Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K-S-: Nie dałeś tagu #myslistwo, a ja sie zastanawiałem czemu się ta banda nie zleciała jeszcze, żeby p-------ć jak to dziki by nas zjadły bez nich xD Też jak chodzę po lesie i słyszę strzały zastanawiam się czy mnie kiedyś nie ustrzelą.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 3
@darek-jg postaram sie ;) no ale juz są. Siedzą w lesie i fuczą. Nie wyjdą bo jeszcze wcześnie i widno jest. I tak nie wiem czy w ogole przy tym księżycu sie pokażą.
  • Odpowiedz
Darz bór,

w ramach podziękowania swojemu opiekunowi chciałbym kupić lornetkę (z której również będę korzystał). Możecie polecić coś w kwocie 2000 - 2500 zł?

Opiekun poluje okazjonalnie na dziki z ambony, głównie wieczorami / nocą. Jest po 50-tce.

#myslistwo #polowanie #lowiectwo #pzl #lortnetka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach