@Protectorx: Przyznali się, dlatego od nowa zaklamują że to Niemcy, i zdemontowali pomnik pomordowanych oficerów gdyż stwierdzili że "tablica jest kłamliwa gdyż z najnowszych dokumentów wynika iż dokonali tego Niemcy". To jeszcze gorsze niż nie przyznanie się.
  • Odpowiedz