Wpis z mikrobloga

Mirabelki macie jakiś pomysł na #prezenty dla #rozowegopaska ?
Budżet ok. 300zł

Rózowy ciągle kupuje książki, jest maniaczką czytania, wszędzie stoją książki, w łazience książki, w lodówce książki, w pralce zakładki, dosłownie wszędzie #pdk

Chciałem kupić Amazon Kindle, żeby nie musiała dźwigać książek i dodatkowo, żebym się nie potykał w mieszkaniu o książki, ale różowa miała pożyczonego od znajomej i mówi, że to nie są książki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@zafascynowany: zaciągnij ją do jakiegoś sklepu żeby sobie pomacała bo wiem, że nie każdy lubi czytniki kindle'a. Jeżeli dalej będzie stawać okoniem to raczej nic nie zrobisz. Niektórzy po prostu kochają papier i za nic ich nie przekonasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zafascynowany Kup jej więcej książek ( ͡ ͜ʖ ͡) lubię Twojego #rozowypasek i rozumiem. Chociaż ja byłam mojemu mężowi wdzięczna za kindla bo jednak książki papierowe są drogie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jak nie mam żadnej papierowej to kindla poczytam... I do czytania na motoplecaku się nadaje :) więc kindle mają swoje zalety nawet dla miłośników papieru.
@jaywalker: Testowała ze 2 tygodnie Kindla, tzn. testowała za dużo powiedziane. Używała 2 dni resztę leżał, bo "to nie są książki i oczy bolo...".

@jestem_legenda: Półki już są, ostatnio 2 dni spędziłem nad borowaniem ścian i wieszaniem cudownych półeczek na książki :)

@Pisq: Ona książki kupuje raczej z wyprzedaży, w antykwariatach i tylko nowe, świeże tytuły w empikach etc.

Także sami widzicie, że nie jest łatwo. Jak nic fajnego