Hej Mircy mam problem ;_;

Zostałem zaproszony na osiemnaste urodziny mojego przyszłego szwagra i kompletnie nie mam pojęcia co mogę mu kupić w prezencie. Jest was tu sporo w podobnym wieku, więc może mi pomożecie, bo jestem w kropce.

Chcę wydać nie więcej niż 250zł, chłopak trenuje #silownia #mikrokoksy, n--------a się po ryju w jakimś mma i ogólnie wygląda jak p--------y dzik (jeszcze trochę i dojdzie do
Q.....y - Hej Mircy mam problem ;_; 



Zostałem zaproszony na osiemnaste urodziny mo...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie prezenty sprawiacie dla swoich różowych pasków (i dlaczego takie)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie defałde wybrać dla babci? Chodzi mi głównie o bezawaryjność, łatwą obsługę i w miarę cichą pracę. Powiedzmy, że do 300 simoleonów, ale jeśli jest coś super w wyższej cenie to rozkminię #dvd #elektronika #pytanie #prezenty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: no i jeszcze pytanie - jaki ma TV, do którego to dvd będzie zapięte. Do niektórych (nawet nie-smart) można zapiąć po prostu czytnik DVD na usb (taki slim na usb, jak do netbooka itp) i sam telezwizior obsługuje sobie odtwarzanie, tak samo jak z pendrive.
  • Odpowiedz
#rozowepaski - wy się znacie najlepiej. Co kupić dla #chrzesniak 15 miesięcy pod #choinka? Zakładam że to jeszcze zbyt wczesny wiek na typowe #prezenty od chrzestnego jak quady, ipady, komputery itp. Mieszka też na tyle daleko że kupno lego technics też raczej nie jest uzasadnione ;)

Budżet ~200 - max 300 cebulionów

#kiciochpyta #prezent
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek: A czy chciałbyś sam coś takiego dostać? Cieszył byś się? Użył choć raz przed p------------m tego w kąt?

Jeśli odpowiedź brzmi Tak, to kupuj...
  • Odpowiedz
Boziu, robiłem to pierwszy raz i masakra...mówię o pakowaniu prezentów ozdobny papier, równa godzinę pakowałem wszystkie prezenty, a tu czas tyla bo domownicy w każdej chwili mogli wejść. #prezenty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jechałem nadać paczkę do mireczka i okazało się, że w skrzynce leży awizo (ʘʘ) Czym prędzej auto, gaz podłoga i wizyta na poczcie. Pani na szczęście miała już paczuszkę, która teoretycznie do odebrania była dopiero jutro :D

Widzę ją, niesie. Pięknie oprawiona - myślę #rozowypasek :D a jak :D

Bieg do auta, znowu gaz podłoga
hocuspocus - Jechałem nadać paczkę do mireczka i okazało się, że w skrzynce leży awiz...

źródło: comment_sTxiy2eCrPpgeDMmRFBx95wvyKACbz5O.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DROGIE MIRECZKI !

Wołam dobre dusze z #poznan #wielkopolska i okolic

Mój kolega jest współorganizatorem akcji corocznej zbiórki dla Domu Dziecka w Kosewie (blisko #konin), o nic mnie nie prosił, sam sobie pomyślałem, że choć jako biedny student wiele dać nie mogę, to mogę np. tutaj trochę akcje zareklamować.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Python: Wiesz, mam 20 letniego znajomego który tak wymiata na tej macie że żarówki w pomieszczeniach niżej spadają. :D Na najwyższym poziomie trudności, więc są momenty że trzeba trzy punkty na macie na raz aktywować. (używanie rąk) I tak przez pól godziny.
  • Odpowiedz