Heloł, mam nadmiarowy kod na Arceusa. Może komuś się przyda (jak wykorzystasz - napisz w komentarzy coby oszczędzić fatygi innym ;)

E65ZQX2R2FGR8NP8

#pokemon #pokemonxy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

http://www.victorygames.pl/news/Nintendo-zdejmuje-fanowskie-Pokemony,4422

Tak tak, wiadomo że mają prawo bo zastrzeżona nazwa itp. Ale z czysto logicznego punktu widzenia - nintendo jest upośledzone umysłowo, jak zresztą prawie każda japońska korporacja. Zapierdziane dziady z myśleniem z poprzedniego wieku nie ogarniają że tylko się pogrążają i wzbudzają niechęć do siebie. Dodatkowo udowadniają że boją się fanowskich produkcji i niejako przyznają że są one lepsze od ich własnych. No i takie fanowskie produkcje przecież tylko dodatkowo reklamują
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matt_888 ciekawe typy jak na podstawowego ptaka regionu ale jeżeli jest to cokolwiek innego niż normal/flying top jestem jak najbardziej za.
Also abilitiesy bym dał insomnia, bo to sowa i static bo według dexa te kulki na skrzydłach powodują paraliż.
  • Odpowiedz
Gdy już dostaniesz komunikat od gry, że nie możesz rzucić Pokeballem, bo nie masz miejsca na kolejne pokemony, to przechodzisz do listy stworów i przesyłasz najsłabsze z nich do profesora. Za każdego Pokemona dostajesz jednego cukierka


@ja-jasiek: Imho lepiej nie czekać do zapełnienia całego ekwipunku, tylko wysyłać do profesora regularnie co jakiś czas.
  • Odpowiedz