Wpis z mikrobloga

Mam problem, otóż w czwartek mam poprawkowy egzamin z Analizy Matematycznej 2.1 ale dzisiaj przypadkowo dostałem ocenę do indeksu elektronicznego z tego kursu (3.5 mi dał) i zaakceptowałem ocenę (sam nie wiem czemu to zeobiłem), okazało się że miał to wpisać typowi o takim samym nazwisku jak ja ale się pomylił. Gość któy miał dostać tę ocenę chce pisać maila do prowadzącego w tej sprawie w czwartek (w dniu egzaminu) i nie wiem co robi. Czy walić to modlić się żeby to przeszło czy napisać do prowadzącego maila ze przypadkowo zaakceptowałem ocenę i niech ją usunie, czy iść w czwartek na egzamin jakby nigdy nic?

#studbazaproblems #pwr #sesja #problem #proszeopomoc
  • 16
@Dziki_Bigos: To wina prowadzącego, a nie Twoja. Ja kiedyś napisałam prowadzącemu, że wpisał mi omyłkowo 3.5 zamiast 3 to kazał mi przyjść z indeksem i poprawić na 3.5 w indeksie :P Jak jeszcze były indeksy..

Ogólnie podobno są problemy z usunięciem, czy zmianą oceny po zaakceptowaniu, także jak wpisał 3.5 to może mu się nie chcieć latać do dziekanatu, czy gdzieś. Było go po prostu zapytać, czy musisz iść na egzamin.