jest w jego wnętrzu, nie ma żadnego eteru poza nim, ekspansja wszechświata to nie rośnięcie bańki w jakimś ośrodku, to poszerzanie się całej istniejącej przestrzeni.
a co do wielkiego wybuchu, to nie da się wskazać jednego punktu w obecnym wszechświecie, w którym się on kiedyś odbył (bo nie ma środka wszechświata). wielki wybuch był wszędzie, nawet tam, gdzie obecnie siedzisz, bo
a co do wielkiego wybuchu, to nie da się wskazać jednego punktu w obecnym wszechświecie, w którym się on kiedyś odbył (bo nie ma środka wszechświata). wielki wybuch był wszędzie, nawet tam, gdzie obecnie siedzisz, bo
@Dassault: tylko że eksplodujący arbuz eksploduje i ulega zniszczeniu/rozszczepieniu/dezintegracji/ #nazwijtojak_chcesz, natomiast wielki wybuch był tak naprawdę początkiem rozszerzania się wszechświata, które dzieje się do tej pory (chyba za jakieś ~2 miliardy lat zacznie powoli zwalniać i wtedy nie będzie wiadomo co dalej, o ile dobrze kojarzę. Nie pamiętam już, gdzie o tym czytałem i skąd liczby wziąłem).
Jedynym, prawie sensownym porównaniem, jest dmuchanie balona. Tylko że
Jedynym, prawie sensownym porównaniem, jest dmuchanie balona. Tylko że
- 2
trzeba przygotować sobie śniadanie, tylko jest jeden problem bo mam pustą lodówkę a sklepy jeszcze zmknięte #problem
- 1
@TypowyPolskiFaszysta: Z nim zwykle jest ten problem że nigdy nie wiadomo gdzie łazi. Spróbuj przejść lokacje w dzień, potem w nocy. Jak go nie będzie to idź na groble a potem na bagna i jeszcze raz poszukaj.
@TypowyPolskiFaszysta: czasem widywałem go w grze na rynku tam koło domu shani, pamiętam, że też nie mogłem go znaleźć i spotkałem go na ulicy o świcie
#kiciochpyta #orange #pytanie #problem czy dzisiaj działa wam sieć Orange? Znajomi co mają w tej sieci nie mają zasięgu od wczoraj :-P
@gosuvart czy problem nadal występuje? Podaj miejscowość i ulicę występowania utrudnień.
- 0
@OrangeEkspert: już nie. Ulicy nie podam, bo działo się tak na większej powierzchni. W całym Kostrzynie nad Odrą.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@przemyslany_nick: @michalkosecki: @Andr3v: @TheAdas: już sobie poradziłem. Zmieniłem nazwę pliku, do którego ten skrót kierował, kliknąłem na niego i jako że, nie mogło się nic otworzyć, to wyświetlił się monit, czy usunąć skrót i się udało.
- 1
@przemyslany_nick: dlatego ja mam je NAD aktywnymi aplikacjami, a nie obok :) nie używam tej funkcji integrowania aplikacji z paskiem, a zwyczaj na te małe skróty został mi już z czasów XP, jak podejrzałem takie coś na czyimś screenie dawno temu.


















