• 28
@Pomorski_Wilk No ciekawe dlaczego. Na pewno dlatego żeby kontrolować ludzi, żeby wszczepić im te… no… czypy. Nie może być żadnego, logicznego wytłumaczenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ani jednego.
  • Odpowiedz
Rozwala mnie jak PiS i Konfiarze widzą w CDU jakąś partię antychrześcijańskich lewaków.

Ursula von der Leyen niedawno zablokowała fundusz, który przeszedł przez parlament i dzięki któremu kobietom w krajach, gdzie nie ma dostępu do aborcji, ma ona zostać ułatwiona za granicą.

CDU również od lat blokuje zmiany prawa i jest przeciwko legalizacji aborcji w Niemczech. Aborcja w Niemczech pozostaje przestepstwem (art. 13) i jest po prostu kompromis, że jest niekarana. Jeszcze w ubiegłym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Coxex: Dla mnie Niemcy mogliby zaprosić nawet Marsjan, tylko czego chcieli rozdzielać uchodźców, jak ich zaprosili. I dobrze wszyscy wiemy, że chodziło o tanią siłę roboczą, a nie jakieś miłosierdzie. Okazało się, że goście zbyt pracowici nie są, to chciano się nimi podzielić
  • Odpowiedz
@Coxex: Nie przetłumaczysz. To jest inny poziom rozumowania. Ale spróbuj konfederopisowcowi wytłumaczyć, że to polska scena politcyzna jest jak na warunki europejskie ekstremalnie kopnięta w prawo, a zachodnia Europa jest dość stabilna i na swój sposób jako całość centrowa, to powiedzą, że jesteś bolszewikiem XD
  • Odpowiedz
Czemu polacy maja taka fobie na punkcie badziewia ktorym jest AED? Pamietam ze z 20 lat temu jak to wchodziło to puszczali po 5 razy w kazdej telewizji jakie to wspanialem i jak bedzie ratowalo zycie. Teraz byle budka z cieciem to ma, wisi gdzies po slupach i w metrze a prawda jest taka ze nie ma ZADNYCH danych ile ludzi to uratowało. Jak bym mial oszacowa ile to chyba okragle zero.
Janexpol - Czemu polacy maja taka fobie na punkcie badziewia ktorym jest AED? Pamieta...

źródło: AED

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janexpol: dużo rzeczy się po wykopie spodziewałem, ale krytyki urządzenia ratującego życie to nie. Chociaż może powinienem był się tego spodziewać, wszak jedna ze stron sceny politycznej próbuje obrzydzić ludziom Owsiaka.
  • Odpowiedz
Co k*rwin ma z tym zmienianiem imion żeby brzmiały polsko xD rozumieniu jeszcze te ruskie z cyrylicy ale z łacińskiego alfabetu to XD to tak jakby jakaś stacja z USA nazywała Putina Walterem Putinem XD
#korwin #polityka #bekazprawakow #jezykpolski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jrv20: bo to tak ogólnie jest, że jeżeli imię w języku polskim jest odpowiednikiem imienia z innego języka to można je tłumaczyć. Bardzo dobra praktyka. Z tego powodu w Polsce mówiło się o królowej Elżbiecie II a nie Elizabeth, a teraz o królu Karolu.

To z nieoczywistych powodów panuje teraz moda na nie tłumaczenie imion i zamiast Wilhelma mamy księcia Williama a zamiast Katarzyny księżna Kate.
  • Odpowiedz
  • 1
@kotwica407: Bez sensu to było dobrze, że już tego nie ma. Później wychodzą takie kwiatki jak Krzysztof Kolumb Karol Marks albo Jerzy Waszyngton. Dobrze, że język się zmienia na lepsze @matti-nn
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: Mogę się mylić i możesz mnie wyprowadzić z błędu ale jak sięgam pamięcią to nikt nie hejtował Rymanowskiego z powodu tego wywiadu tylko byli zażenowani Tuskiem. Później jak miał wywiad z tą profesor (kilka miesięcy później) i potem serię wywiadów z szurami to ludzie zaczęli go krytykować za to że nie konfrontuje z faktami i daje im gadać a połączeniu z jego renomą i zasięgami legitymizuje to co mówią
  • Odpowiedz
Przed wyborami prezydenckimi w studio telewizyjnym wybitny wróżbita Antoni Dudek „przedstawił kilka powyborczych scenariuszy”. Dudek zasłynął totalną obsesją na punkcie Karola Nawrockiego, co sprawia, że jest Romanem Giertychem polskiej akademii albo bratem kamratem świata naukowego. Ostatnią książkę Dudek wydał u Jana Pińskiego, pacjenta z oddziału Giertycha.

Oto te jego Dudkowe przewidywania, które miały nastraszyć Polaków i nakłonić do głosowania na Trzaskowskiego:

„Po wygraniu wyborów prezydenckich przez Karola Nawrockiego może dojść do "scenariusza
XeNinja - Przed wyborami prezydenckimi w studio telewizyjnym wybitny wróżbita Antoni ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze, ze Rymanowski - jako pacynka pisowczyków - trzeci tydzień z rzędu wali tematem z Klodzka, gdy wszystko jest już wiadome, a winni mają wyroki. Ale wiadomo, trzeba przykryc pisowski rozlam i Orbana #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejsze gorace wygladaja jak obiad rodzinny u wujka: jeden drze morde o Trumpie, drugi o mysliwych, trzeci wrzuca obrazek z Gdanska i wszyscy sa przekonani, ze ratuja cywilizacje. Portal spolecznosciowy, tylko kazdy stolik ma swojego lokalnego wariata xD

#heheszki #polityka #bekazpodludzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pomorski_Wilk

Są tak samo zepsute. Gdyby Rosja operowała na tak małym terenie jak Gaza albo Liban, to dane by wyglądały tak samo. Ciągle atakuje bloki na Ukrainie, ale Ukraina to wielki kraj i ma obronę przeciwlotniczą.
  • Odpowiedz
W ostatnich latach działania władz Białorusi wobec Polski są oceniane przez rząd polski, UE i NATO jako wrogie lub destabilizujące. Nie mówię już o sytuacji wewnętrznej kraju. Na kanale zakolaka za to miłość do białorusi kwitnie w najlepsze, bo powstał materiał o tym jak to JE Pan Aleksander Łukaszenka wsadza Lgbt do więzień, albo leczy ich pracą fizyczną. Polscy Polacy z polskiej Polski już zapomnieli o imigrantach na granicy, o zabitym żołnierzu
Neobychno - W ostatnich latach działania władz Białorusi wobec Polski są oceniane prz...

źródło: zero

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby prezydentowi serio przeszkadzało to, że w razie jego śmierci po prezydenta będzie Czarzasty to by zrezygnował ze snusów i dbał o swoje zdrowie
#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niezależny wywiad, w niezaleznych mediach. Według batyra i mariuszków jest wtedy, kiedy redaktor nie tylko zadaje pytania, ale również poratuje snusem w potrzebie.

#polityka #kanalzero
Twiix - Niezależny wywiad, w niezaleznych mediach. Według batyra i mariuszków jest wt...

źródło: 1000021349

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały PiS Kradł.

149. Ministerstwo Cyfryzacji

Kwota: 20.200,00 zł

Wydatkowanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach