Cześć, chciałbym nagrać około 30 sekund materiału na którym coś mówię za pomocą drona #dji mini 2.
Niestety dron, ani kontroler nie posiadają mikrofonu przez co jestem zmuszony nagrać się na dyktafon i potem w montażu zsynchronizować ścieżkę dźwiękową z obrazem.
Tylko jak to zrobić dokładnie, aby uniknąć rozjeżdżania się ścieżek? Da się w ogóle? Wszystkie poradniki jakie znalazłem to gdy dźwięk nagrywamy na obu urządzeniach i potem dopasować ścieżki,
Niestety dron, ani kontroler nie posiadają mikrofonu przez co jestem zmuszony nagrać się na dyktafon i potem w montażu zsynchronizować ścieżkę dźwiękową z obrazem.
Tylko jak to zrobić dokładnie, aby uniknąć rozjeżdżania się ścieżek? Da się w ogóle? Wszystkie poradniki jakie znalazłem to gdy dźwięk nagrywamy na obu urządzeniach i potem dopasować ścieżki,























https://www.triunedigital.com/collections/vfx-assets/products/magical-symbols
#adobe #vfx #premierepro #efektyfilmowe