Wpis z mikrobloga

@sirgorn: dlaczego warto dołożyć do 3 pro? zastanawiam się bo recenzje mini 2 są spoko wygladaja na wystarczajace, wiec co ma 3 pro że ludzie sie decydują probuje dociec. Oczywiscie nie patrzac na kase lepiej 3 pro tutaj wątpliwości nie ma jakościowych ale roznice nie są 2x lepsze a typu 10-20% coś tam lepsze czasem...

Drony sie gubią, a mini 2 mozna juz spokojnie ponizej 2tys... w skrócie można stracić 3
@kolotego: no z tymi 3 dronami w cenie jednego to przesadziłeś, 2 się zgodzę - ale jak masz trochę w oleju w głowie to raczej nie tracisz drona co wycieczkę ¯\_(ツ)_/¯


Największa różnica to ta matryca, czas lotu (z tą specjalną baterią), bitrate, jakiś automatyczny tryb który robi bracketing, D-Cinelike, OS3, tryb "instagramowy XD, wykrywanie przeszkód (może dzięki temu ten jeden raz dron sam siebie uratuje przed wleceniem w drzewo), hdr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolotego: @sirgorn: stać mnie i nie lubię kupować sprzętu poprzedniej generacji, kupując tego drona spokojnie nim polatam że 4 lata, a mini 2 będzie za 2 lata już mocno zacofany.

Co wg mnie przemawia za mini 3:

- matryca, to nie jest 10% czy 20% improvement względem mini 2, mini 3 pro bliżej do Air 2s, niektórzy twierdzą że nie ma już sensu kupować Air 2s bo mini 3 robi
@Wygryw_z_wyboru: " technologia z roku na rok staje się coraz droższa." chyba odwrotnie, inflacja praca ludzkich rąk ale coraz taniej można robić rzeczy co kiedyś kosztowały dużo... a za nowinki płacą sponsorzy ;)
- matryca, to nie jest 10% czy 20% improvement względem mini 2, mini 3 pro bliżej do Air 2s, niektórzy twierdzą że nie ma już sensu kupować Air 2s bo mini 3 robi to prawie tak samo dobrze a jest lżejszy


matryca nie jest 2x lepsza nawet z 1.7 ledwo daje rade po zmroku coś złapać, ledwo ledwo
naprawdę tu jest jeszcze dużo do zrobienia

- DJI RC kontroler

który co daje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: ciężko ocenić czy jest x razy lepsza, na pewno to nie 10 proc. Różnica jest widoczna gołym okiem.

Co do filmów po zmroku obczaj ten film z YT który wyrzuciłem, doskonale pokazuje możliwości. Nie jest to profesjonalny dron ale i tak robi wrażenie.

Co daje RC? Jest wygodniejszy, nie musisz się przejmować bateria telefonu, nikt nie zakłóca Ci lotu połączeniami itp

Mini 2 natywnie chyba nie ma płaskiego profilu, na
Pobierz Wygrywzwyboru - @kolotego: ciężko ocenić czy jest x razy lepsza, na pewno to nie 10 p...
źródło: comment_1658619098dOaVgoUjQE0Bvm8l6szA64.jpg
@Wygryw_z_wyboru: "Jest wygodniejszy, nie musisz się przejmować bateria telefonu, nikt nie zakłóca Ci lotu połączeniami itp"
W czym dokładnie wygodniejszy?
Mam dedykowany telefon bez internetu, bez połączeń sim, z dużą baterią, a zresztą telefon podłączony jest ładowany ze sterownika więc to akurat odpada. Pytanie czy nowy sterownik też się składa i jest mały?
@Wygryw_z_wyboru: na tym obrazku tak się skomplresowało że róznicy nie widać, ale tak, w gradientach różnica powinna być ogromna. W praktyce trudno coś zauważyć https://youtu.be/3jEXdfv2iN4

Dodam, ze "Active track to śledzenie, point of interest i orbit." to czysto programowa sprawa instalując litchi mamy masę rozmawitego śledzenia i programów zabawowych. Oczywiście nadal jest przepaść w stosunku do używania oryginalnego programu wg. mnie bo care refresh chociażby nie obejmuje wtedy ale to śledzenie